Sizleri sinirlendiren kişiye öfkenizi kusamadığınız, hıncınızı alamadığınız zaman nasıl sakinleşirsiniz?

Sizleri sinirlendiren kişiye öfkenizi kusamadığınız, sinirinizi akıtamadığınız, hıncınızı alamadığınız ve sinirlerinizi boşaltamadığınız zaman neler yaparsınız? Bu durumda nasıl sakinleşirsiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun uzerine Unıversıtede tez okumustum. Insanın beynı aynı bır bılgısyar gıbıdır sen beynınde neasıl dusunursen senı oyle yonlendırır kendını olumlu yonlendırecek seylerı dusunmelısın ben aslında cok sakın bır ınsanım herseye katlana bılırım kolay kolay sınırlenmem kı gelıp gecıcı gıbı aklından bunu gecıre bılırısn gerekırse 4-5 kere tekrar etmelısın ama sonucunda sakınlesıyorsun. Bende ılk tezı okudugumda ınanmamsıtım ama gercekden de dogru bır yaklasım olduguna Amerikada 56 bölgede Zencilerin bolgesınde kaldıgım zaman anladım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• güzel soru sakin olmaya calısırım yinede uzaklasmaya calısmak derler bazen işe yarıyor bazende sebebini öğrenke istiyor insan neden bana kıızyor bagırıyor ya da ters davranıyor diye oturup konusmak sorunu halletmek varken her sorun çözülür iste yeterki uzun yaşamak içinde sakin kalmak lazım

0|0
    1|0
    • ve her zaman anlayıslı olmak diyotum guzel seyler dusunmek mutlu olduugn seylerı yapmak sakın olmak içinde 5 yıldız verdim canım :)

• Aşkın gözü kördür. Aşık oldun mu hiç birşey görmez gözün adeta kör olmuşsundur bir nevi.

• evet haklısın öyle oldum ki bırakamıyorum seni bana ne desen de

• Yanına usulca yaklaşır kafayı gömerim :))))

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok öfkeliysem duvarı yumrukluyorum. Ama bu yetmiyor yüzleşmem gerekiyor o kişiyle karşılıklı ve beklerim uygun bir anı yakaladığımda da hiç acımam.

0|0
    0|0
  • ergenlikteyken duvara yumruk atardım elim çok patlamıştır o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bardak kırar avazım cıktıgı kadar bagırrım evdee

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim çoksinirliysem yastığa yumruk atarım

0|0
    0|0