Spor yaparken kendini streçlemek

Bide böyle bir şey duydum sizce ne kadar doğru sağlıklı ne garip icatlar çıkarmışlar arkadaş :D

0|0
15|36

En İyi Erkek Görüşü

• Sporu terlemek icin yapariz strec ise teri icerde tutar yapmayin cildinize zarar

1|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 35

• Ben durumu size şu şekilde açılyıyayım. Özetle selülütleriniz varsa biberiye yağı (kan damarlarını çalıştırır) susam yağı (sinir uçlarını çalıştırır) çörek otu yağı (kılcal damarları çalıştırır) portakal yağı (cildi sıkıştırır kandolaşımını düzenler) zeytin yağı (hücre yenileyici özelliği vardır) bunları karıştırıp bacaklarınızı sıcak suyla yıkayıp ham ipek keseyle deriyi hafif kızaracak şekilde keseleyin keselemenin amacı deri altındaki kan damarlarını hareket ettirmektir sonra hazırlamış olduğunuz yağı bacaklarınıza masaj yaparak sürün iyice yedirin sonra sitreç filimle sarıp sopor yaparken veya ev işlerinizi yaparken bu şekilde kalsın streç filmle sarmanızın nedeni bacaklarınıza sürdüğünüz yağı cildin tamamen emmesidir iki saat sonra tekrar çıkarta bilirsiniz steç film sarılmasının nedeni budur...

1|0
    0|0
  • Streçlemek sadece fazla terletmek amacı ıle yapılan bırsey eger kılolorundan kurtulmak ya da cok fit bir vucut a kovusmak istiyor isen ben sana 2 tane program tefsiye ede bilirim.

Teki Aerikaların Insanıty cok ffena bir program 61 gün sürüyor ve kesın sonuv veriyor yanlıs hatırlamıyor ısem 10 Cd den olusuyordu ben almıştım. Amazonda bula bilirsin. Bir diğeride Almanlar diye hatırlıyorum Ücretsiz bir program bu İpad ve iphone özel store de programıda mevcut aynı zamanda da mail adresinede hareketleri gönderiyorlar programın ısmı yanlış hatırlamıyor isem freeletics olması lazım yardım hatııda info@freeletics.com olması lazım :))

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• American Insanity program cdsini nereden temin edebilirim acaba?

• Amazon ve bunun gibi sitelrden ala bilirsin ya da Gogle den tarat indire bilirsen indir :)) Su anda lınk atamıyorum aksam ustu bulursam ata bilirim :))

• Öncelikle sporu terlemek için yapmayız sağlıklı olmak için yaparız.

Sonrasında amaç zayıflamak ise uyguladığınız program doğrultusunda çalışırsanız kilo verirsiniz bu gibi yardımcı maddeler size kilo vermenizde yardımcı olur.

Sağlık konusunda pek sakıncası olacağını sanmıyorum yıllardır sauna eşofmanlar satıldı bu ülkede her hangi bir sıkıntıya rastlayanı görmedim.

Onun dışında zayıflarken kullanılan yardımcı maddelerde var mesela L-Carnitine sıvı olarak alındığında yağ yakımını hızlandırır.

Bu ve buna benzer şeylerle hızlı kilo verebilirsiniz.

Ama sağlık açısından bu streç'in her hangi bir sıkıntısı olmasa bile hızlı kilo vermek sağlık açısından pek faydalı değildir.

0|0
    0|0
  • daha cok ter atarsın :)) daha fazla zayıflarsın dogrudur:) ancak attıgın daha fazla yag olmaz:)vucuttaki su oranını atarak zayıflamak istemekte pek makul bir sebeb değil:)

1|0
    0|0
  • bende spor yapıyorum (kışın) karnını sırtını çöğ poşetini kesip kendini sarmalayanları bile gördüm

bence en mantıklısı termal korse

1|0
    0|0
  • bu kötü bence cilt için

0|1
    0|0
  • hava almasın diye gereksiz şeyler onu yapacağına yağmurluk giy yeter ... streç hem komik hem rahatsız olur diye düşünüyorum .onun sebebi belki bekki bir bölgeyi yakmak amaçlı olabilir.

1|0
    0|0
  • Kaç Sene Önceden Kullanılıyordu Zaten Yenimi Duydunuz

0|0
    0|0
  • Fazla terlemek için yapıyorlar, sağlıksız.

1|0
    0|0
  • boş beleş iş ya

1|0
    0|0
  • garip diyosun ama okadar çok yararı varki onun poşet veya streç sporda zayıflamak isteyenlere en güzel yardımcı elemanlardan birisidir terlediğinizin kat kat fazlasını terlersiniz , Ne kadar çok ter okadar çok toksin kaybı ve tabiki kilo ;)

1|0
    0|0
  • saçma terlediyor diye onu kullanıyorlar ama ne kadar faydası olabilir ki sauna eşofman kullan daha mantıklı hiç yoktan tamamıyla terlersin...

1|0
    0|0
  • sağlık mı kafayı yemiş onlar boşver

1|0
    0|0
  • Sonra vücudunda terden yeni yaşam belirtileri ortaya çıksın :D

1|0
    0|0
  • KEndilerince terleyerek kilo atacağını sanıp, kanser tehlikesi yaşayan ahmakların tercihi...

1|0
    0|0
  • o da ne be :D

1|0
    0|0
  • Streç ne ki bizim bir komşu alüminyum folyoluyor kendini koşuya gidiyor.

