Dını konular bakarmısınız..

Sitede bu aralar sıkça sorulan dini konular ile ilgili ne düşünüyorsunuz? resmen tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorlar sormayın arkadaşım böyle sorular evet bu sitede satanistte var ateistte var deistte var mantıklı değil. Dini ve siyasi içerikli sorular keşke anında kaldırılsa sitedeki seviyesizlik gün yüzüne çıkmasa sizin düşüncelerinizde merak ediyorum?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bencede din kişiye özer benim için kuran ve hadis önemli kim ne derse desin umrum değil ama katılıyorum sana bilgisizlerin bilgi kirliligine hayır :D +1

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bırak herkes bildiğini söylesin saygı çerçevesinde. İnandığını savunsun. Fikir özgürlüğü bunu gerektirir. Saygısızlık yapanlar, alay edenler banlansın.

0|0
    1|0
  • herkes istediğini sorabilir sonucta tabi bokunu cıkartanlarda var en iyisi evine bir sigara yakıp mutluluklar dilemek bence :D

0|0
    0|0
  • Çok din sorusu var çoook.

0|0
    0|0
  • Topunu asacaksın. Lan o* çocukları müslüman değilseniz*in gdin bu memleketten. Bu ülke müslüman ülke. Sikerim düşünce özgürlüğünüzüde biliminizide çağdaşlığınızıda lan. Alın götünüze sokun o* çocukları

0|0
    0|1
    • Dogru konus terbıyesızlık yapma elhamdurıllah muslumanım yargılama ya da sorgulamak bana dusmez bu tur soruları sorupta kufurler havada ucacagına ya da benım Allahıma benım peygamberıme musluman kardeslerıme laf edılecegıne hıc sorulmasın daha ıyı

• Tartısmıcam anlamıyorsun cunku sonkez soyluyorum onlar bana bunu yaptı bende bunu yapcam mantıgı dogru degıl rabbım cezasını elbet verecek sen kafır de gec uzak dur o kadar baskada yapabılecegın vırsey yok sen yargılama ya da cezalandırma yetkısıne sahıp degılsın herkes gıbı sende hz. Mehdı a.s bekle onun gelısıyle herkes musluman olacak ıyı geceler

• Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan gibidir. Bunu unutma. Bizlerde olmasak bu ülkeyi dinsiz yapacaklar. BU chp yüzünden türedi zaten bu kadar ateist. Bi daha nah iktidara gelirler nah. Yedirmeyiz.

• Aynen öyle katılıyorum sana olduğu gibi

0|0
    0|0
  • deistler polemiğe girmez

0|0
    0|0
  • Bir deist olarak çok sıkılyorum bu muhabbetlerden.10 yıllardır da dinlerim hiç bir karara varamadılar.Hep politik bir de bu konular! iyiki bu artist herifler var sinemacılar müzisyenler yaptıkları garip garip şeyler var karikatürler var resimler var sergiler var "ne güzel koylarımız var" :DD geceden gündüze değilde :P

0|0
    0|0
  • sevsme yok onla yattım yk bzldmmu yk gogusum buyuk penisim kısa. bnlar tartısma yaratmıyorda omu yaratcak. kmse kmseye srma etme yapma dıyemez demkrasıyse dnı bnun dsnda tutamazsn rahtsız oldgn soruları okumazsn olr bter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Siyasiyede karışmayın bir zahmet onun için burdayım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...