Yakışıklı, Kültürlü, Zengin bir erkek düşünün ama bir kusuru var

Kusuru çok sosyal biri olmaması, kızlara açılmakta zorlanan biri hakkında ne düşünürdünüz. kızlar cevaplarınızı merak ediyorum.

Facebookda bikaç kızla konuştum beni tanıdıktan bir süre snra sen fake hesap olmalısın diyip kanıtlamamı vs. istediler.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• yakışklı dediğin senmisin?

0|0
    0|0
    • ben demiyorum insanlar diyor. herkezin zevki başka tabi bende kendimi çok yakışıklı bulmuyorum kardeş

• Dostum yakışıklılık kişinin zevkine göre değişir.Bence Türkiyeye göre normal bir tipin var çoğu Türk kızına uygun bir erkeksin.Yakışıklılığı fazla abartma benim Amerikada bir arkadaşım var 1.65 boyunda Türk kel ve göbekli sevgilisini görsen dibin düşer. Hatun olayı evlilikse sosyal çevre o da yoksa kısmet (ki bundan ben de dertli) öbür türlü takılmak amaçlı bayan arkadaş istiyorsan ağzınla doğru orantılıdır. Ha ben bu tavsiyeleri verebilecek birimiyim hayır bunlar sadece izlenim.

• yurtdışında çok daha basit bazı şeyler. çevreye bile ihtyacın yok. örneğin abd de her gün 3 4 kızla tanışıyordum. ama 2 3 ay sonra ülkene döneceksin hiçbir anlamı yok orda yaşamadıktan snra.

Kızlar Ne Diyor 2

• Özgüvenin yok mu ?

0|0
    0|0
    • Kızlara ancak yoldan çevirerek ulaşabiliyorum Pick up derler yabancılar. arkadaş ortamı falan yok. zaten çocukluğumdada kafe ortamlarından uzak duruyordum tavla atmayı bile öğrenemedim sigaraya olan alerjim sebebiyle. oyle ortamlarda duramıyordum

• Sorunun sende olduğunu düşünmüyorum.

Umarım karşına çıkar ..

• 16 yaşından beri hep biri karşıma çıkacak ztn vlla inancım kalmadı artık ne yalan söylim

• faceten niye konuşuyosunki

0|0
    0|0
    • arkadaş ortamı yok. bikaç kere adeta yoldan kız çevirdim numaralarını verdiler fakat olmadı

• oo erken . kader die bişey var var yani benim böle snn gbi şikayet eden iki akrbmda 26 snda diğeri 28nde evlendi çoookta mutlular çok mutlu evliliğin olcak senin bak

• hiç inanasım gelmiyor. herhalde görücü usulü olur benim evlilim

Erkekler Ne Diyor 1

• bence abarttıgın kadarda tip yok kardeş

0|0
    0|0
    • bana da öyle geldi. para da pek yok gibi ama ne demişler imanla paranın kimde olduğu belli olmaz :D

• vlla bende kendimi çok yakışıklı bulmuyorum, nezaman kız arkadaşım yok desem şaşırıyolar insanlar nasıl yok vs. uzun süredir yurtdışındayım. çok iltifat ettiler belkide farklı göründüm içn bilmem.

• gene 100 erkekden 60 elersin rahat türkiyede çok kişi tipsiz bende dahil

Yükleniyor...