Geçmişe takılmıyor yanında rahat değilim eski sevgilim yaşadıklarımızı her yerde anlatmış oda tanıyor

20 yasındayım sevgilim 22 yasında..sevgilimle çıkmaya ilişkiye başladığımızda onun arkadaşlarının isimleri duyunca birtedirginlik yaşadım.en yakın arkadaşı beni beğenmişti facebookta görüp çok beğenmişti ve bunu da bana söyledi karışık gelecek ama o çocuğun diğer en yakın arkadaşıyla bir ara sevgiliydik ben de bunu söyleyince çocuk kaçtı resmen.. çünkü eski sevgilim olacak şahsiyet yaşadığımız ne varsa ortamda anlatmış takıldım ben onla sadece demiş...her neyse ben bu çocuğu sevgilime anlatırken en yakın arkadaşının bana o şekilde yaklaştığını söyleyemedim eski sevgilimle yaşadıklarımı anlattım ama ismini söylemedim..sorun olmicagini geçmişin geçmişte kalacağını söyledi ...eski konularımı açmamı istedi sizce ne düşünüyodur çok şüpheleniyoruma ama seviyorumda hep bırakacak beni gibi geliyor..en yakın arkadaşı daha sevgili olduğumuzu bilmiyormuş onun dediğine göre..ma acaba tüm bunları bilip ben sadece zaman geçirmek içinmi var onuda bilmiyorum..çok gerginim zaten yanında...evine gittik sadece öpüştük...evde bile gergiindim hep odalardan biri çıkçak gibi geliyordu buda onu hissetti bütün odaları gezdirdi hatta emin ol her yere bak dedi ama elimde değil napmalıyım bilmiyorum düşüncesini kestiremiyorum ayrılmak da istemiyrum.kuzenleriyle tanıştım kuzenleride o çocuğu tanıyomuş dahada gerildim ya ortamda benimle öğrenince ileri geri konuşursa

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• karaktersiz biriyse yapar mı yapar yoksa eski ilişki eskide kalır normalde. Bir erkekte öyle davranmalı.. Kaldı ki sevgiliymişsiniz, yanlış bişey mi yaşadınız ki geriliyosun böyle..

0|0
    0|0
    • hayır yanlış bısey yo bana da cok samımı davranıyor planlar yapıyoruz ama gelecegıde konuşmuyor akısına bırak ayrılılıkda hayata daırdır dıyo acaba bu durumdandolayımı dıye dusunuyorum

• Baska dusjncesi yoktur dimi

• Yok olabilir ama olursa yani seni yatağa atma gibi bir eğilimi olursa anla ki çakmıştır durumu ve durumdan istifade durumu var demektir. Yoksa hemen hemen hiçbir erkek eski erkek arkadaşıyla yatan bir kızın durumunu kabullenmez . Bu durumda yaa o şeyi anlamadı ya da yol yapıyor böyle şeylerle. Sana güven vererek yani..

• senı kullanıp bırakacaktır bence benden demesı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...