Kararlarınızı nasıl alırsınız?

Önemli bir konuda karar almanız gerekli bu kararı nasıl alırsınız yıldırım hızyla alıp sonuna kadar onunla mı devam etmeye çalışırsınız

yoksa bol bol olacak tüm ihtimalleri düşünüp derinden mi ilerlersiniz bu duruma ne dersiniz ? :)

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Hızlı alınan kararlar iyi değildir bence düşünerek hareket edilmelidir. Böyle düşünüyorum ama uyguluyor muyum hayır:D çok kararsız bir insanım bir anda karar vermezsem bir daha uygulayamam o yüzden yıldırım hızıyla alıyorum diyebilirim :D:D

0|0
    0|0
    • tersi de aynı merak etme :) bazen kırk kere düşünüp işin içinden çıkamıyorum kararsızlık ve ikilemler silsilesi içinde kısır bir döngü :D

• :D:D düşün düşün kafayı ye diiyosun yani. Neyse en kolay yol bildiğin yol :D:D

• benim için öyle fare gibi kemirip duruyorum beynimi :P

Kızlar Ne Diyor 11

• Risk almayı seviyorum.En kötü karar kararsızlıktan iidir.:))

0|0
    0|0
    • haklısın en kötü kararsızlıktan iyi ama olumsuz olunca kötü olmaz mı? daha doğrusu değerlerinle çeliştin mi risk alırken ?

• çok düşünürüm ve bir anda karar veririm uygularım.

0|0
    0|0
    • bende öyle ama az sıkıntı yaşatmıyor değil çelişkiler içinde kalıyorum :)

• Konuyla ilgili elimdeki verileri ortaya koyarim, degerlendiririm, güvendiğim kisilerden fikir alırım ve oturup tamamini harmanladiktan sonra konuyla ilgili bir sonuca vararım...

0|0
    0|0
    • yorumda direkt kendimi gördüm ama tek fark bazen zaman aşımına bile uğruyor karar almam :)

• :)) yok hizlica yapmak lazım tamamını

• haklısın onda da alışkanlık işte bir değiştirsem aslında farkındayım karar alamadıkça bazen işler daha da büyüyüp yenilemek gerekiyor çıkmazın ortasında kalıyor :)

• kendi kendime alsamda birine danışırım mutlaka

0|0
    0|0
    • paylaşmak lazım yine de yaa bakış açısı farklı herkesin bir ufuk açar olumlu olur danışmak da lazım:)

• Çook düşünürüm.Sonunda karar veremem.Yakınlarıma danışırım:/

0|0
    0|0
  • yıldırım hızıyla düşünüp yıldırım hızıyla kararımı alırım.düşündüğüm tek sey su olur bu kararın bana en buyuk getırısı ve götürüsü nedır.bu soruyu bulunca kararlarım hızlı oluyor

0|0
    0|0
  • İleriyi görmek lazım, pat diye karar verilmez.

0|0
    0|0
  • selam verene sorarım vala devlet meselesi haline gelir .d

0|0
    0|0
  • yazı turayla.

0|0
    0|0
  • Beynimle alırım..

0|0
    0|0
    • bende böbreklerimle alıyordum zaten zehirli olanları süzüyor iyi olanlarla da karar alıyorum :P

• Zıplayınca çıkıyomuş, tavsiyemdir :D

• yok o bana sökmüyor zıpladıkça sorun büyüyor :) dolayısıyla birikende :D çevredekilerin yaptıkları sağolsun her zıplayışta farklı tepki geliyor :D

• yüzeysel düşünür hızlıca karar alırım

0|0
    0|0
    • peki pişmanlıkların çok mudur kendim derin düşünüp büyük pişmanlıkları yaşarım etkili ve uzun sürer senin nasıl peki çok pişman oldun mu hızlı aldığın konularda?

• sonuçlarını da yüzeysel yorumlar pişmanlık duymam

• iyiymiş yaa bir nevi pollyannalık var galiba :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ailemle karar alırım genelde ama onlara söyleyemiycek kadar ciddi bir mesele olursa tek halletmeye calışırım

0|0
    0|0
  • derinden ilerlerim benim dağarcığımın dışında ise danışmanlık almaktan çekinmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...