Sİl baştan aynı şeyler eskiye dönüş

Ben her boşlukta olduğumda her kendimi kötü hissettiğimde eskiye dönüyorum sil baştan eskiye dönüş yapıyorum kendimide tutamıyorum, aşık olduğumu sanıyorum o beklediğim kişinin o olduğunu sanıp bağlanıp üzülüyorum saçmalıyorum evet ama olmuyo tamam diyorum bu sefer yazmıcaksın adım atmıcaksın hopp atıyorum sonra karşılığında cevap vermemeler takmamalar vs vs .. Nasıl kendimi düzeltip huzurlu ve sağlıklı kararlar alıcam, mesaj atıyorum derkende yapışmıyorum yüzsüz gibi gayet normal konuşuyorummm

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap vermeyen takmayan kim ? Sen mi karşındaki mi ?

0|0
    0|0
    • karşımdaki normal konuşurken bir anda geri çekti çok sık başıma geliyo kimse adım atmıyo kimse birşey yapmıyo okadar ilgi o kadr şey hepmi boş

• Galiba görüşmediğiniz için atarlı o yüzden geri çekmiş kendini

• bilmem en son normal konuşmamızada cevap vermemesini anlamadım birşey konuşuyoduk içime doğdu dedim 6. hissin kuvvetli dedi fazlasıylaa dedim çok güzel bişey bu dedi bende okadrda iyi değil bazen yanıltadabiliyor dedim mesela dedi bende kalsın o :) deidm özelse sende kalsın tabii dedi bende yani gibi gibi çokta önemli şeyler değil dedim cevap vermedi sonra bugğn uyandırdım işte

Erkekler Ne Diyor 3

• evet oluyor bole syler olruna bırak

0|0
    0|0
    • nasıl bırakayım yine aynı şey oldu yine bir anda herşey normal giderken cevap vermedi

• Geçmisini Silmeyenin Geleceği Olmaz!

0|0
    0|0
    • olmuyor ya işte sil baştan

• bazen banada oluyor ama geçmişimi silmem gerekiyor cünkü geçmişin bugune zarar verir.

• farklı şeylerle uğraşfarklı işler yap değişiklik yap sürekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazen yaşın verdiği tecrübe olgunlukları okuyarak ya da araştırarak sağlayabilirsin. Felsefeye yönelebilirsin bu sayede gerçek sorgulamalar yapabilir ve cevabını derinden düşünerek bulabilirsin. Kimliğinden ödün verme derim, ne olursa olsun... Yanlış bir yapıda olduğunu farketmen bile birşeyleri değiştirebilme yeteneğine sahip olduğunun göstergesidir. Bu sorunun cevabını kendi derinliğinde aramalısın, en sağlıklısı ben budur ;)

Bu arada sana bir tavsiye kitap; Tanrılar Okulu Stefano E.D.Anna

İnan bana bu kaynaktan haberdar olman bu gece için başına gelebilecek en iyi şey ;)

0|0
    0|0
  • yüzsüz kadınlar çok sexy

0|0
    0|0
Yükleniyor...