0|0
    0|0
  • Ben bodye gidiyorum korse kullanıyorum sadece birazcık göbekte fazlam var vücudum cok seviyorum. Korsenin altına poşet takıyordum bundan 2 hafta öncesine kadar. Sonra Streç tavisye ettiler artık strec sarıyorum üstüne korse takıyorum. Terletiyo ve bölgesel yaglardan kurtulmaya yardımcı oluyo. Her tarafını streçlemek yerine sauna eşofman kullanılabilir.

0|0
    0|0
  • Streçlemek mi ben sana söyle bir öneride buluniyim her sabah aç karnına bir su bardagına taze 1 adet limon sık ondan sonra üstüne çok sıcak olmiyacak sekilde sıcak su koy üzerine de iki çay kaşıgı karabiber koy birtanede zencefili ez içine koy bunu iyi karıştır her sabah aç karnına iç yag denen bir şey kalmaz

0|0
    0|0
  • Oha ilkez duydum iğrençlik ya.

0|0
    0|0
  • rocky filmini izlediysen oradada yapıyor :) ama bence sağlıksız tenin hava alması lazım onlar sporcu adamlar zaten vücudun hızlı su kaybı yaşarsa daha ciddi rahatsızlıkların olabilir en iyisi yavaş yavaş kilo vermek hızlı kilo verirsen hızlı kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Beş yıldız verdim süper soru :D

süper Sportif icat :)

0|0
    0|0
  • sen folyoyla kapla farklılık olur.. deri nesef almazsa ölür ya çok saçma düzenli spor yap hiç gereği yok bunların :)

0|0
    0|0
    • Yapıyorum da gecen gün arkadaş aktardan yağ aldı o gün soyledilerde ne kadar sağlıklı o var :D

• Teşekkürler man :)

• ricaederim nam:;)

• karın bacak sarabildigi her yere saran var ;)) ise yarıyor ama onu yapanın yanında 2 dk durmak istemezsin öyle bir koku yok yani o derece ;))

0|0
    0|0
    • Hadi ya sağlıklı gibi durmuyor ama :D

• yok yok bir sorun cıkarmaz baya ise yarıyor hatta ama sen yapmıcaksan uzak durman gereken seylerden biri kokudan ölen olmustur yani garanti ;))

• yalan yanlış bilgidir herhangi bir yararı olmaz

0|0
    0|0
  • Normal olmayan herşey sağlığa zararlıdır normalden çok terletir doğrudur sırf bu yüzden bile sağlığı tehdit eder

0|0
    0|0
  • Çöp poşeti giyen bile var, sağlığa zararı aşırı fazla gerek yok bunlara :)

0|0
    0|0
  • Streç ne yahu paketleme desene şuna 10dk düşündüm streçin ne olduğunu:D

0|0
    0|0
  • mantık olarak streçlenen yerin hava almayıp daha çok terlemesi için yapılabilir.Ama dengeyi bozar.

0|0
    0|0
  • zararlı zararlı onun yerine sauna eşofman deneyin

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 15

• Spor yaparken olanını hiç duymadım ancak yosun sürüyorlardı bir ara o zaman streç yapıyorlardı veya inceltmek için kullanılam bir yöntem ancak şu var ki istediğin kadar streçle, streçleyip belli bir süre bekledikten sonra yapılan ölçüm ile streçten 3 saat sonra yapılan ölçüm çok farklı sadece kandırmaca.

1|0
    0|0
  • ne icati ya normal sey iste :D sende yap evde ,atki falan sar beline :) oyle spor yap

1|0
    0|0
  • saçma ama ter atmak için yapıyorlar sanırım

1|0
    0|0
  • Terlemek için yapılan bir yöntem. Ama doktorlar sakıncalı diyorlar.

1|0
    0|0
  • Terleyince ne oluyor ki, ben rahat ortamda spor yaparım. Yani ne bileyim anlamsız geliyor, sıcaktan bayılacaklar yakında; hala yağmurluk, streç...

0|0
    0|0
  • terlemek için sanırım

0|1
    0|0
  • garip icat falan değil daha çabuk terlemeni sağlar yapanlar var bir ara ben de yapıyordum

0|0
    0|0
  • Duymustum ise de yarıyormus ama uzun suren sporlarda zarar verebılır

0|0
    0|0
  • o ne baeee öyle streçlemek :D

0|0
    0|0
  • Stretch tamam da..bu ne :D

0|0
    0|0
  • duydum bende feci şekilde terliyolar çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hahah evet burda sahilde yürüyen teyzeler foşur foşur ötüyolar. poşet sarmışlar gariplerim. spor salonundada vardı bir iki streçli abla :D hatta antrenor oneriyodu kimilerine :D

2|0
    0|0
    • Banada spor hocam sağlıksız dedi :D mide kramplarna nedn olurmuş cildn hava alması lazımmış

• evet bencede oyle yapar. en basitinden isilik olur insan yav .

• Hah hah aynen :D

• Cok terletiyorda saglik yonunden nasildir bilemiycem

0|0
    0|0
  • ben yapmıştım onu spora giderken bazen hala yapıyorum korse misali dik tutuyo göbeği gizliyo vede terin esyaya geçmesini önlüyo :D

0|0
    0|0
  • evet bende duyum. öyle yapınca daha çabuk kilo veriyomuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...