Eşimle sorunum var arkdaşlar ya?

iyi akşamlar arkadaşlar lütfen bir fikir verirmisinz ...? eşimle kaçarak evlendim ve eşim ailesiyle beraber pazarcılık yapıyodu..kısa süre önce pazar yerini eşime devretti ailesi ve eşim çok değişti bana hep ters davrnıyo annesine geldimi kasadn bana sormadan al diyo..banada sakın kasama elini bile sürme diyo ama çalışmaya geldimi çalışacaksın çalışmak zorundasın diyo ..dış kapının mandalı gibi görüyor hep.çalışma konusunda çok sıkılar sofraya bir tabak daha kondu çalışcaksın diyolar aileside dolduruyu daha beter olyo:(:(

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• yani ne yardımı diliyorsunki bizden. yani allahın belası öküz bir tipe denk gelmişsin gitmiş kaçmış evlenmişsin birde. ne bileyim ben senin yerinde olsam çalışırım ederim hiç bişeyde istemem bakarım önüme yanlış anlama gece ayrı yatarım ayrı yatmasamda vermem yani bu kadar basit seve seve yola getiririm.

0|0
    0|0
  • Ömür boyu bu azap çekilirmi ya.. neden kaçtın? ailen istemedi değilmi. Ama sen inat ettin ve büyük sözü dinlememenin cezasını çekiyorsun çekeceksin.

0|0
    0|0
    • aynen öyle oldu çok dediler olmaz diye ama kaçacğımı hiç tahmin etmediler ne bilm güvendim süslü laflara kandım

• Allah yardımcın olsun.

• üzülüyorum bu durumlara sadece.

• kaçmışsın ne bekliyorsun kiminle kaçdığına bakar o ne ole kocamı olur asıl erkek karısını çalışdırmaz oturur evde ev işlerini yapar

0|0
    0|0
  • Evden kaçan kızların %87si hep pişman oluyorlarmış,bunu bir yazı da okumuştum

0|0
    0|0
  • işte hep sorunlar boyle cıkıyor her erkege kacılmaz ılk once ıyı olour sonra gotune vurur tekmeyı hadi yallah.

0|0
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun bacım

konuş eşinle böyle mı sevdı senı böyle mı söz verdı sana ne demek kapının dış mandılı olark bakıo sana sen onun namusu helalı onun eşisin ya hızmetçisi değil ınsan hizmetçiye bıle dış mandal gıbı bakmaz

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun, ya ayrılık, ya da ömür boyu cefa... başka yol görünmüyor...

0|0
    0|0
  • dert büyükmüş alah kolaylık versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• süslen püslen evde bekle. onun aklını başından al yoksa o evlilik zindan olur.

yada aileni ara af dile

0|0
    0|0
  • işler rayına oturana kadar alttan almalısın bence bu bir süreçtir, şimdi eşin daha büyük bir sorumluluğun altına girdi, düzeleceğine inan :)

0|0
    1|0
    • Dalga mı geçiyosun sen, hangi çağda yaşıyosun...

• benim pek düzelecğine umudum yok ailecek düşünce yapıları bu değişmez sonunu göremiyorum

• kaçmak işte bu yuzden kötü baş kaldırırsan sesini keserler

0|0
    0|0
  • Eşinle konuşmalısın gerektiği gibi

0|0
    0|0
  • eşinle konuş üzüntünü belli et sorunu bu şekkilde çözersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...