Kasa nereden başlanmalı?

Fizikte en çok dikkat çeken kas bölgesi neresidir, o bölge için ne kadar zaman uğraşılmalı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim önce üst bölgeyi hacimlendireceksin. Üstten aşağa vücut çalış. Ben 8 senelik body eğitmeniyim.

Fizikte en çok dikkat çeken bölge göğüs, omuz ve sırt bölgesidir. Çünkü spor yaptığın ilk bu 3 bölgeden anlaşılır.

0|0
    0|0
    • bunlar çok geç yanıt verir ama

• hoca doğru söylemiş :D .benim bir tanıdık abi var göğüsleri omuzları ve sırtı çok fena yapmış

çok belli oluyor spor yaptığı. 50 tane iğne aldı 2.5 milyara 6 ayda normal çalıştı ondan sonra

iğneye geçti işte :D şimdi devamlı şişiriyor iğneyle

• Ben hiç iğne kullanmadan yaptım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce koldan başlarsın,sonra karın,sonra sırt gibi zor yerler..

0|0
    0|1
    • kısa vadelimi peki ne kadar sürede sonuç verir bunlar?

• öncelikle hergün bütün vucudu komple olarak çalışmaya başlarsın.

1.5 ay sonra hergün haraketlerin arttığından dolayı günde 3 bölge çalışırsın

2 ay sonra haraketlerin arttığından dolayı günde 2 bölge çalışırsın

2 ay sonra hergün tek bölge çalışmaya başlarsın.

• Dengeli. Tek taraflı çalışma üzülürsün :D İlk etapta aynı anda, daha sonra alt üst farklı zamanlarda çalış. Ya bir de kaslar tekli çalışmıyor. Kol diye küçük küçük omuz da çalışıyorsun, o niye boşa gitsin? Mesela :)

0|0
    0|1
    • dengeli çalışıyorum zaten ama kol omuz göğüs çalışıyorum ek bişey ilave etmelimiyim :)

• oralar t-short veya kot giyinçe çok belli olmuyor

• Ne alaka ki... Sadece görüntüyse tamam :D problem yok o zaman

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle hergün bütün vucudu komple olarak çalışmaya başlarsın.

1.5 ay sonra hergün haraketlerin arttığından dolayı günde 3 bölge çalışırsın

2 ay sonra haraketlerin arttığından dolayı günde 2 bölge çalışırsın

2 ay sonra hergün tek bölge çalışmaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • bence en çok dikkat çeken yer adonis ama onada baya uğraşman lazım kesin bişey diyemem ama göğüs falan olmadan adoniste öyle tek güzl durmaz bence.

0|0
    0|1
    • adonis için çıplakmı gezelim ya böyle t,shortte felan belli olmuyormu :D

• tişörtden belli olmaz ama denize havu falan gittiğin zamn ağzı açık sana bakarlar tişört üzerinde belli olsun diyosan göğüs çalışıcaksın.

• sen adonisten başla en çok ora dikkat çeker :)

0|0
    0|0
    • ora çok dikkat çeker ama her yerde herkese gösteremezsinki

• denizde,havuzda havanı atarsın sende:)

• Bi haraketi yaparsın düzenli o bütün kasları çalıştırır ya da sadece bir bölgeye odaklanırsın

0|0
    0|0
  • bence kollardan başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...