Dünyaya yeniden gelseydin hayatında neleri düzeltmek isterdin?

Hayatında neleri düzeltmek isterdin ve kaçırdığın hangi fırsatların oldu ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyaya yeniden gelirken bir de biraz varlıklı olmakda fayda var. Cünkü tek başına kolay kolay birşeyleri yapamazsın. O yüzden bazı şeyler icin para gerekli.

O yüzden dünyaya yenideng elmiş olsam para olmasa da yapcak cok seyim var para olursa daha da artar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dünyaya yeniden gelseydin şuan 4 yıl önce lise değişimi ve çevremdeki insanların baskısı yüzünden bırakmak zorunda olduğum ve hayatım boyunca da içimde gıpte olarak kalacak olan Galatasaray'da futbolculuğa devam etme hayalimi tamamiyle bırakmaz. Ne olursa olsun oradaki altyapıdan A takıma çıkmak için her şeyimi verirdim .

1|0
    0|0
  • ailemle daha cok zaman gecirir ve hirsim yuzunden ezdigim insanlara aynilarini yapmazdim... bir de mumkunse daha duygusal olmak isterdim

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dünyaya yeniden gelsem kesinlikle 27 yaşında kadar beklemez 18 yaşında evlenirdim

0|0
    0|0
  • okul hayatımı değiştirceğim kesin.

0|0
    0|0
  • yok kaçırdığım hiç fırsat olmadı kaçırdığımı düşündüğüm her fırsat tekrar karşıma çıktı =)

0|0
    0|0
    • hani sınavların vardı senin ulen:)

• sınav var zaten 28-29 mayıs biraz yorum yapim dedim,beni gitti diye göbek atanlara inat olsun dedim =)

Kızlar Ne Diyor 4

• ölmeden önce babam benden bitane daha ilaç istemişti (morfin) doktoru dinlemek yerine babamın isteğini yerine getirip daha fazla ağrı kesici ilaç vermek isterdim o ilacı vermediğim için çok pişmanım

0|0
    0|0
    • üzülme babam da ölmeden önce tulum peyniri istemişti biz tuzlu diye ona vermemiştik gene öldü sonuçta ama biz vicdanen rahatız verseydik bu sefer bu yüzden öldü derdik kendimizi suçlardık(beyin kanamasından öldü )

• Kazandığım liseden çıkar çıkmaz bilgisayar teknisyeni olacaktım.Okulu bırakıp en yakın kız arkadaşımla düz lise okumayı tercih ettim.Çokkkkkkkk pişmanım.Keşke o günlere dönebilseydim de o kızı hayatıma hiç sokmasaydım:((

0|0
    0|0
  • çok ünlü bir futbolcunun evlilik teklifini kabul etmemiştim onu düzeltmek isterdim

0|0
    0|0
  • kendimi bu kadar hırpalamadan büyüyebilmek isterdim...

1|0
    0|0
    • Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya,

İkincisinde, daha çok hata yapardım.

Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım.

...Neşeli olurdum, ilkinde olmadığım kadar,

Çok az şeyi

Ciddiyetle yapardım.

Temizlik sorun bile olmazdı asla.

Daha çok riske girerdim.

Seyahat ederdim daha fazla.

Daha çok güneş doğuşu izler,

Daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim.

Görmediğim birçok yere giderdim.

Dondurma yerdim doyasıya ve daha az bezelye.

Gerçek sorunlarım olurdu hayali olanların

• ingiliz asıllı arjantin,li yazar,şair, Jorge Luis BORGES,O,kadar güzel anlatmışki bunu sanki hepimizin duygularına tercüman olmuş.

Yükleniyor...