Hastalandığınızda sevgilinize / eşinize naz yapar mısınız? :D

Yaparsanız bunu nasıl yaparsınız? durumu abartıp çocuklaşır mısınız? mızmızlanır mısınız? ya da yapılan naz karşısında naparsınız? :)

0|0
38|21

En İyi Kız Görüşü

• Naz yapmam kendi kendime sessizce iyileşirim bir köşede :)) Naz çekmekten de nefret ederim ama grip olunca vasiyetini yazacak kadar nazlanan bir adamla yaşıyorum :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• Yaparım..Çok ta tatlı olur naz larım, öyle cadı kaprislerinden değildir.

_Bak benle ilgilenmezsen erir giderim çünkü ben şekerim, kıvamında..

Cadalozluk yapmaya hali olan ayağa kalksın hasta olmasın zaten değil mi efendim?

Onunkini de seve seve çekerim. Masajlar yaparım merhemlerle..Tarhanalar, şehriyeler, sebze çorbaları, ıhlamurlar, limonlar havada uçuşur:)

Yeter ki sevimli küçük aciz bir köpek yavrusu gibi melül melül bana baksın, kölesi olmama yeter..

0|2
    0|2
  • Hasta olursa sevdiğim ona çorba yaparım ve çocuk gibi onu nazlarım :)

0|1
    0|0
  • Hemde nasıl yapardım :) Benimle ilgilensin diyye abarttıklarım bile oldu , ama regl dönemi çok sancılı geçer özellikle ilk gün bir keresinde telefonla konuşuyorduk çok büyük sancım vardı ve yanımda annem ben yatarken onunla telefonda konuşur bir yandan anneme bir yandan ona naz yapardım , ne günlerdi be...

0|1
    0|0
  • hastaysam tüm dünyaya acı çektirme ve işkence etme gibi bir özelliğim var :D gezi parkı olaylarında çok hastaydım hatta sevgilim farklı bir şehirde okuyorduu ben hasta hasta evden çıkamayım sen eylemlerde gez oldu diye trip bile atmıştım ahh ahh günler ::)

0|1
    0|0
  • hemde nasıl varya görende grip değil kanser olmuş sanar :D

0|1
    0|0
    • aslında bilerek yapılır o ilgilenilmesi için ben bir erkek olarak şahsen öyleyim eşim yok ama olsa hastalandığımda çocukmuşum gibi ilgilenmesini isterim benle :D

• ahhh nasılda damarıma dokundun sen benim bu zamana kadar olmadı bir sevgilim ama hep merak ederim bende milletin sevgilisi var yapıyolarmı naz diye...

ben varya bir sevgilim olsa ama harbi sevicek öyle bana canım cicim yapıpta hastalandığımda bırakıp kaçmicak çorba içircek elleriyle benim ilacım olucak kısacası.. :):(

0|1
    0|0
  • Ben naz yapmadan o ilgisini gösterir ama o hasta olunca dünyanın sonu gelmiş gibi oluyor..ne yaparsan yapayım yaranamıyorum adama

0|1
    0|0
  • ben nazlanmı ole pek bılmem bı kac kere yaptım olmadı benım verdgm ılgıy goremdm cunku... ama bırı bana yapınca bı bebek gıbı ılgılenmesını severm..ozel bıtkısel caylar yaprak baslrm...yemk falan tam takır olur ona gore ozel yemekler servısler falan... valla acık dıyım hastaysanız bende sızın tanıdgnz falansam yasadınız demektır...

0|1
    0|0
  • off o konuda hiç tereddütsüz nazlarım havada uçuşur :))

0|1
    0|0
  • Ona bağlı. Onun canını sıkacak kadar yapamam. O nazlanırsa sesimi çıkarmam. Ama bu durum kronikleşmez umarım :D

0|1
    0|0
  • yaparım bana baksın isterim yoksa bakmıcaksa neden sevgilim

0|1
    0|0
  • yok yapmam kıyamam ki.

0|1
    0|0
  • ooooff bikana gibi naz yaparim vallahi

0|1
    0|0
  • Yokki Olsa Yapardımmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • ölümcül hastalığa tutulmuş kadar yaparım ne yazıkki :d

0|1
    0|0
  • yaparım hemde etrafımdaki herkese.

