Takımınızın kahramanı kim sizce?

Galatasaray'ın kahramanı her şeyden önce İmparatordur..

Sonra Drogba <3

Peki sizin ve takımınızın kahramanı kimdir?

Görüşmek dileğiyle,

link

forzagalatasaray<3

wemissyouelmander<3

0|0
12|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Ben 12-13 yaşlarındayken mahallenin takımında oynardım. A takımın maçlarını izlemeye giderdik. Hamdi abi vardı orada takımın ağa babasıydı. Bazen maçlara geç gelir ama bilin ki takımla ilgili yeni planlar üzerinde çalışıyordur. En azından bize öyle söylüyorlardı. Bazen de maçlara hiç çıkmaz gelir tribünde oturur takımdaki eksiklikleri görüp rapor eder hatta bizlere de yol gösterirdi. Ama maalesef onun oynamadığı bütün maçlarda takım hep yenilir. Fakat sahaya bir çıktımı takım hep farklı kazanır. Çok gol atmaz genelde penaltıları kullanır, kaleciden dönen topları tamamlar (takipçiydi yani. Askerdeki lakabı kurt Hamdi'ymiş.) ona göre penaltı atmak en riskli durummuş.Takımı bu riske sokamaz mış. Ama onun oynadığı bütün maçlar farklı kazanılır. Her kazanılan maçtan sonra da takımı yemeğe götürür. Biz A takım olmamamıza rağmen bizi de ayırmaz yanında götürürdü. Biz görmeyelim diyede hesabı hep gizli öderdi. Gerçekten de hiç hesap ödediğini görmedik. Hiç unutmam şampiyonluk maçıydı. Kazanmaktan başka çare yok. Ama Hamdi abi de saha da yok. Herkes ne yapacağını bilemiyordu ve maç 0-0 dı. Maçta kavgalar çıktığı için hakem maça biraz ara vermişti. Belki böylesi daha iyi oldu. Çünkü Hamdi abi o gün arabayla kaza yapmış o yüzden geç kalmış. Ama sonuçta gelmişti. Son 20 dk. oyuna girdi maç hala 0-0 dı. 85. dk da Hamdi abi sinsice ceza sahasına girmiş gelen bir ortada kaleci Hamdi Abinin üzerine çıkmış ve Hamdi abi yerde yatıyordu. Penaltıydı. Kaleci çıkmasa Hamdi kesin gol atardı diyordu takımın başkanı. Hatta 5 dk ka yerden kalkamadı Hamdi abi. Bütün takım penaltıyı kullanmasını istedi. Ama O takıma cesaret verme adına takımdan birisini seçse de tribünlerde HAMDİ HAMDİ HAMDİ diye bağırınca o sakat haliyle topun başına geçti. Yavaş yavaş açıldı, sakindi gözü de bir yandan tribünlerdeydi. Hakem düdüğünü çalınca bir müddet daha bekledikten sonra bir vurdu ki top önce sağ direğe sonra sol direğe vurup içeri girdi. İşte mahallemizin kaptanı HAMDİ abi her zaman olduğu gibi yine dümendeydi. Maçtan sonra Hamdi abiye bazı profesyonel takımlardan teklifler gelmiş. Ama o ben bu mahallenin çocuğuyum diyerek hepsini reddetmiş. Bize de Hamdi abinin yakın bir arkadaşı söyledi. İşte bizim Hamdi abi. Şimdi kim bilir neler yapıyor...

1|1
    0|0
  • fernandes candır

1|0
    0|0
  • Erkan Zengin'dir..

"O kim ya? 5. ligde mi oynuyor?" gibi saçma sorular sorma potansiyeli olan 3 büyüklerin hipnotik elemanlarına cevap:

Eskişehirspor'un futbolcusudur. Türkiye Milli Takımı'nda oynaması çok istese de Abdullah Avcı denen dongoz onu beğenmemiştir.

Ve o da yetiştiği İsveç milli takımını seçmek zorunda kalmıştır. Bizim milliler nal toplarken Erkan Zengin Zlatan İbrahimoviç'le beraber milli maçlara çıkmaktadır ve bu durum aklı başında herkesi mutlu etmektedir.

1|0
    0|0
  • Fernandes

1|1
    0|0
  • Bu takımın saha içindede saha dışındada tek kahramanı Fatih Terim.Sinyor terim bir kulubeye insin bak gör takım nasıl döktürüyor yine.Drogba iyide biraz bencilleşmeye başladı.

