Mantığına güvenen gelsin en iyi cevabı alsın

bir

polis bir şahısın ifadesini dinler

şahıs böyle söyler

polis bey ben bakkala gitmiştim döndüğümde kapının açık olduğunu gördüm

birden yukarıdan korkunç çığlık sesi geldi,yukarıya koştum ev sahibinin

odasını açmak istedikte kapının kilitli olduğunu gördüm. kapıyı kırarak içeriye girdim ev sahibi öldürülmüş zamlı da pencereden merdivenle kaçmıştı,ev sahibinin elinde tapanca yanında da kitap vardı ,kitabın 15 ve 16 çi sayflarının arasında BENİ ASLA BULAMAYACAKSIN YAZILI KAĞIT VARDI korktum ve koşa koşa buraya geldim . polis şahısın yalan söyledğini fark eder sizce yalan ifadede ne?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• çığlık sesi varda silah sesi yokmu arkadaş? katil o adam:))

0|0
    0|0
  • katil nasıl merdivenle kaçıyo ki, bide başta kapı açık diyo sonra kırdım diyo ne ayak?

0|0
    0|0
  • Dış kapının açık olmasına rağmen katil hazırlıklı gelip merdivenle mi inmiş...:)) Katil geldiğinde dış kapı açıkmış...

0|0
    0|0
    • lan dis kapiyi katil acmis yaa onun dedigine gore sen katil olsaydin dis kapidan ciktiginda ev sahibini gordugun zaman ne derdin?:D

• Ev sahibinin odasına girmek için önce evin kapıdından geçmeli değil mi?

Evin kapısı açık mı yani? Ev kapısı açık, sahibinin odası kapalı, gariplik var sanki :D

0|0
    0|0
  • kapinin acik oldugunu gordum

birden yukaridan korkunc ciglik sesi geldi yukariya kostum

0|0
    0|0
  • Zamlıda sıkıntı var.

0|0
    0|0
  • Kanka, en iyi cevaptan önce bu cevabı Avidus verdi. Yorumlarını oku

0|0
    0|0
    • oyleymis bro zaman hatasi duzeltirim olmasa da ona en iyi cevap sozum olur istedigi soruma cevap versin secicem ben hakk yiyen diilim haci:)

• Zanlının neyle kaçtığını nasıl biliyor?

0|0
    0|0
  • Asla bulamayacaksın demiş polisin zoruna gitmiş hacı :)

0|0
    0|0
  • 2. sahıs yok adam camı acar oraya bir merdiven yerlestirir sonra kitap arasına o notu yazar ve ve bağırıp cağırıp sonra tetiği çeker dolayısıyla sözde cinayet zanlısı olmadığı için beni asla bulamayacaksın notu burada devreye girer

0|0
    0|0
    • ve mutlu son

naptin haci yaa:D

• polis olmanın faydaları iste:)

• şaka la şaka muhasebeciyim)

• eğer orda bir adam ölüyse kitaba bakması en büyük saçmalık bro oradan anladı tabi polis

0|0
    0|0
    • ALLAH RAZI KALSIN SENDEN NE KADAR GULDUM HACI YAA;)

• olum biraz önce baktım da 20 kadar kitaba sayfaları öyle ama öyle olmayan kitap illa ki vardır bu işin peşini bırakmayacam olum

• zaten eğer cinayeti o işlediyse dediklerinin doğru olması lazım yani o notu kitabın arasına koyması lazım sayfa aralıklarını da söyleyecekse bilmesi lazım ve gidip 15-16 arası diyorsa dünyanın en mal insanı olması lazım hikaye baştan saçma zaten

• ifadede çeliski var adam merdivenden kaçtıysa kapı neden açıktı ayrıca cama merdiven dayaıp kactığını söylüyor ifadede peki gercekten cam korkuluksuz mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...