Kızlar hiç laf olsun diye erkeklerden korunmak için yüzük taktınız mı takar mısınız ?

Kızlar hiç laf olsun diye erkeklerden korunmak için yüzük taktınız mı takar mısınız ? Yani bazıları takarya hani erkekler yaklaşmasın diye ha işte öyle.

• Taktım evet o nıyetle ama sonra cıkardım
    38% (3)33% (1)36% (4)Oy Ver
  • Takıyorum
    12% (1)33% (1)18% (2)Oy Ver
  • Takıyorum cunku nisanlıyım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cıks takmam kısmetim kapanır sonra ayh :S
    50% (4)34% (1)46% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben bir çoğunuzun Rusya hayranı olduğunuzu biliyorum ama ben kendim o ülkeye iş görüşmelerine gidince elime yüzük takıyor ve evdeki 5 çocuğum hakkında sık sık yorum yapıyorum.A seçtim.Olmayan bir eşimi ve beş çocuğumun hikayesini anlatiyorum çünki orada işler farklı bir sonla bite biliyor.Evli çocuklu olduğumun düşüncesi bazen işe yarıyor ve insanı koruyor.

0|0
    0|0
  • Hiç erkeklerden korunmayı düşünmedim yani ihtiyaç duymadım laf olsun diye yüzük takan arkadaşım var ne işlerle uğraşıyorlar ya .

0|0
    0|0
    • yani bazı kız arkadaslarımda takıyor benım halbukı sacma yanı dımı laf atan her turlu atar ayrıca cıddı dusunen bırısıde yaklasamaz yzyk var dıye ben hayatta takmadım yapmam oyle sey

• yok ya daha yüzük takmıyorumki başım bağlı zannetmesinler bir ara hevesim vardı sevgilim fenerbahçe macında kaybetti yüzüğünü o günden sonra n*h takarım :D

0|0
    0|0
  • bir yüzük mü koruyor insanı:)

kıymetlimisssssssssssssssss

0|1
    0|0
  • Takmadım ama takabilirim gerçi bazıları yüzük falan da dinlemiyor.

0|0
    0|0
  • yo hiç takmadım

0|0
    0|0
  • takiyorum ama sözlü oldugm icin

0|0
    0|0
  • Takmadım hiç o niyetle zaten yüzüğü takı olarak hiç sevmem. :D

0|0
    0|0
  • ERKEK HER TURLU ERKEKTIR