Fatih Terim'e sunulan milli takım teklifi ?

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyorum

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ahlaksız teklif olarak görüyorum

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Klüpten vakit artırdığı kadar değilde mesaisinin tümünü milli takıma harcayacak bir hoca tercihim. Şenol Güneş'in milli takım Teknik Direktörü olmasını isteyenlerdenim.

0|2
    0|0
    • abdullah avcı tüm mesaisini harcadıda ne oldu:)fatih terim gs yide milli takımıda idare eder hatta bu akşamkı arsenal macı ıcın 1 gunlgune gelse feneride calştrsa keşke:D

• ayıp be arkadaş sen Avcının mesaisiyle Şenol Hocanın Mustafa Hocanın mesaisini bir mi tutuyorsun :P

• İmparator hangi yönde karar verirse desteklerim söz konusu Milli Takım çünkü ..

Ama milli takım için Yılmaz Vural ya da Şenol Güneş tercihimdir ..

0|2
    0|2
    • Söz konusu milli takım diye geçemiyorum ben çunkü federasyonun başında o p**evenk demirören olduğu sürece milli duygularım rafta bende öte yandan bende yılmaz vural şenol güneş ve mustafa denizli gibi isimleri tercih ederdim

• hala şenol güneş yılmaz vural diyor ya nan sen baştan demeseydin gelirlerdide görev terimin hayırlı uğurlu olsun:D dfghjkl

• kabul etmeyecek hoca

• Yılmaz Vural geçmeli

0|2
    1|0
  • bu sayede ks de spor soruları arttığını düşünüyorum:)

0|0
    0|0
  • şenol güneş bence daha iyi terimin milli takım için iyi bir isim oldugunu düşünüyorum fakat daha sonrasında üstüne çok gelirler .. o yüzden bence sukünet varken hiç gerek yok..

0|1
    0|0
  • yakışır diyorum adamın başarısı dünyaca malum çünkü

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• çift takım çalıştırmak başarıyı düşürür

0|0
    0|0
  • Teklif sadece fatih terime değil boşta olan tüm teknik adamlara gönderildi Milli takıma hoca olmak isteyen başvurusunu yapsın biz aralarından beğendiğimizi seçelim anlamıda. Fatih Terim gitmez bence gs de altın çağını yaşıyor ve milli takım kulupler kadar para ödemiyor hocalara.

0|0
    0|1
  • İyi olan geçsin

0|1
    0|0
  • isleri dustugunde boyle adamin ayagina giderler tabi fatih terim tukiyenin en iyi t.direktoru kesinlikle kabul etmez

0|1
    0|1
  • Fatih Terim'i Gs'den kopartmak istiyorlar.Önce Gs'den koparılacak.Seneyede fb yıllık 5-6 m euro'luk bir teklif edip FT'yi basa getirmek icin 40 takla atacak..

0|1
    0|1
    • Galatasaraydan koparmak istemeleri bir gerçek ama diğeri çok fazla komplo teorisine giriyor

• hoca milli takımıda kabul etmeyecek

• Kabul etmeyecek evet.Fatih Terim bu oyunları yiyecek kadar toy degil.

• gs den gitsinde kurtulalım bir an önce adam her gelişinde milyon dolarları şaçıyo klüp elindeki malzemeyle en iyi futbolu oynatacak bir adam gelsin

0|0
    0|0
  • evet iyi bir seçim ama bu kezde fatih terim gs li oyuncuları kayırıyor veya milli takımda gs yüzünden başarısız oldu ya da gs de milli takım yüzünden başarısız oldu diye dedikodular çıkacak o yüzden ya gs ya da milli takım arasında seçim yapması gerekir

0|0
    0|0
  • fatih terim bu işi layıkıyla yapacak 3 hocadan birisi ama galatasarayın başındayken böyle bir teklif gitmemesi gerekirdi.kabul eder etmez ayrı birşey ama mustafa denizli boştayken bence o olmalı milli takım teknik direktörü

0|0
    0|1
  • İMPARATOR bizi bırakmayacaktır.

0|0
    0|1
  • şenol güneş yılmaz vural hayatta gelmez esila onlar gelir dedi :D terim hayırlı ossun milli takımımza şimdiden:D

0|1
    0|0
  • eğer klüpten zaman bulupta gelirse mükemmel olur bence hatırlasınıza euro 2008'i(ama fatih terim olmaz gibime geliyo olmassa yılmaz vuralda olabilir bence)

0|0
    0|1
  • tam bir skandal ! ünal aysal buna nasıl izin verir anlamış değilim.terimin tff ile masaya oturması bile yanlış.umarım gitmez

0|0
    0|0
  • Galatasaray farkı daha fazla açmasın diye yapılmış birşey. Güneş ve Denizli evinde otururken Galatasaray'da başarıyı yakalamış Terim'e yapılması çok açık bir oyun.

0|0
    0|1
  • y.d. denen tüpçünün GALATASARAY'ımızı durdurmak için yaptığı bir operasyon.

0|0
    0|1
  • Ben şahsen f.terim gibi ahlaksız, çirkef, kabadayı birinin artık milli takımın başına geçmesini istemiyorum. Geçen sene galatasaray mersin maçında yaptığı hareketler ve maç sonrası açıklamaları halen gözümün önünde link

Kazanmak uğruna herşeyi kendisinde mübah görüyor.

Atatürk ne demiş "ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severim."

Zaten bu ülke bunun gibi külhanbeyi, kabadayılar yüzünden bu hale geliyor. Başta başbakan olmak üzere.

0|0
    0|0
    • Peki Türkiye'ye en çok kimin katkısı oldu ? Hangi Türk Teknik direktör Elit Teknik Direktörler toplantısına çağırıldı ? Hangi Türk Teknik direktör bir Türk Takımını UEFA Kupasını ve Süper Kupayı aldı ?

• 13 sene önceki kariyerine kadar ben bişey demiyorum. Ama sonra tekrardan galatasaraya geldi rezil etti hepiniz biliyosunuz. Şu andaki gs nin kadrosunu bana da versen bende açık ara şampiyon yaparım. Açık ve net. Artık yaşlılığın vermiş oldupu psikolojiden yenilgiyi hazmedememe sendromu başladı f.terimde ve bu artık çalıştırdığı takımlara zarar verecek düşüncesindeyim. İşler iyi gidiyorken sorun yokmuş gibi gözükür ama takım biraz mağlubiyet alsı arka arkaya o zaman tekrar görücez iç yüzünü

Yükleniyor...