Bayanlar Beri Gelin Sorum Size

Sevgilimle ayrıldık ayrıldıktan sonra konuşuyoruz işte neden bitti falan diye. Bende söyledim daha birbirimizi unutamadan sen koluna başka bir erkeği taktın diye. Biraz sabretseydin ben yine geri dönücektim dedim. Bunun gibi bir sürü şey saydım. Hep haklısın HAKLISINNNN diyip durdu. Abicim neden böylesiniz ya. Yaptığınızın yanlış olduğunu biliyosunuz o zaman neden yapıyosunuz ? Bıktım artık HAKLISIN kelimesini duymaktan. Ben artık haklı olmak istemiyorum ya. Afedersiniz ama her b. yiyip sonra haklısın ya yanlış yaptım demenin mantığı ne? bu soru mu sitem mi oldu bilmiyorum ama yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• seviyorsan niye terk ettin?

geri dönücektim ne?

yalama yaptınız iyice.

0|0
    0|0
    • arada mesafe vardı. benim yaşadığım yere gelmek istemedi. lütfen olayları bilip bilmeden konuşmayın.

• konu bana uzatman değil ilişkiyi uzatman.

bu kız yeni birini bulduysa zaten sen hala nasıl onunla olmayı düşünebiliyorsun?

• Ya onunla olmayı falan isteyen kim ya ? öyle bir şey mi dedim ben. Sadece neden böyle davranıyorsunuz dedim. Hayatına başka birini alıyor ama ondan çok bana mesaj atıyor benimle konuşuyor. Bende en sonunda tersledim kızı mesaj atmıyor artık. Amacım geri dönmesi değil dönse de kabul etmem zaten. Sadece bayanların neden böyle davrandığını merak ettim diye sordum

Kızlar Ne Diyor 5

• peki ben gittim ama az bekleseydin döneceedim demenin mantığı ne acaba :) bir arkadaşa bakıp gelcem der gibi. belliki kız seni unutmak için bir çıkar yol aradı kendince. onunla da mutlu olamadı

0|0
    0|0
    • dönücem mantığı şu. Kız bana yanlış yaptı bende buna yol verdim. kendini affettirmek için çabaladı. Biraz başardı da tam yumuşuyordum ki bir baktım başkasını takmış koluna. onunla mutlu olamadı da ne demek ? insan sevmediği biriyle görüşür mü elini tutup gezebilir mi ?

• evet. birde her gelene gidebilir gözüyle bakmak lazım. Gitmez gözüyle bakıyoruz bir gidiyor darmadağın oluyoruz.

• aynısını ben yaptım arkadaşım bu yüzden böyle düşünüyorum. sevgilim aşkına sahip çıkmaktan aciz biri olduğu için sevgimi aşkımı inancımı bir kenara atıp, daha cesaretli biriyle birlikte olmak istedim. dolayısıyla tüm kalbimle acı çekmesini ve neyi kaybettiğini anlamasını istedim. tabi bunu herşeyi göze alarak yaptım. yani bir daha geri dönmemek üzere

• sadece bayanlar için geçerli değilki erkekleder bu şeklide yapıyor

0|0
    0|0
  • Haklısın diyerek kısa kesiyo işte muhabbeti anla..hiç yorma bence kendini konuşmaya değmez bir insanmış

0|0
    0|0
  • diyecek bişey bulamıyorda haklısın kelimesini söylüyor sana aynısını erkek arkadaşım yapmıştı cidden sinir bozucu bişey insan yaptıgının yanlıs bısey oldugunu bıle bıle tekrarlaması cok cok yanlıs

0|0
    0|0
    • aynen ya. Sinirden ne yapıcağını şaşırıyor insan. Yaptığının yanlış olduğunu kabul ediyosan ne diye yaptın kardeşim ya.

• evet kadınlar yalnız kalmaktan hoslanmaz ve eskı sevgılısını ıllakı kıskandırmak ıster sevılmek ıster bunu ınsanlara gostermek ıster haklısın dıyerek senı gecıstırmeye calısıyor bence daha fazla ustune gıtme sogutursun ve sende uzulursun hayırlısı olsun ne diyelim

• yok üstüne gitmiyorum artık. Mesajları da kesti zaten aramıyor artık. Ben çok ısrar ettim görüşmeyelim diye kabul etti sonunda. Böylesi benim için daha iyi. Akşama kadar başkasının kollarında sonra da gelip bana anlatıyor yok tartıştık bana şöyle dedi. ya da bana hediye aldı. bu nedir ya. kurtuldum çok şükür

• Kadınlar aşksız dayanamıyor.Böyle napıcan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aman boşver be taş attık da kolumuz mu yoruldu canım sen de

0|0
    0|0
  • o öyle değil genç. Şimdi kız aradığını bulamadığı için sana haklısın demiş. Diğer konularda da evdeki hesabı çarşıya uyduramadığı için öyle demiş. Yoksa hiç haklısın der mi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...