Kapat

Fenerbahçe-Arsenal maçı nolur sizce

Sizce maçta kim ağırlığını koyar golleri kim atar falan genel olarak nolur bu maçta

Güncellemeler:
Bir de yorumculardan duyduğum kadarıyla Arsenal eskisi gibi değil sadece para amaçlı işliyor artık takım diyorlardı kura çekildiği ilk gün.

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Arsenal'ın eksiği çok. Fenerbahçe tam kadro. Bir de konya macini unutturmak icin ellerinden geleni yapacaklardir. Yenecegimize inaniyorum. Ancak rovans icin hic umidim yok.

0|0
    0|0
  • Arsenal hızlı bir takım fenerin defans ise çok hantal Galatasaray maçında gördük.Fenerin kazanmasını isterim bir gs'li olarak ama malesef çok zor adamlar çok hızlılar ve iyiler kadrolarını görmek lazım tam yorum yapmak için.

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal olduğu sürece bir halt olmaz bu takımdan.

0|0
    0|0
  • Arsenal defans yapmasını bilen bir takım degil,dolayısıyla fb önde baskıyı kurarsa muhakkak goller bulur.

Tabi Arsenal hücumda cok etkili olan bir takım ve cok süratli ve teknik kapasitesi yüksek hücumculara sahip.Arsenal önde baskı yaparsa,bu kez Arsenal goller atar.

Acıkcası 2 tarafada gidebilecek veya 2 tarafında fark yiyebilecegi bir mac.Her sonucada acık.

0|0
    0|0
    • Zaten Fenerin de korkusu hızlı takımlar hem golcülere de bir türlü top taşıyamıyorlar bunlar bir olsa atarlar heralde

• Fenerlıyım ama arsenalalacak maçı. Fener mallastı bu sezon

0|1
    0|0
  • Valla sözde Arsenal'in 13 oyuncusu sakatmışmış. Bilmiyorum her ne kadar Fenerbahçeli olsam da birşey söylemek zor gönlümüz Fener'den yana ama ..

0|0
    0|0
  • eğer bu maçta da yenilirsek ilk aziz yıldırırmı sonra ersun yanalı sırasıyla bütük klübü sikerim bu ne amk!

0|1
    0|0
    • Ersun Yanal daha yeni geldi sayılır bence sorun Aziz Yıldırım olabilir ancak.

• yok abi milyon dolarlık bir takım ı fatih terim bile yönetemez! :@@

• Arsenal o maçı alacak gibime geliyor. Ama umarım Fenerbahçe kazanır :) Bu arada ben Beşiktaşlıyım. Türkiye'miz puan kazansın isterim elbette :)

0|0
    0|0
  • üst olur elbette

0|0
    0|0
  • Çorum Osmancık Belediye Spor alır

0|0
    0|0
  • Konyadaki gibi oynarlarsa fark yeriz

0|0
    0|0
  • arsenalin suanda iyi durumda olmamasina ragmen, feneri zorlanmandan eleyeceklerini düsünüyorum.

0|0
    0|0
  • fenerliyim maçı kim kazanır bilmem ama iddaa ya KG bastım

0|0
    0|0
  • fener alır her türlü

0|0
    0|0
  • arsenal taktikleri konyadan almis :D

0|0
    0|0
  • FB bilek gibi aydar.

0|0
    0|0
  • 1-1

0|0
    0|0
  • arsenal bu maçı banko alır bence iddaacılar için taraf bahsi tehlikeli

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum :)

0|0
    0|0
  • bence 2-1 fener kazanır

0|0
    0|0
  • fener 2-0 alır

0|0
    0|1
  • Arsenal avantajlı

0|0
    0|0
  • ersun yanal oldugu sürece gerisini söylemesem ii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belli olmaz. Bir galatasarayli olarak fenerbahceyi destekliyorum :)

0|1
    0|0
  • Ben fener'e hiç şans vermiyorum ..

Kalbim + Mantığım Arsenal diyor ..

Adamlar hazır olmamalarına rağmen fener'i bugün yenecekler ..

0|0
    0|0
  • izlemicem her zamanki gibi

0|0
    0|0
  • Bence Arsenal yener..

0|0
    0|1
Yükleniyor...