Avrupa maçlarında rakibi destekler misiniz ?

Avrupa maçlarında rakibi destekler misiniz ?

Mesela

Galatasaray - Milan oynuyor

Bazı Fenerbahçeliler Milan'ı destekliyor

Şimdi

Fenerbahçe -Arsenal var

Bazı Galatasaray'lılar Arsenal'i destekler mi ?

• Bence
    9% (12)6% (7)7% (19)Oy Ver
  • Yabancı takımdan taraf olurum
    11% (15)15% (17)13% (32)Oy Ver
  • Türk takımının kazanmasını isterim
    56% (79)62% (71)59% (150)Oy Ver
  • Rakibimizin rakibi bizim dostumuz olur
    14% (20)7% (8)11% (28)Oy Ver
  • Spor barış dostluk ve yenileni kızdırmaktır
    10% (14)10% (11)10% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
29|36

En İyi Kız Görüşü

• Türk takımını desteklerim herdaim.Ay-yıldız taşıyor çünkü. <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Türk takımını desteklerim herdaim.Ay-yıldız taşıyor çünkü.

2|6
    1|0
  • Mesela bazı akıl yoksunu insanlar şu an eğlence yapıyorlar fenerbahçe kaybetti diye sesleri evi inletiyor Naparsn .s

2|2
    0|0
    • etme bulma dünyası tasvip etmiyorum bunu da yapmıyorum ama cidden etme bulma dünyası.

• Pek umrum olmaz açıkçası. Maç bol gollü heyecanlı olsun bana yeter. Zamanında liverpool mağlubiyetimizle kendi çaplarında dalga geçtiklerini sana tuhaf insanlar saolsunlar o konuda milliyetçilik duygusu bırakmadılar.

0|1
    0|0
  • tabiki türk takımını desteklerim. ama bazı zihniyetler. yok bugün arsenallıyiz ya da milan lıyız diyebiliyor. nasıl türk bunlar anlamış değilim. bide öğünürler fenere veya cimboma nasıl koydular diye . yazık vallahi yazık...

1|1
    0|0
  • Türk olduğuma göre neden yabancı bir takımı destekleyeyim?

Galatasaraylıyım. Ama bu günkü maçta Fenerbahçeliyim.

Yabancı bir takımı desteklesem Türk'üm diyecek yüzüm olmaz. Sonuçta hangi takım olursa olsun Türkiyeyi temsil ediyor

1|3
    0|0
  • Birseyde ay yildiz varsa baska hicbirseyi gozum gormez ondan baska

1|2
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım ama Avrupa'da Fenerbahçeyi hep destekledim hiç rakibini desteklemedim ama Galatasaray Şampiyonlar Liginde mücadele ederken bir çok Fenerli arkadaşımın Real Madrid'i ya da Schalke'yi desteklediğini gördüm ve bu beni üzdü. Kendi ülkenin Türkiye'nin takımı varken gidip yabancı ülkenin takımının desteklenmesi kötü bir şey.

0|2
    0|0
    • Hemen şu besteyi patlat.

Yemin ettik gelecek güzel günler

Yanacak meşaleler

Hırsından çatlayacak tüm i*neler

Şampiyonluk bizler.

Sonuna kadar avrupada Türk takımlarına destek.(Gs)

• BJK olsa kuşkusuz desteklerim..ama FB için içimden gelmiyor :/

Taraftarlığım izin vermiyor :(

1|5
    2|2
  • destekliyorum

0|1
    0|0
  • Desteklerim. Bugun mesela feneri destekliyorum :)

0|2
    0|0

1|1
    1|1
  • fenerbahçe'yi hiçbir koşulda desteklemem. bu akşam arsenal'den yanayım. fenerbahçe gruplara kalırsa gruplardaki rakiplerinden yanayım.

0|2
    1|2
  • Ben elin yabancısını desteklemem mesela...

0|1
    0|0
  • Türk takımının kazanmasını isterim.

Sonuçta mağlubiyet halinde küçük düşecek olan Türk futbolu oluyor. Türk futbolu içerisinde benim tuttuğum takımda var

1|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Türk takımını desteklerim.

0|3
    0|0
  • Kalbim -Mantığım Arsenal diyor abi üzgünüm ..

0|4
    1|1
  • Türk takımı tabi ki.

0|2
    0|0
  • aynı şeyi fenerbahçe bize yapmıyor biliyorum ama bize yakışmaz başarılar bakalım fener o kadar yenilgiden sonra bugn napıcak :)

0|1
    0|0
  • Maça göre değişiyor.

0|1
    0|0
  • Eskiden Türk takımlarını desteklerdim taa ki o benim desteklediğim takımların taraftarları Sekiztaş ergenliğini çıkarana kadar,bizden beter olsunlar.

0|1
    1|0
  • Türk takımları desteklerim kim olursa olsun

0|2
    0|0
  • Evet itiraf ediyorum, Galatasaray - Real madrid maçında, reali madridi desteklemiştim, :D

0|2
    0|2
  • desteklerim.

0|1
    0|0
  • Turk takim kazansin..

