Arkadaşlar napmaliyim sizce seviyor mu beni?

10 ay önce çıktığım eski sevgilim vardı bu 10 ay içerisinde çok şey yaşadık eski sevgilimin burcu YENGEÇti, eski sevgilim bana hiç güvenmezdi özellikle. Ben eski sevgilimi aldatıp bir kaç yalanlar söylemiştim bunların hepsini yakaladı. bir şekilde ayrıldık. bir kaç ay sonra en yakın arkadaşımla 'samimi' bir şekilde konuşmuşlar bunu öğreniceğimi bile bile bunu yapmıştı. Ama aslında onu çok seviyordum ve özlüyordum. En sonunda dayanamayıp 3 gün önce mesaj atmıştım. Telefonla onu arayıp 3 saate yakın konuşmuştuk. Ben demiştim ki 'en yakın arkadaşımla benim istemediğim bir şekilde konuştun' falan dedim ve buna karşılık eski sevgilim de 'o olayı bilerek yapmıştım, senin öğreneceğini biliyordum' dedi. Ve daha sonra bana dediki 'uzun ilişkiye başlasak ben sana güvenemiyorum ki bişeyler yaşasak mesela sen beni bırakırsın ve ben mal gibi kalırım'demişti. Bu 3 gün içerisinde onu tekrar sıkmaya başlamıştım sanki. 'Beni bırakıcaksın biliyorum' diyerek onu bunaltmıştım sanki. Eski sevgilim de' Bırakıcak olsam böyle uğraşır mıydım' diyerek cevap vermişti. Ama ben yine sıkıyordum eski sevgilimi kıskanıyordum onu. Bugün ise ayrıldık.Arkadaşlar sizce eski sevgilim beni hala SEVİYOR MUYDU? Ne yapmalıyım güvenini kazanmak için yardımcı olun.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şu yazdıklarını bir de sen oku tekrar...Ya Allah aşkına hiç böyle bir ilişki üzerine mutluluk bina edilirmi ?

Ya bir kendine gel...Önce başını bir ellerinin arasına al ! Önce kendine bir çekidüzen ver...Düzelt kendini..Sonra ise seni aşağılamayacak karakter sahibi birini bul olmaz mı ?

0|0
    0|0
    • o beni aşağılamadı ki..

• ona oyun oynadıgımı dusunmus daha sonra

• Bu tür algılarla bir insanla mutlu olamazsın ama bunu bilmelisin... Ben sana bir şey anlatmaya çalışıyorum sadece...Olaylara farklı açılardan bakmak gibi...

Erkekler Ne Diyor 9

• Yengeç'se zaten danger

0|0
    0|0
  • Aldatıp yalan söylemek...İşte bir tarafın yaptığı şey.Şu an karşımdaki insanda bana aynı şeyi yaptı.Ben hala seviyorum.Ama şunu bil;SEVMEK HERŞEYE YETMİYOR . Güven yoksa ilişkinin anlamı yok.

0|0
    0|0
    • sence seviyor mu?

• evet haketmiyorum bunun farkındayım

• Adam gibi yüzyüze gelip konuşun karar verirsiniz.Belli olur zaten suratından,gözlerinden.Ama geleceğiniz olduğuna inanmıyorum

• sende sevgilini benimle kıskandır madem yaz numaranı özel mesaj kutuma biz senle gözünün önünde kırıştıralım bu seferde o seni arasın

0|0
    0|0
  • Çok Uzun Yazmışsın Üşendim Okumıcam..Zaten Bu Aşk Sorularından Midem Bulandı

0|0
    0|0
  • Seviyor severek ayrıldi senden..ayrılmasının tek sebebide yarın yapıcak oldukların :/

0|0
    0|0
    • nasıl yani, acıklayabilir misin rica etsem

• kendımı bı sekılde affettırıp sevdıgıme ınandırabılsem..

• Zaman kaybi olur senin icin :/ bence alısmaya calıs artık ..

• Zaten sen burçlara inanıyorsan baştan kaybetmişsin.

0|0
    0|0
  • yine aldatırsınız ikiniz de

0|0
    0|0
    • o benı aldatmadı kı

• ben okudum da sen olayı iyi oku bence.

• olayı okumama gerek yok zaten ben yasadım? Bılerek yaptıgını ben bılıyorum sen kafanı yorma. Bı daha da yorum atmamanı tavsıye ederım?

• Durumun vahim, ve kesinlikle senin gibi bir sevgilim olmasını istemezdim... Çok şükür...!

0|0
    0|0
  • Özet geceydin yarısı okumucak cevapliyanlarin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :$ hmm tam olarak yaş kaç ?

0|0
    0|0
    • 1-2 sene sonra daha olgun bir kız olacaksın.

Şimdilik bu tür şeylere bir ara ver ve yeniden en güzel şekilde

doğru kişiyle başla.

• o benım ıcın dogru kısı ama ben onun ıcın dogru kısı degılım..

• yani aldattıktan sonra nasıl kazanılırki güven söyler misin? senn burcun nedr?

0|0
    0|0
    • ikizler benim burcum. Haksızım biliyorum

• senınde bı yengec burcu olayın var galıba sanırsam

• özelde konuşalım

• Belki de seviyordu bilemeyiz

Ama onun güvenini kırmış olabilirsin , bu da ilişkiyi derinden etkileyen faktörlerden biridir .

Seni kıskandırmak ve senin ona yaptığını sana yaşatmak için arkadaşınla konuşmuş olabilir

Şansını dene ...

0|0
    0|0
    • telefonda konustugumuz zamanda aynısını demıstı zaten o bana boyle bısey yapıcak bı cocuk degıl. Benım sınır olucagımı bıle bıle yaptı buna emınım. Onemlı olan su an sevmesi..

• Kendini ona affettir öyleyse

• bence hAyir

0|0
    0|0
  • sen kıskan üzül diye yapmış , kendini tanı ve kötü huylarından vazgeç.

0|0
    0|0
    • seviyor muydu peki?

• umarım oyledır. Bı de hıssedıyorum resmen benı sevdıgını hanı ınsan hıssedermıs ya :)

• hissediyorsan doğrudur bence de :)

Yükleniyor...