1|0
    0|0
  • Selçuk Şahin

Bekir İrtegün

Caner Erkin

bunlar her antrenörün ilk 18 var sorun bizde sanırım :P

1|2
    0|2
  • Galatasaray Taraftarı...

1|1
    0|1
  • 90 lı yıllarda Rıdvan Dilmen

2000 li yıllarda Alex de Souza

1|0
    0|0
  • Moussa Sow.

isminden degil her mac bişeyler yapmaya cabalaması hosuma gidiyor.

Ha bir didier drogba olabilirmi.

ne yazık ki.

Ayrıca Alex Ciddi bir efendi kahraman ve kaptan'dı.O gitti Drogba geldi.

Her ne kadar gs yi sevmesemde bu adamı Türkiye'ye getirenden Allah razı olsun...

Ben böyle mütavazi bir adam gormedim...

1|0
    0|0
  • Manuel Fernandes link

1|0
    0|0
  • bizim kahramanımız yok birlikteliğimz var BEŞİKTAŞK

1|1
    0|0
  • Hepsi bir bütün. Gerçekten iyi bir aile iyi bir takım ruhu oluştu.

1|0
    0|1
  • Care drogba

1|0
    0|0
  • kayserisporluyum takımımızın başmimarı herşeyi

Pablo MOUCHE link

1|0
    0|0
  • aziz yıldırım

1|2
    0|0
  • saha içinde Drogba

gelir gelmez kırk yıllık aslan gibi oynuyor. helal olsun :)

1|1
    0|1
  • D.Drogba :)

1|1
    0|1
  • Galatasarayın kahramanı Selçuk İnan'dır

1|0
    0|0
  • canım senin bjk taşlı olman gerekiyor sana bjk yakışır bitanem <3

1|1
    0|0
  • drogba tabiki helal olsun adama bu yaşta bu tempo

1|0
    0|0
  • takımın kahramanı Didier Drogba.. ama Galatasaray'ın efsane teknik adamı Fatih Terim'dir..

1|1
    0|2
  • fernandes.)

1|0
    0|0
  • Volkan demirel...

1|0
    0|0
  • Alfred Sankoh

Sercan Yıldırım

1|0
    0|0
  • valla bizde drogba var ama selçuğuda unutmamak lazım

1|0
    0|1
  • fernandes ve olcay

1|0
    0|1
  • takımınıza sokayım fransız köpekleri

0|0
    1|0
    • Profil resmin? Ahahahah

• nolmuş profil resmine atatürk resmi koyup 2 dk sonra dışarı çıkınca köpek gibi yaşayanlara yaz profil resmin diye stalininde rusyanında dötüne koyim sıkıntı yok ideolojilerimi böyle aptal sitelerde meze yapmam ben rahat ol

• hagi,capone,popescu vs ..uefa 2000 kadrosu ..o ruh farklıydı o zamanlar farklıydı..

1|0
    0|2
  • Oozara Tsubasa :))))ddd

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben Fenerbahçeliyim bence takımın kahramanı yok ama olucaksa da Sow,Salih ya da Volkan olabilir anca Emre hepten öküz.Bir de 12 numara her takımın kahramanıdır kesinlikle.Bir de emekli olamamış kahramanımız var o da Aziz Yıldırım bir de Semih birinden kurtulduk diğeri de hayırlısı artık

1|0
    0|0
    • Ben bir GS li olarak yorumuna katılıyorum.

Son olarak Aziz Yıldırım takıma katkıları çok olmuştur ama artık takıma zarar veriyor gitmesi gerekiyor.

• Son zamanlar da kesinlikle yarardan çok zararı oldu ya.Hapisten çıktığı zaman bıraksa gönüller de güzel kalacaktı.Ama yok çıktıktan sonra maçta taraftarlara kızdı aykut kocaman kaç kere istifa etti adamı döndürdü onu da zorladı gereksiz işler bunlar yani.

• Bence; duygusal olarak, Melo ve muslera.

ama gerçek kahraman desek, drogba, sneijder, selçuk, burak..

1|0
    0|0
  • Maestro Fernandes :)

Bi de çakma forvet Olcay :)))

1|0
    0|0
  • Manuel Fernandes

1|0
    0|0
  • musleraaaa <3

1|0
    0|0