0|1
    0|0
  • Fener maçıysa aslaaaaaaaa

0|1
    0|2
  • barselona- galatasaray olursa barsayi tercih ederdim

0|2
    0|1
  • Türk takımı kazansın tabikide

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Türk takımlarını desteklerim rum ya da fransız takımlarını desteklemem

1|4
    0|0
  • GS maçlarında karşı takımı destekliyorum sebebi, gs yönetiminin devlette olması diğer takımlara oranla stadyum gibi çok fazla desteğin yapılması. Diğer takımlar için kendi ülkemizin takımını desteklerim.

0|3
    0|1
  • başkasının s*kiyle gerdeğe girilmez. niye başkasının galibiyetine sevinimki? rekbetinde bir namusu var. eskiden rekbet vardi. şimdiki ise çifkeflik. eskiden rakiplerden biri düşse diğeri elini uzatırdı. şimdi ise bir tekmede ayaktaki vuruyor. spor rekebet ve eğlence olarak değilde düşmanlık gibi algılanıyor. nereye gidiyoruz belli değil.

0|2
    0|0
  • Nasıl biz şalke ile oynarken şalkeyi destekledilerse bizde bugün sahasında kupa kaldıdığımızın çocuklarının maçını izleyip arsenali destekleyeceğiz

0|2
    0|1
  • Türk takımının kazanmadısı istiyorumda abi bazen öyle bir şımarıyor ki şu takımlarımızın taraftarları hani TÜrk takımının kazanamsı o kadar çok isteyen ben bile bırak ya yenilsizlerde akıllansınlar dedim Benfica maçı için özellikle ;) Üzücü ama işte öyle bir şeyy

0|1
    0|0
  • sporda rekabet her zaman vardır ve sürekli olmalıdır.sadece türkiye liginde rakibim avrupada desteklerim diye bir mantığı ben kabul etmiyorum.milli duygularımızı sporda değil de başka alanlarda önemsiyelim.

benimde amacım avrupada başarılı olmaksa rakibimin orda başarılı olmasını istemem

0|1
    0|1
  • Türk takımının kazanmasını isterim.

0|1
    0|0
  • genelde fenerbahçe ve beşiktaşlılar galatasarayın rakibini desteklemeleriyle ünlüler, bayrak açmalar falan, oralara girmeyelim şimdi.. bir galatasaraylı olarak bu akşam fenerbahçeyi canı gönülden destekliyorum.. ezeli rakibimiz, ebedi dostumuz...

0|2
    0|0

0|1
    0|0
  • şauana kadar hiç bir Türk takımını desteklememezlik yapmadım hangi takım olursa olsun..

Sadece 2. takımım Manchester iken :D Beşiktaşın ataklarınıda Manchester ataklarınıda destekledım :D)

0|1
    0|0
  • ben desteklerim sonuçta Türküz hacı ruhumuz da var kardeşlerime karşı gidip gavuru mu desteklicem

1|1
    0|1
  • puan durumundan dolayı türk takımlarının almasını isterim

0|1
    0|0
  • kalbimin en kuytularında belki hihihihihihihi

0|1
    0|0
  • Bu Türk takımının hangisi olduğuna göre değişir

Bugünlük Arsenal <3

1|1
    0|2
  • İlgilenmiyom :D

0|3
    0|0
  • Mesela Uefa'da yari finale kadar destekledim Feneri,Galatasaray'lı olarak yarı finalden sora yeter artık bu kadar geldiniz inşş yenilrsiniz dedm :D ve Benfica'yı destekledim...

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama Galatasaray`ı da desteklerim Avrupa`da. Ezeli rakip de olsak Türk`üz sonuçta. Hepimiz kardeşiz.

0|1
    0|0
  • Londra metrosunda geçen gs - arsenal maçı sonrası bana sataşmışlardı onlar türk olmana bakıyolar sırf.

0|1
    0|0
  • Fener hariç bütün takımları destekliyorum.Fenerbahçe taraftarı kadar hain bir taraftar grubudaha yok.Adamlar hep bizim rakibimizi desteklediler şimdi forza Arsenal.<3

0|1
    0|1
  • eskiden herkes türk takımlarını desteklerdi şimdi değişti

0|1
    0|0
  • ARSENAL ;)

0|2
    0|1
  • her ne kadar sahasında kupa kaldırsakta desteklemek lazım arkandayız ARSENAL..

0|2
    0|0
  • fb maclarinda ne arsenali ne fbyi desteklerim ayni bjk fb maci gibi benim icin

0|2
    0|0
  • kesinlikle türk takımları

0|1
    0|0
  • bu soru sorulduğu sürece ülke futbolu ilerlemeyecek...

0|1
    0|0
  • Yalan yok fenerin karşısına kim gelse onu tutarım.

0|2
    0|1
  • TÜRK TAKIMI OLSA YETER ARMA FARK ETMEZ.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Kısmen desteklerim :)

0|1
    0|0
  • fenerbahçe'yi desteklediğim gün kıyametin çoktan koptuğu gündür. allah korusun.

beline kuvvet arsenal.

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...