Merhametiniz ve vicdan azabınız için bşrşyle evlenir misiniz?

sevip sevmediğinize emin değilsiniz.başlarda delı gıbı kıskanırken son zaman söze yakın ayrılıyorsunuz.kız umutlanıyor edıyor.aradan 2 ay gecıyor kız basksndan hoslanır gbı oldum gorstm dedgnde başkasnın olmasnı ıstemedınz ıcn kızn yanına gdyrsunuz. ama hala emın deglsnz naparsınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ayni sorun bendede var ya.. Ne yapsam bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• offf çok kötü bir durum üzüldüm

0|0
    0|0
    • ölmek uzreyım işi gucu braktm kendmı gelstremyı etmeyı herseyı işsiz ınsana ne gozle bakyrlr .dusun bu drumda ıs bıle arayamyrm vıcdn azabı cekyrm bı yandan senelerımı verdm bende cok emek harcadm seneler once benı terk ettı baska erkekler oldu hayatnda bu erkeklerden bırykle facete kavga ettm gecmste vs neler neler kı onlrn resmlrnı gordm baska esevglılılerıyle. herseye gogus gerdım. sineme cektm ona sevgmı verdm hep kavga ckrdı.sucsuzken yuzume bıle tukurdu kabl ettm hersyı yaptm ama

• gırdım 1 gun sonra ayrldm

• sımdı ölcm vcdn azabndan ayrldktn snra etmedgı kufur kalmadı.belalar andı ahımı alccan dedı. ama 2 hafta snra yanına gttm bı yandan kufr edyr bazn sarlyr bazn yıne krıze gryr anlyrm yasadgı berbt bsy ben bıle kaldramyrm kı bunun ıcn bıle onla olablrm bı yandan baskasyla gorstm arabsna bndm vs dedı o geldı uzaktn sen gelmedn yanıuma deynce gttm apar topar basksyla olrda snra ona gerı donrm pısman olrm dıye olmasn dıye gftamamm ölcem y7aa yemn edyrm hayatn zevk alamyrm:(

Erkekler Ne Diyor 2

• Valalhi ben bu nedenle hiç sevmediğim birisi ile 2. evliliğimi yaptım merhamet ve vicdan yüzünden.:(

0|0
    0|0
    • ah be guzl kardesm:( ekleyebllrmym senı konselam

• Kardeşim, yarım saat sonra ofisten ayrılıp eve gideceğim. Yaşadıklarımı yarın sana mesaj ile gönderirim. Yazdıklarını anlayamıyorum lütfen anlaşılır şekilde yazarmısın.

• tamam tesekkur ederım el alıskanlıgı oyle ınternette kelımelerı yıyorum yazarım anlasılır sekılde

• kizin baskasiyla evlenmesini istememin tek sebebi var seviyorumdur onu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...