İngiliz bilim adamlarının yaptığı bir araştırma

internette boş boş dolanırken bir sitede bir araştırmaya rastladım. Diyorki bir müzikten hoşlanıp hoşlanmama durumumuz, ondan önce dinlediğimiz müzikle alakalıymış, ama arka arkaya değil birkaç saat önce dinlediğin bir müzikle aynı tür ve tonda ise şarkı daha çok hoşumuza gidiyormuş.. Bana pek inandırıcı gelmedi doğrusu, siz ne düşünürsünüz?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• olay yerine yakınız evlat, hemen bakmaya geliyoruz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim aklıma yattı yani mantıklı bence.İnsan hangi ruh halindeyse o gün hep öyle takılır onun gibi mesela.Üzgünsen normalde beğendiğin hareketli parçayı bile beğenemezsin o halde.

0|1
    0|0
  • dışarda oturduğum yerlerde genelde rock müzik çalmasına rağmen eve gelince kendi sevdiğim türleri dinliyorum. ama belkide daha önce yine kendi seevdiğim türü dinlediğim için ordakileri sevemiyorda olabilirim.anlamadım bilemedim.

0|1
    0|0
    • seninki paradox gibi bişey, evde sevdiklerini dinlediğin için dışarıdakini sevmiyorsun veya tersten bakarsak dışarıdakileri sevmediğin için evdekileri sevme olasılığın artıyor :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Alakası yok bence , eskiden metal hıc dınlemezdım sımdı metalciyim ne iş ?

0|1
    0|0
  • banada inandırıcı gelmedi

0|1
    0|0
  • Mantıklı, olabilir

0|1
    0|0
    • denk geldimi hiç farkettinmi böyle bişeyi?

• anladım, iyiymiş :) bide 5 yıldız verirmisin soruya ? görenler artar, daha çok cevaplanır, cevapları merak ediyorum gerçekten

• verdim bakalım

Yükleniyor...