Turkiyeye gelmek istemeyen gurbetci futbulcularimiz hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Evet Almanyada yahutta baska ulkerede oynayan bir cok gurbetci futbolcumuz var. Cok basarili hepsi fakat Turkiyeye gelmek istemiyorlar yahutta gelmiyorlar .. sizce neden? Onlarin hakkinda ne dusunuyorsunuz? Ben onlari anliyorum .. gelip ne yapacaklar? Gelirseler hayatlari mahvolacak cunku Turkiyeye Avrupaya bir turlu gidemiyor. Nuri Sahin gelip hayatini mahvetti.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakmada kadınlar futbol muhabbeti gerçekten çekilmiyor. çünkü anlıyormuş gibi yapıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • haha erkek kardesim dunyaca unlu bir takimin al yapisinda oynuyor kardes yani senden cok cok daha iyi biliyorum herseyi .. sen ic yuzunu bilmiyorsun bende tam ic yuzunu biliyorum herseyin

• sana şu kadarını söyleyim laboratuarda sabahtan beri çalışmaktan abandone olduk.burada herkes yorgunluktan tuaflaştı.seninle bunları konuştuğu görseler tefe koyarlar beni kimlerle muhabbet ediyorsun diye bu arada avrupadan onlarca başvuru alıyoruz projeye bizide dahil edin diye ama hoca izin vermiyor.bırakta avrupanın gözündeki değerime onlar karar versin. alt sosyo kültürel sınıfa ait bir davranış daha "başkasının yerine karar vermek" sen git o basit derslerine çalış bende analizlerimi yapayım

• haha ufak ufak at civ civlerde yesin :) avrupada universite okuyan gurbetcilere turkiyenin en onde gelen firmalarindan is teklifleri geliyor buna sabanci koc ve ulusoyda dahil :) sen uyu haha .. ayrica projeye dahil olmak istediler diye kendinizi bir sey mi sandiniz? unutma deliler akillilarindan hic bir sey ogrenemez ama akillilar delilerinden cok sey ogrenebilir anladin? avrupalilar azimlildir ve herseyi bilmek isterler dahil olmak isterler basit ders derken burasi turkiye dgil avrupa :)

Erkekler Ne Diyor 11

• gelenler hepsi kötü olacak diye birşey yok gelmeliler

0|0
    0|0
  • Türkiye gelmek istememeleri normal çünkü Türkiye için oynamayı seçtiklerinde Alman pasaportları alınıyor Almanya'da yabancı oyuncu konumuna düşüyorlar bir birçok konuda hak mahrumiyeti yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • yaşlanınca geliyorlar emekliliğe :D bence asıl sorun şu,almanya 3-5 milyon insandan, bizim 80 milyonla uğraştığımızdan daha iyi futbolcu yetiştiriyor. adam gelir gelmez kendi tercihi üst seviye lig varken gelmek istemez tabiki ama bizim klupler niye gelmiyorlar değil de biz niye yetiştiremiyoruz desin.

0|0
    0|0
  • kızlarla futbol konuşmak , , bir erkeğin manikur yaptırması gibi bişey sanırım.

0|0
    0|0
    • haha erkek kardesim dunyaca unlu bir takimin alt yapisinda oynuyor kardes yani senden cok cok daha iyi biliyorum herseyi .. sen ic yuzunu bilmiyorsun bende tam ic yuzunu biliyorum herseyin

• her macina giderim cicis :D senden cok mac gordugume emin olabilirsin hemde kaliteli maclar .. ayrica tribundende dgil

• yav he he oyle :)

• İlk önce ülke içinde ki kaliteyi yükseltmek lazım

Zevk alarak izlediğiniz kaç maç var

Standartlar yükseldiğin de gelmek isterler eminim

0|0
    0|0
  • dedigin gibi hepsi paranin ünlülügün pesinde mesut özil gibileri türkcesi yok adamin ya gurbetci ama genede kötü

nuri sahin adamin dibi kuzenimin otursugu sehirde yetismisler ^^

0|0
    0|0
  • ii yapıolar gelpte napcaklar

0|0
    0|0
  • Haklı olduklarını düşünüyorum, tartışmaya gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • mantıklı olanı yapıyorlar

0|0
    0|0
  • avrupa daha iyi yasam koşulları Türkiyeye göre iyi ben olsam bende gelmem

0|0
    0|0
  • şu fubol ortamında , emin olun biz olsak biz de gelmezdik ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• onların tercihidir saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Ağır şeres*z olduklarını düşünüyorum ..Bu konuda çok katıyım ..

Eğer ki Türksen gelip Türkiye Milli takımında oynicaksın arkadaşım .. Ben bu kararları yüzünden Mesut ve İlkay'dan nefret ediyorum ..

0|0
    0|0
    • mesutla ilkay bizi dunyaya tanitiyor ama gelip ne yapacaklar? hayatlarini mi mahvedecekler gelmesinler bizi orada tmesil etsinler daha iyi

• hayatını mahfetmedi daha iyi olabilirdi ama o bir türk.gelmeseydi de anlayışla karşılamamız gerekirdi ama o çok güzel bir şey yaptı bunu yaparak.Dediği gibi "ben evimin kapısını kapattım mı türküm"

0|0
    0|0
  • Hadi Türkiyeye gelmesinler tamam..

Peki ya milli takıma gelmeyenler nolacak?

0|0
    0|0
    • bizim milli takim kac kere avrupaya gitti .. o yuzden gelmemekle haklilar :) gelip hayatlarini mahvedecekler

• Mesut Ozil defalarca Turk oldugunu aciklamistir ayrica Mesut Almanyada Turkiyeyi temsil ediyor .. Turkiyeye gelse hayati bitecek .. yani bunun gelip gelmemekle alakasi 0.

• asasdfdffg

neyse tamam

• GELMESINLER COK TA FIFI

0|0
    0|0
Yükleniyor...