Eş seçiminde yaşınız ilerledikçe mantığınızla mı, yoksa kalbinizle mi hareket edersiniz?

Eş seçiminde yaşınız ilerledikçe mantığınızla mı, yoksa kalbinizle mi hareket edersiniz?

Çok merak ettiğim konulardan biridir ...

bir çok aday var...Ama içlerinde istediğiniz kişi yok ...Yaşınız ilerledi ve hala kafanıza göre istediğiniz özellikte birini bulamadınız ...

Mantığınızla mı yoksa hala rakibinizle mi hareket edersiniz ?

Güncellemeler:
Rakibiniz yazmışım afedersiniz Kalbiniz olacak o :D

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• sanırım bende mantık evliliği yapcam, aşk sadece evlilik için yeterli gelmiyor ve aşk biterse mantık da yoksa olmaz ama mantık olursa eğer o kişiye zamanla aşık olunabilir düşüncesindeyim ve mantıl seçilince aşkın yaşattığı kıskançlık, sinir krizi gibi duygularla pek de alakası olmuyor insanın daha sakin oluyor ve her konuda akıllı düşünüyor, karşımdaki kişi bana aşık olucak bende ona saygı duyucam budur.

0|0
    0|0
  • Mantikk mantik ve daima mantik babamin karsisina cikarcagim adam beni utandirmamali

0|3
    0|0
  • mantık ağır ama sadece mantık da olmaz

0|0
    0|0
  • yaş ilerledikçe ve insan bazı şeyleri yaşayıp gördükçe sanırım mantıgına daha çok önem vermeye başlıyo yani mutsuz olacagını düşündügü bi aşk evliligindense mutlu olabilecegi mantık evliliğini tercih ediyor.

0|0
    0|0
  • şuan sadece duygular... ama bir süre sonra duygular yetersiz kalabiliyor bir ilişkide.bu yuzden mantık da önemli...

0|0
    0|0
  • Yaş ilerledikçe bir erkeği kapının eşiğinden geçirmenin ne

Kadar gereksiz oldunugunu anlıyorsun.Bırak kalması gereken

Yerde ötede dursun yani

0|0
    0|0
  • kalbimle.(.yaşım da ileri :)

0|0
    0|0
  • ben yine kalp derim abicim :)))

0|0
    0|0
  • öncesinde duygulardı.Şimdi hem duygu hem mantık.İlerde sadece mantık olucak belki biraz hoşlanma.

0|1
    0|0
  • kalp diyorum başkada bişey demiyorum:D

0|0
    0|0
  • bence mantıkla

0|0
    0|0
  • her ikisiyle de

0|0
    0|0
  • ikisinin de payı olur

0|0
    0|0
  • ikisiylede.

0|0
    0|0
  • Elbette yas cok onemlidir. Belki aska dair dusuncelerim 25 yasinda degisecek.

0|0
    0|0
  • bilemedim ki ben onu

0|0
    0|0
  • Sanırım hersekılde mantık.Yasım ılerlemedı ama :D Mantıgımı kullanırım acıkcası

0|0
    0|0
  • adayların cüzdan kalınlığına göre mantıklı bi seçim yaparım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İkisi de önemlidir.

0|0
    0|0
  • Mantığımla

0|0
    0|0
  • bence belli bir yaştan sonra insan tamamen mantık arıyor yakışıklı tipsiz bakmıyor bu arada grup84ten şimdi hayat ı dinlersen tam bu durumu anlatıyor..

0|0
    0|0
  • Ben mantıkla hareket ederim her zaman. Mantık olmayınca aşk ve sevgi yıpranır ve kaybolur. Önce mantığın birisine ısınmalı. Aşk evliliğinin tadı çok farklı, insan sevmediği ile bir ömür geçiremez.Ama mantık olmadanda o evlilik uzun sürmez.

0|0
    0|0
  • Vala sanırım bende o dediklrin paralel hareket ediyor ve gelişiyor...

0|0
    0|0
  • Mantık 2 ^ Aşk 1 =Evlilik

0|0
    0|0
  • Hem mantık hem kalp.

0|0
    0|0
  • ikisiylede degerlendiririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...