Siz olsanız gelecek kurar mısınız evlenir misiniz ben ne yapacağımı bilemedim:(

sevgilimin gerek olsun ailesi gerek olsun kendisi bugüne kadar bir birikim yapmamışlar ne ev sahıbi nede birikim hepsini gectim kredi kartına yüklenmişler bankaya cok ama cok borcları var 10 yılda anca biter hep kredi cekmişler yemişler içmişler şehir değişmişler tatil bölgesine yerleşmişler orda da batmışlar şimdi gene kredi cekip daha uygun bir şehre yani bulundugum yerde akrabaları var oraya yerleşcekler lakinn sağlık yönünden sigortaları bıle yok, bide gelecek planlarıyoruz lakin kiraya cıkcaz evlenirsek ee babasının kirasi bizim kiramız bankanın borcu evlendıgımızdede masraflar hangi birine yetişcek aylık 3 bin alıyo ama hangi birine dedım aılenle oturalım evlendıgmızde ama ne annesını tanırım nede babasını herşeyı göze aldım sevıyorum ama ılerısınıde dusunmem lazım ben paracı bı ınsan deyılım bıde bu benım ıkinci evlılığm olcak ılk evlılıgımden cok cektım idare ettim yine ederim de bu sefer ben aılesının yanında olcam gözü arkada kalmıycak gece klubunde calısyor ya benı boşlarsa gece hayatındana atılırsa gerci oyle bır mekanda herseye doymus ama ne yapcagımı bılemedım yanlıs anlamayın ama maddiyata onem vermıyorum da nasıl gecım olacak kı bıde ya aılesıyle anlasamazsam ya bunlar yeme içme meraklısıı ailesi yani tatil bolgesınde hep cekılmıs fotoları var ıckılı miçkili lüxs hayatına özentii var sevgilim cok ama cok ıyı bır ınsanda tamda hayalımdekı cok ıyı ılgılı nasıl olcak bılmıyorum :((( siz olsanız naprdınız bu arada bankaya 165 bin tl borcları var halende kredi cekme dertlerındeler şehir değiştirmek ıcın: ((offfffffffff

Güncellemeler:
yaniiii babası calışmıyormu calışıyormu demeyın bütün yük bunda olacakkk :(

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu işin sonu yok evlenme bence.Bunu da sırf borçları olduğu için demiyorum ama yarın öbür gün sizin evliliğinize de yansıycağından eminim bu olayların.Evlenince aranızda illa sorun olur bu bence.Yarın öbür gün çocukta olursa 3 bin nasıl yettirirsiniz her iki yere.Zaten şuan bildiğin bir aileye bakıyor evlenince iki aileye bakmak zorunda sen çalışırsan ayrı o olur işte güzelce geçinebilirsiniz.

Bir de içkili miçkili lükse özenti demişsin orası da çok saçma geldi bana :D

1|0
    0|0
    • ondan kastımda şu canım tatil yöresii sanatcıların cogunlukla oldugu yere borc gırmıs popularına bunların derdi lüxste yaşamak resdortlar felan yanı bı otursta 1 binlıralık hesap cıkarılcak ortamlarda cok takılmıslar yemıs ıcmıs gezmısler ama borcta benımkınde

• Üzgünüm ama böyle umarım hayatına daha gönlünce biri girer.

• amin

Erkekler Ne Diyor 8

• Klasik aşk varsa borç önemli değillere girmeyeceğim kaç kurtul :)

2. evliliğin olacağını yazmışsın beterin beteri durumuna düşme,borç kapatmak yerine daha da tatil kredi çekip sefa sürme derdindeler evi vs yok yazmışsın eğer evi olması önemli değil diyorsan en azından 165 bin borcu olmayan birini bul çok seviyorum vslere de girme gece clubde çalışıyor demişsin gerçekçi olmak gerekirse emin ol ki hiç bir şeye doymamıştır 60 yaşına kadar doymaz da.

