Hangi kas grupları daha çabuk gelişir?

En çok dikkat çeken ve kesin çalışılması gereken kas grupları nelerdir? Hangileri çabuk hangileri geç yanıt verir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• En hızlı kol kası gelişir. Çünkü her hareketi kolunla yapıyorsun. İkinci olarak göğüs gelir. Üçüncü sırada omuz başları vardır. En zor gelişen kas grubu sırt kasıdır ki zaten kemiklerle en entegre olan kaslardır. Gelişmesi zaman alır.

0|0
    0|0
    • hocam çok teşekkür ederim yorumun için benim bir arkadaşım da böyle fitnessa gitti geldi 1 ayda bide evde çalışıyor hafif hafif çocuk aslan gibi oldu bende 1 ayda ne gibi değişiklik olur arka ve ön kol, omuz, göğüs çalışıyorum

• neden olabilir hocam?

• Vücuda göre gelişme hızı değişiklik gösterebilir. Testesteron hormonu fazla olabilir.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlar, insandan insana deyişiyor kas gelişimi. Her kesin vücutu farklıdır. Gelişme zamanı düzenli çalışmaya ve genetiğe bağlıdır. Bence en geç gelişen kas grupu Karın kasıdır. En çabuk omuz kası.

0|1
    0|0
  • karın kası en kolay gelişen kas grubudur bir haftalık sıkı bir çalışma ile bile six pach lerin belli olur , göğüs kası en zor gelişen kaslardan biridir en azından sıkı bir çalışmayla bile 3 ay gerektire bilir birazda bünyene bağlı

0|0
    0|0
  • gögüs bende... en gec biceps nedir bu bicepsden cektigim ya :D

0|0
    0|0
  • Bende en hızlı göğüs kaslarım gelişti

En geçse sırt kaslarım gelişti

0|0
    0|0
  • kol kasları iyi

0|0
    0|0
  • O değilde kimsenin bir şey bilmediği belli :D En hızlı küçük kas grupları gelişir.Hemen hemen 100 kişiden 90'ında kol çok hızlı gelişim gösterir.En zor olarak genetiğe de bağlı tabi ya göğüs ya sırt.İkisinin ciddi anlamda aynı anda yapılması gerçekten zordur.Kimisinin göğsü kötü sırtı iyidir.Kimisinin tam tersi.Mesela benim sırt çok geniştir göğüslerim küçüktür.

0|0
    0|0
  • küçükler çabuk büyük kas grupları geç gelişir di sanırım bence ellaam

0|0
    0|0
Yükleniyor...