ızın sevgilisi var siz hala onu seviyosunuz. eskiden

kızın sevgilisi var siz hala onu seviyosunuz. eskiden konusup buluştugunuz oldu ancak kız daha agır kanlı yani sevgili ya da yakınlasma olmadı diyelim. kıza biraz yakın oldugunuz zaman ona hala sevdiginizi söylermiydiniz? kaybedecek birseyiniz oldgunu düsünürmüydunuz o anki psikolojınız ne olurdu?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• bi sevdigi varsa asla söylemem

0|0
    0|0
    • sevgilisiyle aynı ortamda degilsiniz ancak kızla o bahsettigim aynı ortamda ise ne yapardın? peki bunu yapan erkek 100 de 100 karaktersizmidir yoksa zamanında söylemedi diyemi icinde kalmıstır kafa karıstırmak icin

• ya bence sölememesi gerek cünkü kızın bir sevdigi var yani onu bile bile söylüyorsa ben o insandan süphe ederim bir baskasının sevdigini calmak ya da onun aklına girecek seyler sölemek tamamen karaktersizliktir bence

Erkekler Ne Diyor 1

• kalede kaleci var diye gol atmıyacak mıyız yani

0|0
    0|0
    • yani agız yoklar nabza göre şerbet veririm diyosun ama ben öyle bir kız degilim :) bunu yapmaktaki amacı da anlayamıyorum

• sevgilisi benim icin farketmez dedin. güzel bir yere degindin yani burdaki amaç tamamen belden aşagı mı oluyor yoksa ben mi yanlıs düsünüyorum

• sen yanlış düşünüyon benle çıktıktan saonra ayrılır ayrılmasa da sonuçta sevgili yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...