1|0
    0|0
  • :) sen paraya bakıyorsan ve bunları dusunuyorsan hiç evlenme ...ula ortalama 65 yıllık insan omru hasbel kader:) bunu bok gibi paraylada geçirmişin parasızda ölecen seviyorsan adam ol sahip çık sanane borcundan harcından bir tas corbaya biyat etmiyenin parasız bir adama biyat etmiyeceğine eminim

0|0
    1|0
    • iyide sorumluluk gerekmesı lazım ben ılk evlılıgımden cok cektım mılyader vs vs bekledıgım ıstedgım yokk tabıkı benı ılgılendırıyor nasıl ılgılendırmez aldıgı 3 bın tl onuda borclara vercek yarın oburgun cocuk oldugunu varsaylım ya hıc olmazsa sıgortası olsun oda yok dusunmem gereklı ben adam ibi sahıp cıkıyorum ılişkıme cıkmasaydım aılenle otralım demzdım

• 2 gönül bir olunca aşılmıcak engel yok eksileyin istediğiniz kadar umrumda değil...ben bunun yaşanmış örneklerini çok gördüm ekonomik koşullara baglı olmadan evlenen mantıklı insanların zamanla tum kosulları aşıp nasıl mutlu mesut bir aile olduklarını

• Evlenme tabi.. Paran yoksa mutluluğun da yok.. Hasta olsan hastaneye gitmicen para yok die ölüp gitcen sonra

0|0
    0|0
  • o iş yaş bacım:D

1|0
    0|0
    • aynen yaa soğudum resmen evlilikten nankörde olmak istemıyorum ama:(((

• bu nankörlük değil seni düşünen insan evleneceğin insan sorunluluk sahibi olacak bu kadar borç nerden geldi senin mutluluğun o borçlamı sağlanır hayatın belli standartları var

• haklısınız

• bu yazıyı gerçekten okuyan oldu mu ya biri bana özet geçsin :((((

0|0
    0|0
    • vaar var okuyan ozetmı peki sevgilmle evlenmeyı dusunuyoruz ama 165 bın tl borcu var kıradalar hıc bır sosyal guvencesı yo saglık acısındanda sadece aldıgı maas borca harca gıtcek ayrı eve cıksak aılesının kırası bızım kıramız bıde bankaya olan borc nasıl başa cıcak aılesıyle oturalım dedım ama aılesı cok savurgan ne yapcam bılemıyorum hersey bunun uzerınde

• güvenceyi bir kağıt olarak alamazsn ztn şimdiye kadar o güveni sana vermesi gerekirdi evlenirsen seni rahat ve mutlu yaşatabileceğine inansaydın şuan burda onu soruyor olmazdın.. herkes karşı çıkıyor ama iş güç yani para olmazsa inan sevgi aşk saygi hiç birşey kalmıyor..

• haklısın

• bu iş olmaz yazık edersin kendine kısa yoldan dön

0|0
    0|0
    • zaten cok yıprandım :((

• ee bukadar üzülürken yıpranırken kendini ikinc defa neden feda edesin yazık size

hiç mi kendine kıymet vermiyorsun

• işte bende bu yüzden düşünüyorum ya yagmurdn kacarken doluyo tutuldum

• okumadım kardeş durumumuz yoktu

0|0
    0|0
  • senı sevyrsa deger veryrsa evlen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sakın evlenme.aşkta bir ere kadar.geleceğin daha önemli.allah korusun o çocuğun anne babasına birşey olsa ne olucak ? borçlar kaldı size.kocanında ne kadar yaşayacağı belli değil seninde.bu yetmiyormuş gibi çocuğuna çocuğun yoksa akrabalarına falan bırakırsın borçları yapma.

0|0
    0|0
    • bacım zatennnn butun borcları bu ödüyo eşşek gıbı yanıııı babada hayır yok

Yükleniyor...