Fenerbahçe'de 10 numara hala sahibini bulmadı, sebebi nedir ?

Fenerbahçe'de 10 numara hala sahibini bulmadı sebebi nedir sizce?

Alex'in yerini hiç dolduramıcaklar mı ?

0|0
10|36

En İyi Kız Görüşü

• bence de alexin yeri hala boş,ama alex çok üstün bir futbolcuydu kolay kolay yeri doldurulamaz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Alex futbol becerisinin yanı sıra karakter olarak yerinin doldurulması güç rakip taraftarlarca da sevilen bir oyuncuydu.

0|2
    0|0
  • Ben Alex'in abartıldığını düşünüyorum iyiydi hoştu ama yeri doldurulur sadece şuan kadro oturamadı bir türlü.Tecrübesizliğine rağmen ben Salih'i düşünüyorum Emre'den hiç hayır gelmez.

0|0
    1|3
  • Mümkünü Yok Dolduramaz Kimse Onun Yerini :(

1|0
    0|0
  • 10'u çok özledik. Salih doldurabilir. Ama O unutulmaz.

0|2
    0|1
  • Yok pampalar zabri reyizin bedduasi tuttu kesin. 10 numaramiz bir turlu forma olamadi kimselere :)

0|1
    0|0
  • Alex'İn yerini dolduracak birisi gelecek.Onunda tek adayı Salih Uçan ama karekterini kimse alamaz.:) Bu soruyu neden gizli sordun ya?

0|0
    0|0
  • Alex'inizin yerini kimse dolduramaz dolduracaksa da Salih gibi genç yetenekleriniz doldursun..

forzagalatasaray <3

0|0
    0|0
  • Alex'in yerini kimse dolduramicak ..

0|0
    0|0
  • Alex'imin yerini kimse dolduramaz kimse bir Alex değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Alexten sonra en az onun kadar kaliteli bir isim gelene kadar dolmaz

0|0
    0|0
  • çünkü 10 numaralık futbolcunuz yok link

0|2
    1|2
  • Aziz Yıldırım olduğu sürece,ısrarından vazgeçmediği sürece Fenerbahçe aynı tas aynı hamam.Takımın ne oynadığı belli değil,gerekli yerlere transfer yapılmadı.Ersun Yanal gelmeden birçok transfer yapıllmıştı.Bunları hocanın yaptığına inanmıyorum. Gökhan Gönül'ün yedeği yok.10 numara konusuna gelince bence artık 10 numara devri kapandı.Alex'in yerini kimse dolduramaz maalesef ki.

0|0
    0|0
  • alex Türkiye'ye gelmiş en kötü on numaralardan biriydi bence. onun eksikliği değil hissedilen. yıllardır bu takıma verdiği zararın acısı

0|0
    1|1
    • fqwrfsadsagfvsddasd en kötü on numaraymış sadfcsdgbvfgbsa

• yıllarca Fenerbahçe alex e mahkum oynadı o varsa fener var o yoksa fener yok. büyük futbolcu olduğundan değil. takımı tek bir oyuna mahkum ettiğinden.

• rahat olun alexdn öncede van hoojdnk vardı o gıdıncede kım alcak onun yerını dıyodk alex geldi.Alexin yerınede birini bulurlar

0|0
    0|0
  • O NUMARANIN YERİ DOLDURULMAYACAK O NUMARA ALEXİN NUMARASI

0|0
    0|0
  • İhanet arkadaşlık zincirini karartır, fakat vefa onu her zamankinden parlak yapar.

Biz Alexe İhanet ettik daha hala vefa veya 10 numaramı arayacağız. Fenerbahçeliydim ahde vefaya utancımdan artık takım tutmuyorum. Stoch gibi Alex gibi oyuncuları göneren bir zihniyet Cristian ve Karsiçin turşusunu tutsunlar. Yarın Arsenal 5ler feneri sonra Ersun hocada gider.

0|0
    0|0
  • 10 numarayı hak eden yok bence fenerde.Bi galatasaray'lı olarak düşüncem bu.

0|0
    0|0
  • "-ama bir Alex değil" diye bir deyim yerleşti dilimize bu boşa değil yani. o seviyede bir futbolcudan sonra o 10 numarayı taşıyabilecek futbolcu kimdir ki...

0|0
    0|0
  • Kaka'yı alalım da ona versinler 10 numarayı..

0|0
    0|0
  • 10 numara kimeye verilmesin şu anda 10 numarayı hak eden yok Fenerbahçe'de. Eğer verilirse hem Alex'e hem daha önceki 10 numaralara ayıp edilmiş olur.

0|0
    0|0
  • alex in yeri zor dolar..

0|0
    0|0
  • alexin yerini doldurmak oldukça zor olucak ama 10 numara için başka bir isim düşünüyolar galiba(ama alexin karekterinin yeri doldurulamaz)

0|0
    0|0
  • isteseler salih e giydirirler ama malesef bizim ülkemizde o yaşta çocuğa böyle birşey yapmazlar o yetenekteki çocuk avrupada ilk 11 çıkarken bizde zor giriyo çnk kadroya sistem bu çünkü

0|0
    0|0
  • Bu gidişlede bulamıyacak zaten nerden nereye getirdiler takımı be aq.

0|0
    0|0
  • alper potuk en çok hakeden oyuncunuz, ama o da 10 numara pozisyonunda oynamıyor, yinede ben olsam 10 numara sahipsiz kalacak olursa alpere verirdim..

0|0
    0|0
  • 30 tane ortasahanız var oynatın işte birini alper oynar orda

0|0
    0|0
  • 10 numarasızda oynayabilir fenerbahcem.

tek arzum bu adamın ahını aldık biz..yönetim çok adice davrandı..adamın ahından kurtulmazsak 5 sene üst üste ezeli rakip gs hem şampiyon olur hemde şampiyonlar ligi kupasını kaldırır !

0|0
    0|0
  • 10 numara hikaye bence. sol konat dolmadı. hasan ali kaldırımla bu iş yürümez. adam atağa kalkamıyor sürekli geri oynuyor. hasan ali kaldırımda kaleci zihniyeti var. kaleci olması gerekirken sol kanat oynuyor.

0|0
    0|0
  • Anket yapmışlardı %65 ile Salih'i seçmiş sizin taraftarlar. bana sorarsan 10 numarayı hakeden kimse yok

0|0
    0|0
  • Alex fb'de oynadıgı her macta skora katkısı olan bir oyuncuydu.Onun gibisi asla fb'ye gelmez.Sadece fb'ye degil,Türkiye'ye gelmez.

0|0
    0|0
  • hiç kimse BİR ALEX DEĞİL

0|1
    0|0
  • ocak ayında buluruz bence 10 numarayı ama alex gelirsede hiç itirazımız olmazzz :D

0|0
    0|0
  • Alex gitti fener bitti zaten 10 numarayı verseler ne oolur bu saatten sonra.

0|0
    0|0
  • aziz giycek onu*çocuğu

0|0
    0|0
  • dolduramayacaklar

0|0
    0|0
  • Fenerde 10 numara ihtiyacı yokki..

0|0
    0|0
  • Sebebi Aykut Kocaman'ın dangalaklığı olabilir.

0|0
    0|0
  • kendin söylemişsin alex in yerini dolduramadılar

0|0
    0|0
  • 10 numarayı bundan sonra kimse almasın. Alex´e özel kalsın bence.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...