Bugun sizin orda da internet kesintisi oldu mu

Bugun sizin orda da türk telekomdan kaynaklı arıza yüzünden internet kesinitisi yaşandı mı ?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• BENDE DE OLDU googleye giremedim...sanırım genel bir sorun olmalı

dünyanın en pahalı interneti kullanırız ama altyapı sıfır AQ! tabii bunu protesto edecek birileri de yok ki! bizim millet koyun gibi güdülmeye alışmış...saçma sapan şeyleri prostesto edeceklerine bunu etsinler bari.neden en pahalı interneti kullanıyoruz diye.verdiğimiz paranın karşılığını bile alamıyoruz.devlet bile karışıyor gireceğimiz sitelere.neymiş aile korumaymışyok bilmem ne korumaymış.

işimize gelince özgürlükler ülkesi yok demokratik ülkeyiz deriz ama hepsi LAFTA! aa ATATÜRK senden sonra senin gibi adam gelmedi,gelseydi bu halde olmazdık!

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• evet oldu interneti üst kattan alıyodum onlarda temizlik yapıyomuştu sandığı internet kablosunun üstüne düşürüp kabloyu 2 ye bölmüşler daha yeni işten geldim yaptım net geldi :)

0|0
    0|0
    • hay Allah 'ım :) herkesle aynı şey başına gelecek mutlaka sebebi farklı olsa da olur olmasa da

• renkli kabloları vardı.. tek tek ekleyip ayrı ayrı bantladım.. dışına da siyah bant yaptım çalıştı babam aylaarr sonra fark etti :) yıllar önceydi işte.. ama hala evdeki pc de aynı klavye var :)

• helal olsun :)

• Evet... Arızadan da bihaberdim... İşten eve geldim 45 dakika modem ve telefon hattıyla uğraştım. Tam telekomu arayacaktım ki internet geldi..

0|0
    0|0
  • Oldu..

Sorun sadece bende mi acaba diye 40 kere modeme rest attım

0|0
    0|0
  • Bugün orda da cumartesi diye sorsan daha güzel olurdu :P

0|0
    1|0
  • Burda hep sorunlu internet

0|0
    0|0
  • evet oldu ama ben kablo net kullanıyorum

0|0
    0|0
  • yarım saat kesik kaldı burda ..

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi de olmuş.

Ya bakım var ya da saldırı.

0|0
    0|0
  • evet yarım sat kadar önce. karadeniz.

0|0
    0|0
  • Türkiye genelinde varmış...

0|0
    0|0
  • Yok hiç bağlantım kesilmedi...

0|0
    0|0
  • oldu gitti geldi 2 dk

0|0
    0|0
  • alt yapı geliştirme çalışmaları sebebi ile tüm türkiyede modem kaynaklı internetler kesilmiştir.

0|0
    0|0
  • Son 1 saatte 3 defa.

0|0
    0|0
  • Gece vardı kesinti.

0|0
    0|0
  • hay amk ne internetmiş arkadaş

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet oldu.

0|0
    0|0
  • yarım saat bir saat kadar önce oldu.hatta 2 gün önce oldu o zaman teknik servisi çağırmıştım test modem taktılar.mazeret olarakta ip'leri değiştirdiklerini bu yüzden modemin fabrika ayarlarına geri döndüğünü ama bunu bir daha düzeltmedikleri için kendilerinin uğraştığını söyledi adam.neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • DSMART benım ınternet saglayıcım ama bendede kesıntı oldu ... daha yenı geldı dıyebılırım.

0|0
    0|0
  • Oldu ama düzeldi hemen

0|0
    0|0
  • evet oldu gıcık ettiler

0|0
    1|0
  • hayır olmadı

0|0
    1|0
  • olmadı bende ... ...

0|0
    0|0
  • Oldu ve gıcık oldum 7ye dogruydu sanırım

0|0
    0|0
  • Olmaz mı? Türk Telekomun kızlığı gitti.

0|0
    0|0
  • yarım saat önce oldu

0|0
    0|0
  • Bende olmadi bise.

0|0
    0|0
  • oldu evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...