0|1
    0|0
  • yaparım tabiki ilgi göstermesi için kendimi parçalarım :D

1|1
    0|0
  • hastayken kimseyi çekemem

0|1
    0|0
  • ben artık ona hiç bişey yapamıyorum naz mı yapıcam o zaman daha çok kavga ederiz heralde

1|1
    0|0
    • önce arayı düzeltip sonra naz yapmanız lazım :) ya da naz yaparak arayı düzelt diyecem ama ters tepebilir, en iyisi nabza göre şerbet vermek

• ya da en iyisi sus kır dizini otur diyosun yani ? :D

• Hasta masta dinlem yastigi kafasina yer valla

0|1
    0|0
  • çok fena nazlanıyorum ya :(

0|1
    0|0
  • Sanrım hastayken çok çekilmez oluyorumm ben :))

0|1
    0|0
  • tabiki yaparım:))

0|1
    0|0
  • Hasta olduğumda ilgi bekliyorum :(((

0|1
    0|0
  • Sevgilimde eşimde yok.Napeceğuz..

0|1
    0|0
  • ne yaparim ne cekerim zaten hasta olunca kimseyi gormek dahi istemiyorum

0|1
    0|0
  • Nazın kralını yaparım ..<3

0|1
    0|0
  • çok fazla naz yapmam ama birazcık yaparım tabi :D

0|1
    0|0
  • ben değilde sevgilim acayip yapıyor. ayrıca ölcekmiş gibi davranıyo her grip olduğunda :D

0|1
    0|0
  • Evet sadece hastalıkta değil her ay ki regl :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 21

• "Gariban bir adam yaşlı babasını doktora götürür. Doktor hafif ukala, alır sazı eline, felsefe yapmaya başlar:

- Babanın sağlığı iyi değil. Neden et yemedi, neden süt yemedi, neden bal yemedi, kaymak yemedi? diye saçmalar..

Canı burnunda çocuk dayanamaz:

- Tamam da dohtor bey, hele bir sor: Buldu da mı yemedi?"

Kıssadan hisse: Hastalandığımızda naz yapabileceğimiz sevgilimiz veya eşimiz oldu da mı nazlanmadık? :))

0|1
    1|1
    • güzel hikaye :))

• hacı bir yer var aklımda da oraya gücün yetmez heralde... mariana çukuru diyecem ama orası hayal :) ama çok macera ve adrenalin dolu olur :))

• "Yürüyen google gibi adamlarla muhabbet etmeyeceğim" diyorum her seferinde ama çuvallıyorum hep..

Mariana çukurunu nerden hatırladın, ilkokul bilgilerini mihatırladın alternatif gezi istikameti bulmak için :)

Ya Mariana çukuru, ya Klimanjaro dağı.. Yok mu ortası bunun insanoğlu? Yanımızda kafa dengi bir Leyla, ama mümkünse gideceğimiz yer çöl olmasın :)

• naz çekerim itina ile

1|1
    0|0
  • hasta olduğumda canım bişey yapmak istemez yemek felan da yemiyorum ısrar edenler olunca da nazlanmış gibi oluyor hep..

0|1
    0|0
  • naz yapacak kimse yok ya la, sokaktaki hastalıklı köpekler gibiyim hastalanınca herkes tekme atıp uzaklaştırmaya çalışıyor bize de bulaştırmasın diye

1|2
    0|0
  • evet yaparım :)

0|1
    0|0
  • hastaladındığımda genelde etrafımdakiler naz yapar bunu iç yok hastaneye gidelim ben yine yakarım sigaramı :)

0|1
    0|0
  • Başımdan savarım. Savmıştım da

0|1
    0|0
  • Haha :D güzel soru :D

Eşime değil ama sevgilime naz yapardım :)

Brnimle daha çok ilgilenmesini sağlardım :D

0|1
    0|1
  • hastalıktan hastalığa değişir. ;-))

0|1
    0|0
  • çok abartıyomuşum öyle diyorlar :D

0|1
    0|0
  • valla ben aileme naz yaparım sevgilimiz yok ki naz yapahhh :D :D

0|1
    0|0
  • hayır.

0|1
    0|0
  • olumlu karşılarım

0|1
    0|0
  • nane limonumu bile kendim yaparım hatta şuan hastayım kalktım yemeğimi kendim yaptım ve yiyorum :)

0|1
    0|0
  • :D Naz yaparım abatmadan ,bir tek hasta oldugumda beni iyi besliyorlarya ondandır heralde :D

0|1
    0|0
  • naz yapılır ama ölçüsü olmalı fazlası delirtiyo :D

0|1
    0|0
  • Çok uzuuun süreden beri hasta olmadım. Ama naz falan yapmam.

0|1
    0|0
  • sevgilim olsaydı yapardım

0|1
    0|0
    • benim de yok hacı anlıyorum seni olsaydı ben de yapardım :)

• her ay başında yapıyorlar zaten...

0|1
    0|0
  • Naz yaparım ama naz yaptırtmam :) Başta akıllandı :)

0|1
    0|0
  • En çok Anneme yaparım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...