Umudumu kaybetmesem mi vazgeçsem mi bilmiyorum artık.

İyi geceler herkese, yıllardır birini seviyorum. Ortaokulda son sınıfta 8. sınıfta daha çocukken gönlmüü kaptırdım lisede geçer dedik geçmedi. Lise bitti ünvde geçer dedik geçmedi geldik kaç yaşına bitmiyor bu illet geçmiyor. Neler denedim olmuyor yine her seferinde kapısının önünde buluyorum kendimi. O hayatına devam ediyor olmuyor istemiyor ama ben toparlayamıyorum kendimi. Kıbrıs, Monaco, Londra, Antalya, Bodrum heryeri gezdim tatiller yaptım atamadım kafamdan. Şahsi iş hayatım var ona odaklanamıyorum. Çocuk gibi yemekten kesiliyorum. Başka bayanlara bakamıyorum dokunamıyorum bişey hissedemiyorum. Lanet gibi birşey bu. Tutamadım kendimi dün yine aradım herşeyi anlattım hayatta herşeye sahip oldum ama tek amacım yaşama amacım sen kaldın dedim anlattım herşeyi sevdiğimi söyledim. Onu unut, öyle bişey olmıycak dedi. Çıkar yolum kalmadı napıcam bilmiyorum bir 4-5 yıl daha zamana bırakmaktan başka çarem yok, tüm gemileri yaktım artık.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Platonik bir aşktan ziyade, SAPLANTI okumuş gibi oldum.

Benim bildiğim bir insan, güzel ahlakından dolayı sevilir. Bir düşün bence, çocukken bir kimseyi ne kadar tanıyabilirsin ki?

0|0
    0|0
    • Saplantı olabilir bilmiyorum, ben başka bişeyden sevdiğimi söylemedim ki

• çok değişik yazmışsın bacım anlamadım ki :) bekle belki sever mi diyorsun vazgeç mi diyorsun :)

• Artık, başka bir kız için ''belki'' demelisin. Herşey beyinde bitiyor. Buna inan.

Bence, sen ilk fırsatta, bir psikoloğa git.

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun :S

0|0
    0|0
  • bu kadar eşsiz mi

0|0
    0|0
    • şöyle diyim lise yıllarında telefonları suratıma kapardı yüzüme bakmazdı ama 3-4 ayda bir 1-2 saat telefon görüşmesi yapardık o bana senelerce yeterdi :) Hani şu 25 senemi alsınlar o 1-2 saati versinler o gülüşünü bir daha dinliyim yeter bana

• evine ailesine bağlı namusunda iffetinde derler ya aynen öyle birisi. Çok hoş bir fiziği vardır ama inan orası çok basit gereksiz geliyor o kalbinin temizliği derler ya aynen öyle

• anlattığın gibi başka kızlar da vardır ama bence senin gözünü aşk kör etmiş ve başkalarını göremiyorsun bir çevrene bakmayı denesen belki daha iyisini göreceksin

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen bu kafayla devam edersen sittim sene unutamazsın.

0|0
    0|0
    • Unutmak istiyor muyum hocam ondan da emin değilim ki

• sağol teşekkür ederim:)

• Rica ederim. :)

• yapını değiştirmeye bak bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...