Fatih Terim'in Milli Takımın başına geçmesi..

Bence bu olay Galatasarayı güçsüzleştirmek içindir..

Güncellemeler:
Fatih terime yapılan teklifin detayları 4yıllık teklif var ilk yılı hem Galatasarayı hem Milli takımı sonraki 3 yıl sadece Milli takımı çalıştır denilmiş..

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Şenol Güneş gibi milli takımda daha önce başarıları ispatlı üstelik şu an klüp çalıştırmayan bir hoca yerine Fatih Terimin zaman artığını kullanmak yersiz diye düşünüyorum. Milli takımın hali ortada bize tam mesai çalışacak bir hoca gerek.

0|0
    0|1
    • boşta bir sürü hoca var...

• Arkadaş bu ülkede Mhk dan Beşiktaş kadar canı yanan bir klüp mü var neyin tartışması bu. kapat konuyu gelmesin bildirim diyorum daha ne

• herkesin yararına.. :)

• Ya zaten Galatasaray beni bırakmadan ben onları bırakmam diyor yani sadece milli takımı çalıştırma gibi bir durum söz konusu değildir.Fatih Terim birçok yönden işini çok iyi biliyor,uyanık.Bence önemli olan milli takıma katkısı yani bunun kim olacağı değil.Zaten ülkede garip birşey var hep eski günleri geri getirme çabası.Emreyi gönderdik geri aldık Arda gitti yine almak istiyorlar.Ya bırakın yeni soluklar bulalım genç azimli insanlar.

0|0
    0|0
    • Genç olarak muhammet demir var salih uçan var ama bunların daha çok maç oynaması gerekiyor özellikle salih uçanın fenerbahçe onu kiralaması lazım oynayabileceği bir takıma

• Ya belki Galatasaray da tanıdığı oyuncularla oturtabilir ama işin sonuna gelmişiz başında olsak...

• aynen ama taktik konusunda oturtacağını sanmıyorum çünkü defans hattında sağ ve sol bek fenerli belki gökhan gönülün sakatlığı devam ederse oynamaz ama sonuçta çok zor hollandayı yenecek bi,r takım ooluşturmak baştan olsa oluştururdu fatih terim

• fatih terim galatasaray'ı bırakıp milli takımın başına geçmez.

0|2
    2|1
  • Bence Fatih Terim çok iyi bir hoca Galatasarayı güçsüzleştirmek için mi bilmem ama Milli Takıma güç kazandırmak için yapılmış bir hamle olduğu kesin. Fenerbahçeliyim ama Galatasayın o kadroyla normal bir hocayla da başarı elde edebileceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bu sayede milli takımda güçlenmeyecektir benim endişem de budur

1|0
    0|0
    • Şenol Hocayla Mustafa Hoca boştayken tartışmaya açmak bu konuyu tüp kafanın hatası. İnşallah küstürmemişlerdir adamları.

• Sonuna kadar katılıyorum sana.Fatih Terim'i yedirtmeyiz

0|1
    0|0
  • Milli takıma yazık olacak

1|1
    2|1
  • Fatih Terim bunca stresi kaldırabilecek biri değildir

Bu sene önemli bir yıl GS için hedef 4.yıldız,

O yüzden İmparatoru hastanelik etmek istemiyorlarsa milli takıma da çağırmasınlar..ha ki geçse de başarılı olur hani..

0|0
    0|0
  • inşallah geçmez geçerse milli takımı desteklemeyiz

0|1
    1|1
    • Galatasarayı güçsüzleştirmek için yapıyorlar..

• hayır alakası yok eğer öyle bişey olsa ne ünal aysal izin verir nede fatih terim kabul eder ben fatih terimin olduğu milli takımı desteklemem

• Etmemeli kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Fatih Terim'in Türk futbolunun kurtarıcısı olarak görülmesi doğal. Kariyeri birçok yabancı t.direktçrden iyi. Fakat, ben Galatasaray'ın Fatih Terimden vazgeçmesini onaylamıyorum. Ayrıca şerefsizliğin dibi Demirörenin, bizi ileriye götürecek her adımı baltalar iken, milli takım için Fatih Terime yaltaklanmasını tamda karakterine uygun bir hareket olarak görüyorum. Gerçekten bakkal dükkanı işletmekten aciz birisinin bu mevkiye gelebilmesi saçmalıktan başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • tamamen y.d. feNerasyonunun GALATASARAY'ımızı durdurmak için yaptığı bir operasyon. tek amaçları fenerin yalakalığını yapmak, fenerin her dediğini yerine getirmek olan bu feNerasyondan da bu beklenir.İnşallah Fatih hoca ve Ünal başkan bu tuzağa düşmezler...

