Insanlar neden intikam peşinde koşar ?

sen seni hayatında en çok mutlu etmiş seninle en çok ilgilenen insanı önce bahanelerle bırakıp sonra umursamazsan ve o umursadığında da canını acıtırsan sebebi nedir bunun ? hani canından çok seviyordun ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• egoist duyguların getirisi bir durumdur bu

Egosuna düşkün insan en iyi insan da olsa bunu yapar, çünkü o içini başka türlü rahat ettiremez. O çevrenin mutsuzluğu ile mutlu olandır. Mutsuzsa mutsuz ol, mutluysa ondan daha az mutlu ol

Bencil tiplere çözüm bulamazsın.

Ayrıca intikam geçici olarak rahatlık verir, kalıcı bir katkısı yoktur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• insanlar neredeyse her şeye kazanmak algısıyla bakar ve kaybetmekten hoşlanmaz. kaybetmeyi zayıflık sayar ve kaybettiğini düşünürse kendisini aşağılanmış hisseder. intikam alarak üstünlüğünü göstermeye çalışır. ama senin durumunu bilmeden cevap veriyorum. belki de senin yaptığın bazı şeyler yüzünden gerçekten sevgisini yitirmiş ve kırılmıştır.

1|0
    0|0
    • eski sevdiğinle görüşme biraz daha ilgili ol diye trip atmışım -.-

• kızım yoruldum valla yorum yazmaktan. eklesene mesajda konuşalım.

• tamam ya :)

• canından çok seviyorum cümlesi zamanından önce söylenmiş bir cümle zaman sana en güzel günleri yani mutluluğu veriyorsa o zaman canından çok seviyorum diyebilirsin öbür türlü daha yolun başındayken söylenirse zamansız ve önemsiz bir cümle olarak kalır öbür soruna gelince aynı durum bende de var beraber konuşarak belki buluruz ne dersin

0|0
    0|0
    • konuşalım konuşalım senin derdin ne ?

• Karakter meselesi kindar insanlar intikam peşinde koşar kindar olan insanlarda karaktersizdir.

0|0
    0|0
  • İntikam acıyı dindirdiği için. Ama dediğin şekildeki intikam haksız intikamdır.

0|0
    0|0
  • önce sen anlat durumunu ardından da ben

0|0
    0|0
  • İntikam candır.

0|0
    0|0
  • intikam almaya çalişan kişi:Gereksiz insan profili

0|0
    0|0
  • cunku allah ıcın yasamayı bılmez