Patronunuz nasıl ? :)

Demek bugün izin istiyorsun. Gelde ne istediğine beraberce göz atalım. Bir yılda 365 gün var. Bir yılda 52 hafta olduğuna göre ve sen her hafta 2 gün izinli olduğuna göre geriye 261 gün kalıyor. Her gün 16 dakikayı işyeri dışında geçirdiğine göre ki bu 170 gün yapıyor, geriye 91 gün kalıyor.

Her gün 30 dakika kahve molası kaldı 68 gün, yine her gün 1 saat yemek molası geriye 22 gün kalıyor, bu sene 2 gün hastalandın kaldı 20 gün. 5 Günde resmi tatillere gitti kaldı 15 gün, her yılda 2 hafta izin kullandığıan göre geriye kaldı bir gün " Hala izin istiyor musun ? "

okuyunca burda paylaşmak istedim.. :) Sizin Patronunuzla aranız nasıl ? Seviyor musunuz yoksa kıl mı kaparsınız :D Daha patronunu seven bir çalışan görmedim sanırım :)) Buyrun herkese +1

0|0
225

En İyi Erkek Görüşü

• ben patronum 2 iscim var ve tahminime seviyorlardir beni iyi maas veriyorum her gün yanlarindayim paraya sikissalar gine veriyorum ikiside krediyle araba aldi ikiside yine krediyle ev aldi kaliteli cocuklar arnavut ikiside birinin arbeni aliju diferinin adida arbnor grabenija birine nuri diyorum birine beni onlarda alistilar bana 8 senedir beraber calisiyoruz birinde hepatit b cikti ugrasiyoruz virüsten kurtarmasi icin bakalim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben seviyorum ne zaman izin istesem ikiletmeden verir. Sakın hiç bir müşterinin hakkını yeme diye tekrar tekrar tembih eder. Başkasının hakkına girmektense biz zarar edelim srun değil der. dünya tatlısı tombiş bir adam. Tek problemimiz bazı işlere o kadar ucuz fiyat veriyorki herkesin azı açık kalıyor yaptığımız işin kalitesiz olduğu düşüncesi sarıyor müşterilerimizi. Bide bu konuda anlaşırsak yemede yanında yat o derece.

2|0
    0|0
    • ayrı illerde olmasak patronlar aynı mı dicem:D hatta yarı işler olmasa:)))

• yook benimki birtane ve böyle yaptıkca kendi kazanıyor ne kimse yalan dolanla izin alma ihtiyacı duyuyor ne 3 kağıt çeviriyor. Bak kanım kaynadı gidimde seviverim acık :D

• izin istemiycem artık:D

1|0
    0|0
  • bu kadar ince hesap yapabilen bir kişi asla patron olamaz

iş hayatında hesaplarla reel düzen asla tutmaz

ayrıca izin konusunu yasa belirlemiştir

mazeret gösterebilen herkesin izin hakkı vardır

1|0
    0|0
  • Benimkinin İzmir piyasasında adı çıkmış, işbaşvurusuna gelenler adamı görüp tanıyınca Eyvallah diyip kaçıyo :) O derece çekilmez biri!

1|0
    0|0
  • melek yahu melek

1|0
    0|0
  • Yazdığın bu hesabı yapmadığı için ben patronumu severim... :)

1|0
    0|0
  • yok efendim, özür diliyorum. hatta ben borçlu olduğum için iğreniyorum kendimden. cumartesi pazar da geleceğim diye cevap vermek isterdim buna. patronum fikret orman. bilmiyorum, iyi mi?

1|0
    0|0
  • akrabayız en cok beni sağıyor :D

1|1
    0|0
  • idare eder gülüm :)

1|0
    0|0
  • severek çalışıyorum, almıyorum ekstradan izin:Pp

1|0
    0|0
  • iyi birisi. dün istifa dilekçemi verdim dilekçeyi yırttı,5 gün kafa izni verdi,ama böyle bir patronun işini savsaklayamam.izin günüm gelince çıkarım.ama kısaca iyi bir patronum var.

1|0
    0|0
  • Benim patron Amerika'da yaşıyor. Yılda 1 kez 20 günlüğüne gelir. Zaten çalıştığım balık çiftliği faaliyette değil.

1|0
    0|1
  • ben çok severim kendilerini hiç görmem ayın 1den 1 ne maaş yatar Allah razı olsun

1|0
    0|0
  • İşçiler patronlarını sevmez. Ama patronları olmasa yiyecek ekmeği bulamayacaklarını hiç düşünmüyorlar. Bu konuda patronların arkasındayım.

0|0
    0|0
  • amca baba yarısı ise patron i*ne yarısıdır

1|0
    0|0
  • patronum yok bana her gün izin. :)

1|0
    0|0
  • İbnenin teki kulakları çınlasın

0|1
    1|0
  • iyidir ...