0|1
    0|0
  • Her yapılanı size komplo olarak algılıyosunuz

Nasıl bir şizofrensiniz anlamadım ki .

0|0
    1|1
    • Fatih Terim'e 4 yıllık teklif sunulmuş ilk yılı hem gs hemde milli takımı çalışıtır osnraki 3 yıl sadece milli takımı çalıştır denilmiş...

• bu sabah kahvaltı yaptılar orada teklifi sundu diye biliniyor..

• bu sabah olduysa bılmıyorum düne kadar resmi bir teklif yoktu

• boyle birsey olmiyacagi icin ayni konulari tekrar tekrar acmaniza gerek yok fatih terim demirorenin altinda calisicak kadar yuzsuz bir adam degil

1|1
    0|0
  • milli takım içinde iyi olmaz

0|0
    0|0
  • sana kesinlikle katılıyorum, galatasarayın elinde bulundurduğu güç uzun bir süre devam edecek olması sebebiyle gücünü kesmeye çalışıyorlar, ben iki takıma bakmasına karşıyım ya kalmalı ya gitmeli (gitmez inş.)

0|1
    0|0
  • Keşke Şenol Güneş geçse.

1|2
    0|0
  • Fatih Terim'in kabul edeceğini sanmıyorum. ama Ünal Aysal önerirse kabul edebilir. Ünal Aysal bunun karşılığında yabancı sınırlamasında değişiklik isteyecektir ama..

0|1
    0|0
  • Milli takıma hoca olmak askerlik gibi zorunlu bir hizmet değildir. Antrenör kendisi iş başvurusu yapıp kendi hür iradesiyle geçer. Fatih Terim böyle bir talepte bulunmuşmu bilmiyorum ancak aslı varsa kendi iradesiyle seçmiştir kimsede buna karışamaz.

0|1
    1|1
    • gidipte ben teknik direktör oluyum dememiş ki demirören istiyor bunu

• siz niye fatih terimin gideceğinden korkuyorsunuz ki ? tabi fatih terim gibi bir hocaya bile eleman diyen mütehayitlere sesiniz çıkmadı, sahip çıkamadınız hocaya şimdi kaybetme korkusu sardı. İnş. fatih hoca karakterli davranırda eleman olmadığını gösterir gs camiasına.

• seninde istediğin fatih terimin galatasarayın başından gitmesi demi ? bayern münih gibisiniz başarı için güçlü takımları güçlerini elinden almak için uğraşıyorsunuz..

• alt tarafı futbol=oyun beyaaaa

0|0
    0|0
  • Bence ikisini birden calistiramaz...cok fazla yük olur

0|1
    0|0
  • Öyle sanırım

0|1
    0|0
  • Fatih Baba yemez bu köfteleri..

0|1
    1|0
  • Milli takımdan bir cacık olmaz.

Ulan 80 milyonluk ülkede futbolcu yetişmiyor ne beceriksiz ülkeyiz la biz.

0|0
    0|0
  • Silah mı tutup geçiriyolar ? Galatasarayı güçsüzleştirmek için olduğunu düşünüyolarsa geçmesin.

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu

(ben fenerliyim)

0|0
    0|0
  • değilse bile güçsüzleştireceği kesindir ama yazılı açıklamada imparator galatasaray beni bırakmadan ben galatasarayı bırakmam dedi belki bu senenin sonuna kadar çalıştırıp seneye bırakır milli takımı ya da beraber götürür bence

0|0
    0|0
  • he faiz lobisi hee

0|0
    1|1
  • aykut kocaman gelsin bir de o s*ksin lütfen çok istiyoruz

0|0
    0|0
    • .d ln aykut ersundan abdulah avcidan bin kat iyidir gsli olarak diyorm

Yükleniyor...