Kapat

Dışarıda tek başına ne yapılır?

Çok sıkılıyorum. Tek başına dışarıya çıkacağım fakat ne yapacağımı bilemiyorum. Öneride bulunursanız çok mutlu olucam :(

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Sinemaya gidilir, yemek yenir, sahilde oturup güzel koku çekilir, alışveriş yapılır, her şey yapılır.

1|0
    0|0
    • Aynı durumdayım arkadaşım yok Teoman konserine tek başıma gidicem. kahve içmeye çıktım yine yanlızim. Çok sıkıldım. Erkek arkadaş aramıyorum sohbet edecek birine ihtiyacım var

• @lady93 Bana bir mesaj atsana , bence hastasınız siz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Canın Sıkkın Tek Başına Çıkarsan Canın Daha Çok Sıkılacaktır Çünkü Genelde Kimse Yalnız Dolaşmaz Arkadaşlarınla Takılmanı Öneririm

0|0
    0|0
  • Sinemaya git. Veya bir sahil kenarına git bak bakayım ondan sonra yanlızım diyebiliyormsn. :)

0|0
    0|0
  • Lunaparka git,sinemaya git, en iyi yaptığınız şey olan alışveriş yap,parkta yürüyüş de fena olmaz.:)

0|0
    0|0
  • Insan yalnızken Huzur Bulur.

0|0
    0|0
  • tek başına bişi yapılmaz maalesef ya :(

0|0
    0|0
  • Çöpten çöp toplayan birinin yanına git. Bi' selam ver, hal hatır sor. Onların söyleşisi birçoklarından daha sıcak olacaktır.

0|0
    0|1
  • Eğer İstanbul'da yaşıyorsan Kız Kulesine gidebilirsin oturup orda sıkıntını atabilirisin manzarayı seyret, hayaller et, ne bilim aklına ne geliyorsa.

0|0
    0|0
  • deniz var mı bulunduğun yerde

0|0
    0|0
  • yapacakların sınırlı en iyisi alışveriş yap

0|0
    0|0
  • Sinema lunapark :))

0|0
    0|0
  • git sessiz bir yere kafa dinle,hayal kur ben öyle yaparım

0|0
    0|0
  • Dışarıda hiç bir şey yapılmaz tek başına :s

0|0
    0|1
  • bazen bende sıkılıyorum suraya yazsam söyle gelenle bir sinema yapsak diyorum ama cesaret edemiyorum:))

1|0
    0|0
    • Ben varım o zaman sende benle gel kadikoyde buluşalım kahve içelim gezelim istersen akşam da cikabiliriz

Kızlar Ne Diyor 6

• Sinemaya git

0|0
    0|0
  • kafa dinlenir

0|0
    0|0
  • Git bir AVMye. Bir şeyler iç önce biraz dinlen. Sonra sinemaya gir,filmini izle eve dön.Aklıma başka bir şey gelmedi.

0|0
    0|0
  • Gidip alışveriş yap

0|1
    0|0
  • boş boş gezilir

0|0
    0|0
  • Bi cafeye git sonra sinemaya zaman geçer hemen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...