Skype konuşmaları kaydediliyor mu?

arkadaşlar ben kendi bilgisayarımda kendi skype hesabıma girdiğimde geçmiş konuşmaları görebiliyorum, fakat bilgisayarımdan bir başkasının hesabına girdiğimde önümde geçmişe dair mesela ''7 gün, 30 gün'' gibi seçenekler çıkıyor ve bunlara tıkladığımda ise o kişinin mesajlarını göremiyorum. bu kişi geçmişi mi siliyor yoksa başka bir bilgisayardan girildiği için mi geçmiş gösterilmiyor? yani sormak istediğim skype hesabımıza başka bir bilgisayardan girdiğimizde kendi geçmişimizi göremiyor muyuz sadece kendi bilgisayarımızda mı kayıtlı kalıyor? biraz karmaşık bir soru oldu ama ...

Güncellemeler:
?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Başka pc den girdiğin zaman konuşmalar görülmez. Sadece kişinin konuşmaları kayıtlı olduğu pc de görülür.

0|0
    0|0
    • Başlıyacam güncellemene şimdi! Sen güncelleme yapınca herkes soruyu görmez sadece biz yazanlar görürüz defol git yat.

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece yazismalari kendi pc inde görürsün cünkü o yazismalar email formatinda degil tasinsin kaydedilsin

0|0
    0|0
  • Senin her konuştuğun merkezde kayıt altında oluyor ama öyle arkadaşınla felan konuşurken babn felan yakaldı diyelim hani ordan istiyemezler yani vermezler :D Facebook Amerikanın istihbarat larına çalışıyor. Twitter İNgiliz istihbarat teşkilatına diğer instgramda amerikaya çalışıyor ama daha çok meksikada satın alınıyor :D Bilgiler fotoğraflar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...