Makyajlı... Makyajsız...

Beyler... Diyelim ki, hep makyajlı olarak gördüğünüz bir kız var. Ama öyle abartı bir makyaj değil tabi kastım. Ve siz bu kızı beğeniyorsunuz, ondan hoşlanıyorsunuz. Veya seviyor, hatta aşık bile olabilirsiniz. Karakter olarak da, tip olarak da tamam sizin için. Ama bir gün makyajsız gördünüz ve pek de güzel bulmadınız o halini. Ne düşünür, ne yaparsınız? Bu durum kıza bakış açınızı, sevginizi etkileyebilir mi?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Etkiler Ama Karakteri Bana Uygunsa Sevmişsem Pek Önemi Olmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• seviyorsam güzel bulmadığım bir gün olmaz...makyajsız da makbul sorun etmem..

1|0
    0|0
  • hep yüzden bahsetmişsin kese kağıdı bu yüzden icat edildi vucudu nasıl iyimi hatları nasıl bunları soylemeden yüzde bakıp bırakırmı bıakmazmı olmazki boyundan aşağısı daha önemli makyazsız haliyle geldiğinde boyun kısmından aşağısıda bozuluyorsa yaptığım hatadan dolayı bu kıza nasıl baktım diye kendime 2 gün p rno izlememe cezası veririm.

1|0
    0|0
  • belli bir yaştan sonra etkilemiyor. güzelliğinden çok davranışları ruh hali bakışı fikirleri daha çok etkilki oluyor. yani bakımsız olmadığı sürece etkilemez..

1|0
    0|0
  • Genelde hoşlandığım makyaj yapinca yakişmayanlardir. Genelde sade halleri daha göze hoş geliyir

1|0
    0|0
  • kız arkadaşımla 1 sene sonra tatile gittiğimde o halde görmüştüm özellıkle gözlerı kalemsiz farklıydı makyajı sıldıgınde oha dedım bu kım ama alkolle beraber hap atmıştım onun etkısı vardı eskı sevgılım olarak gördm onu halüsilasyonlar havada ucusuyodu.Ama sabah uyandımda uyurken baktıgımda bısey yoktu cok tatlıydı düşün benım gıbı odun bı ınsan kahvaltı hazırladı ona yani :D

1|0
    0|0
  • makyajlı makyajsız ,bikere beğendimmi gelir gerisi ,o halde makyajsız gördüysemde yinede o halini güzel bulurum ..dediğin gibi abartılı makyaj yapmıyor, çok fark olucağını sanmam

1|0
    0|0
  • Doğal olsun

1|0
    0|0
  • doğallık herzaman iyidir. bakım açım aynı olur değişmez

1|0
    0|0
  • Tam da bana göre bir soruymuş.makyaj hiç öenmli değil.insanın doğal hali daha güzel...bir tane makyaksız kızı bin tane makyajlı dünya güzeline değişmem.çünkü doğaldır ve o doğal haliyle çok güzeldir.

1|0
    0|0
  • etkiler tabıkı. Ama karakterı huyu suyu bana uygunsa devam ederım ...

1|0
    0|0
  • Makyajı çokta önemsemem, kişiliğinin yanında.

1|0
    0|0
  • Bir kere sevmiş isen zaten makyaj yapmadığı hali de sorun olmaz

1|0
    0|0
  • eyer çok çirkinse evet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...