Kapat

DÜN Hayatımın en kötü günü...

Dün sevgilimle buluştuk.aramız biraz açıktı ama buluşunca bendeki soguklugu hissetti,gerçi ben haksız oldugum için ona o şekilde davranıyodum.yaptıgım çok büyük yanlıştı ona karşı neyse...Tartışmaya başladık önce benim yaptıgımı çok büyütmedigini söylesede ben olayı deşince çok kızdıgını anladım ve içinde kalmasın açılsın istedim ve agzına geleni saydı bana haklı olarak..çok üzüldüm,sustumm çünkü haklıydı..hiç konuşmadan ayrıldık evlerimize..sizce ne oldu şimdi?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Haksız olabilirsin, hata yapabilirsin, buna karşılık eleştirilebilirsin ancak bunun da bir sınırı var.Sen haksız olduğunu söylersin, hata yaptığını söylersin ve özürünü sunarsın. Ancak, çok kızmış içinde kalmasın vs..vs.. için de müsade etmemelisin. Sizler İsrail ve Filistin gibi değilsiniz ki.

Neyse sen az bir sabret , vatandaş sakinleşince seni arar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• küsüşmüşsunuz,net kelımeler cıkmadıysa agzınızdan ayrılmamışsınızdır,olayıda buyutmeyın,aranızdakı anlasmazlıklarıda...

benım takılı kaldığım nokta hatalısınız ve bunu kabulde edıyorsunuz ..neden peki soğuk durmak?sizin hatalı oldugunuzdan yola cıkarak sızın daha bır ıcten daha bır gonul alıcı olmanız gerekmezmı,özür dileyin,zor değildir haksızsanız ve bu sizi kucultmezde

kuslugun uzun surmesıne ızın vermeyın, ayrılığa gıden yollar tabelada gorunmeden hızı dusurup emnıyet serıdınde bır telefon acın sevdıgınıze..

0|0
    0|0
    • soğuk davranma sebebim..yaptıgım hataya ragmen pişkin pişkin bişey olmamış gibi davranmak istememem,karşımdakine saygımdan,ona yaptıgım hatamın farkında olmamdan,yüzüne bakmaya yüzüm olmamasından öyle davrandım..

• hayır hatanızın farkında oldugunuzu ve bunun için ozur dıledıgınızı,hala onu sevdıgınızı ,deger verdıgınızı belırtmelıyıdınız, ve bunuda sıcak bır sekılde yapmalıydınız,bır kosede somurtarak degıl

• daha önce konuşmuştuk onları ve aradan 3 hafta geçti olayın üzerinden biz ilk defa görüşüp yüz yüze konuştuk.

• Henüz birşey olmadı, mola aldınız, konuşmaya devam edeceksiniz. Belki o içini dökmeye devam edecek, içine attığı duygu ve düşünceler patlayacak ve bir ayrılık çıkacak sonunda, belki de içini de dökmüş olmanın rahatlaması ile o da yumuşayacak ve eskisinden çok daha olgun ve sağlam bir ilişkiye devam edeceksiniz.

Açık ve dürüst yapılan konuşma ve tartışmalar bir ilişkinin altına çok sağlam taşlar döşer.

Doğru yoldasınız...

0|0
    0|0
  • barışırmısınız bilmem ama umarım barışmassınız çünkü sizin için böylesi daha hayırlı. İlişkiyi ayakta tutan kolonlar vardır bunlardan en önemlisi de güvendir. Sizin bina henüz çökmemiş ama yana yatmış durumda çöküş kaçınılmaz ha bugün ha yarın.

0|0
    0|0
  • adam demekki çok dolmuş içini boşaltmış merak etme birakç güne birşey kalmaz ekisine döner

1|0
    0|0
  • ya bide soruyormusun bı bayan olaerak gönül almakda üzerinize yok zaten biz erkekler nekadr sert gözüksekde sizinaz içden gelen şefkatinizi gördükmü yelkenler suya iniyo biliyosunuz işde ..kısaca git gönlünü al derim

1|0
    0|0
  • bir müddet bekle üstüne gitme seni arar zaten. ha aramadı mı? o zaman terk etmiştir. ama sen ararsan terkedilme sürecin hızlanır. beklemeyi bil.

1|0
    0|0
    • zaten yaptıgım hatadan sonra onu aramamıştım hatalı oldugum için artık görüşmek istememiştim ama seviyodumda.aradan 3 hafta geçti o aradı,görüştük ama o zaman söylemediklerini dün çok agır bir şekilde söyledi çok bagırdı belkide daha aramaz sormaz..

• doğrusunu yapmışsın. ama senin bir teenage gibi değil de profilinde yazan yaşa uygun bir davranış modelin almalı artık

• Haklısın..

• Sendeki soğukluk erkek ne kadar sevsede bir sekilde soğutursunuz kadin 20 neyse 50 dede o işte ...

Ne olur ararsın günaydin dersin açarsa tabi, çay simit yapalimmı bir yerde diye sorarsın gelirse t.abi

0|0
    0|0
  • Fırçayı yemişsin ve efendi gibi durmuşsun,artık sakinleşir ortalık.Bir şeyide bağırtmadan anlayın ya da yapın yahu...

0|0
    0|0
  • ayrıldınız ve karsındaki bütün gerçekleri yüzüne vurmuş artık ne yaptıysann iyi rahatlamıştır ama

0|0
    0|0
  • Konuyu da bir öğrensek diyordum hani ? Belki daha sağlıklı bir yorum yapma şansımız olur...

0|0
    0|0
    • sahte facele onunla yazışmak istedim.o yemedi konuşmadı..bende arkadaşıyla konuştum çünkü iyi insanlar oldugunu biliyodum arkadaş luruz diye düşünüyodum ama olmadı çocugun duyguları farklılaştı benimki ögrendi benim oldugumu,arkadaşı kızdı,o kızdı bende utancımla kala kaldım

• teşekkürler

• Ettum rica :)

• Kusura bakma ama aldatma kokusu alıyorum yanlıssam uyar.Hem haksızsın hem soguk davranıyosun?.Ben haklı olsam sız nasıl kı buyutuyosunuz bende buyuturrdum onun yerınde olsam.eğer sövmüşse dayak yememıssen sabrı vardır hala ayrılmaz merak etme ...

0|0
    0|0
    • 5 dakika önce

sahte facele onunla yazışmak istedim.o yemedi konuşmadı..bende arkadaşıyla konuştum çünkü iyi insanlar oldugunu biliyodum arkadaş luruz diye düşünüyodum ama olmadı çocugun duyguları farklılaştı benimki ögrendi benim oldugumu,arkadaşı kızdı,o kızdı bende utancımla kala kaldım

• yok merak etme bısı olmaz özür dile özür dilemek erdemlıktır konuyu kapatır hemen kıskanmıstır o bıde senın ona guvenmemen canını sıkmıstır onun ...

• ve 30 yaşının üstündesin. sanırım ergenlik yaşla alakalı değil.

0|0
    1|0
  • deş deş. devam... bu kafayla yolun sonu yakın...

0|0
    0|0
  • Sadece tartıştınız.

0|0
    0|0
  • öyle deme daha ne günlerin olacak, kötü gün olarak ama görmeyesin inşallah

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamana bırak siniri geçince arayabilir

1|0
    0|0
    • çok hatalıyım belkide aramaz

• zamana bıraktım ve asla aramayı düşünmüyorum onu.o arayana kadar..

• kesinlikle öyle yapmalısın

Yükleniyor...