Son zamanlarda buna çok rastlanılıyor ama anlam veremedim bir insana hangi özelliğinden dolayı ezik derler?

Dışarda birbirlerini tanımayan bazı insanlar çoğu zaman bir ortamda ya da yolda yürürken hernangi bir insana çok ezik yazık ya da bu tip kelimeler kullanarak hakaret ediyor ama bu sözün söylenme nedeni sebebi nedendir bunu hiç anlamam yani dış görünüşünü beğenmedikleri insanlaramı söyleniyor çok çirkin buldukları insanlaramı buda çok mantıksız çünkü mutlaka birçok insanı çoğunlukla bir insan beğenemez yani o zaman hepsine aynı hakaretide yapamayacaklarına göre ve tanımadığın bir insanın karakterinin iyi olup olmadığını da ilk görüşte anlayamazlar bu ezik lafını insanın hangi özelliğine göre söylerler sizce?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Özgüven eksikliğiyle ortaya çıkan kendinze eziklik hisssetme vardır.

Birde o kadar şahit oldum ki Herhangibir konuda rakip ya da karşısında gördüğü bir insanı köreltmek için moral büzüştürmek(!) için söylenen bulundurduğu harf sayısı kadar küçük küçücük minnacık bir kelimeciktir ezik. hele çevredeki insanlarda alçak sesle söylenen milyonlara anlamlı kelime yerine cırlayarak seslendirilen ezik kelimeciğini pek yerinde buluyorlarsa Çoğu zaman işe yarar bu kelime.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onu bilmem de şimdi ortam kurtları toplanır :D

0|0
    0|0
  • bence giyimie göre söylüyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mesela öz güveni olmayan insanlar. yani ben çok eziğim :((( tfsjtgg

0|0
    0|0
    • bak hala burdaysan şu linkte görebilirsin. bunlar ççok atarlı tipler olup umursamamanız gerekmektedir :) link

• ona baktıkları zaman onda

hangi halinde eziklik hissettiğini hissettiği

oldugunu gördugu an

0|0
    0|0
Yükleniyor...