Asansördesiniz hiç kıpırdamayan ve konuşmayan bir adam var..

arızalandı ve yanınızdakinin elinde bıçak olduğunu gördünüz ..48 saat çıkış yok ..:D ne yaparsınız?

0|1
12|17

En İyi Kız Görüşü

• Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdûhu ve resûluhu :(

1|3
    0|1
    • Ben bunu orta okulda hep şöyle derdim: "Eşedella ilaha iyi allah end eşedelle muhammeden resullah" zar zor din hocası geçirirdi dersten.

Erkekler Ne Diyor 17

• Cicili bicili gibi kelimei şaadet getirirdim

1|0
    0|0
  • elinde bıçağı olduğuna göre "herhalde iyi bir aşçı" diye düşünürüm. işyerinin adresini öğrenmeye çalışırım. sonuçta bıçak varsa ette vardır.

0|0
    0|0
  • Telefonu çıkarırım..

Feyzullah hocamı ararım;Hocam bağırın polise gidin falan derdim başkada yapılcak bişe yok :)

0|0
    0|0
  • rahatlıkla bıcagı alırım adamın elinden ve sorun ortadan kalkar o 48 saat boyunca yatar ben beklerim ;) elinde silah olsa bile aynı durum olur o kadar mesafeden gene aynı sonucu yakalarım ;))

0|0
    0|0
  • yatar uyurum 48 saat başka türlü geçmez..

0|0
    0|0
  • Adama saldırırım. O beni yemeden ben onu yerim.

0|0
    0|0
  • inceldigi yerden kopsun derim heralde

1|0
    0|0
  • abi pıçağı kaça aldın diye sorar muhabbete girer kanka oluruz

0|1
    0|0
  • 48 saate gerek yok kesecekse 10 saniyede keser. bakarım 10 saniye kesmedi sarılır öperim.

0|0
    0|0
  • bıçağı alır ... gerisini anladın

0|0
    0|0
  • sen değilde adamın niyeti önemli

adam sana ne yapmak istiyor acaba

0|0
    0|0
  • abi severek izliyoruz valla

0|0
    0|0
  • çok saçma geldi bu soru bana :S üzgünüm

0|0
    0|0
  • Onun yanında bıçak mı var? Benim yanımda ne olduğunu bilmiyorsun ama.

0|0
    0|0
  • bir şey kullanıyor musun? :p

0|0
    0|1
  • 48 saat ikimizinde dayanabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
    • :D vardı öyle bir video izlediysen..

• izlemelisin (: havalandırma var birşey olmaz..

• video yu izlemekten çekiniyorum her an bir iğrençlikle karşılaşabilirim teşekkür yinede

• Soyun derim.Sevişmeye başlarız sonra...bıçaklı fantezi uu beybiii

0|0
    2|1
    • Oha*:D Adam lan o adam siktiğim gayi :D

• Bunun neresinde kalite var la :D Adamla bıçaklı fantezi yaptın :D

• Embesil herif.Bizim amacımız az da olsa insanların yüzünde tebessüm oluşturmak.Gerekirse bunun için saçmalamak.Senin gibi odun,dar görüşlü,geri kafalı kalaslar olduğu sürece bu çabalarım boşa

Kızlar Ne Diyor 11

• ayyyy tam süpernaturallik bir durum dean, şam kardeşler ve castieli çağrırım hemen onlar icabına bakar o adamın :D link

0|0
    0|0
  • adamın kesmesıne gerek yok panpaa :D ZATEN BEDE PANIK ATAK kapalı yer fobısı VAR O AN Ötekı tarfa coktan PAKET OLMUSUMDUR:d

0|0
    0|0
  • Kameraya el sallarım.

0|0
    0|0
  • Ya bıçaklanıp ölecem ya da havasızlıktan malum 48 saat :'(

0|0
    0|0
  • kapalı alan fobim olduğu için onu düşünmeden ben çoktaan bayılmış olurum zaten :D

0|0
    0|0
    • İşini kolaylaştırırsın :D

• sevgili düşler krallığı(: alttaki pzkpfwVlll arkadaşımıza iletmeni istediğim bir mesajım var.. az önce bir yanlış anlaşılma oldu.. kendisi tepki verdiğinde durumu anlamış olup yeniden bakma gereği duydum. yorumunu gördüğünde üstteki konuşmadan geldiğini sandım ve çok alakasız bir şekilde ona yazdım. yani durum tamemen benim algı problemimden kaynaklanmakta olup verdiğim rahatsızlıktan dolayı çok özür dilerim.

• Allah korusun senin yüzünden asansör fobim olacak :D

0|0
    0|0
  • dişiliğimi kullanırım :p

0|0
    0|0
  • Yanımda her zaman biber gazı taşırım, .çıkarır o gazı gözlerine boşaltırdım, bıçağı elinden alırdım

0|0
    0|0
  • picakla beni yiiiivrummmmm

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte hiç kıpırdamıyormuş. Alırım elindeki bıçağı, benim elimde olur 48 saat.

0|0
    0|0
  • korkudan ölürdüm heralde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...