Fatih Terim in milli takımın başına geçeceği iddialarını nasıl buluyorsunuz?

Ben saçma buluyorum şu an Fatih Terimin milli takımın başına geçmesi söz konusu olamaz hele bu federasyon varken hiç kabul etmez siz bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
7|10

En İyi Kız Görüşü

• 2 takımı idare etmek zor.

Bir yandan GS bir yandan Milli takım imparatoru zorlar bence..

Ha başına geçse iyi iş yapar mı,yapar mı yapar..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende geçeceğini düşünmüyorum zaten geçmemeli de.iki takımı çalıştıran teknik adam başarılı olamaz.

0|0
    0|0
  • İki takımı çalıştırma ihtimali beni korkutuyor açıkçası ..

Ayrıca kulüpten açıklama yapıldı Fatih Terim ile görüşmelere başlamış.. Hayırlısı ama benim aklımda Yılmaz Vural ve Şenol Güneş var milli takım için ..

0|0
    0|0
  • Dedigin gibi milli takim teklifini red eder. Fakat kabul etse milli takim teklifini iyi olur.

0|0
    0|1
  • Allah korusun gelirse milli takımı desteklemem :)

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'i yedirtmeyiz

0|0
    0|0
  • Bence geçerse daha iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çift takımlı olarak geçerse büyük sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum zaten geçmemeli Galatasarayın başındayken böyle bir görevi yapması hep tartışmalara neden olur.Zaten şu an iddiamız kalmamış durumda başka bir teknik direktör ile anlaşıp önümüzdeki maçlarında takımı tanıması için bir fırsat olarak değerlendirmek lazım

0|0
    0|0
  • Yanlış buluyorum.Fatih Terim'i milli takıma alıp Galatasaray'ın güçsüzleşmesini sağlıcaklar.Hatta bugun Yıldırım Demirören Ünal Aysal ve Fatih Terim'i çağırmış.Fatih Terimi Yedirmeyiz.

0|0
    0|0
  • öyle birşey yok 2 kat para verseler bile imparator bunu kabul etmez galatasarayda aldığı sonuçlar ortada kimse bu riske girmez gerçi rish demek yalnış olur :D kesin milli takımda bir başarı elde ederiz imparatorla ama galatasarayın başında durması en iyisi olur hem ülkemiz futbolunun gelişmesinde hemde galatasarayın hak ettiği sonuçları almasında

0|0
    0|0
  • yanlis buluyorum fatih terim disinda adam mi yok, onun suanda galatasarayla yapacagi daha cok is var.

0|0
    0|0
  • what can I do sometimes... this is football yani

0|0
    0|0
  • Yıldırım Demirören=Abdullah Avcı

Hayal kurmayın bu denklem bozulmaz.

Cut.

0|0
    0|0
  • FT milli takımın başına geçmeyecek

0|0
    0|0
  • ünal aysal görüşmesine karşı çıkmamış diyorlar..

0|0
    0|0
  • Bence birsey olmaz o kadroyla bir halt olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...