Sevgilinizi hiç aldattınız mı ve pişmanlık yasadınız mı aldattıgınıza?

sevgilinizi hiç aldattınız mı ve pişmanlık yasadınız mı aldattıgınıza?cvaplar...

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Aldattim tabi hemde hepsini defalarca. Pisman olmadim cunku sevmiyordum. Sonradan birine asik oldum o kasar da beni aldatti. :(

0|0
    1|0
  • Bir kadın içinde erkek içinde aldatılmak affedilmez bir durumdur.Eğer ben bu durumu anlarsam O insandan hemen ayrılırım.Zira ona her baktığımda aklıma beni aldattığı gelir ve bu durumu ben kabullenemem. Kabullenende kişiliğinden taviz vermiş olur.

0|0
    0|0
  • o acıyı yaşatmadım. Yaşatmakta istemem hiçbir zaman. Çünkü Kim kime ne yaşatırsa birgün kendisi de onu yaşayacaktır. Diye bir Hadis var.

0|0
    0|0
  • Adamlık kalıbına sığmaz,aldatmadım hiç birini

0|0
    0|0
  • tek bir kere aldattım onu da elime yüzüme bulaştırdım. sonra da nerdeyse pişmanlıktan ölecektim :) keşke o kadar sıkıntı etmeseydim zaten ayrıldık :)

0|0
    0|0
  • aldatacaksan ve ya aldattıysan o artık senin sevgilin olmaz ki .s bu soruda bir hata var.

0|0
    0|0
  • Aldatacak kadar karaktersiz değilim aldatacağıma ayrılırım kimsenin gururu ile oynamam

0|0
    0|0
  • hiç sevgilim olmadı ki aldatimm :)

0|0
    0|0
  • aldatmanın diğer adı aldanmaktır

0|0
    0|0
  • asla kimseyi aldatmadım, çok aşşalık bir davranış

0|0
    0|0
  • aldatmadığım sevgilim yok

0|0
    0|0
  • Pff

0|0
    0|0
  • Aldattım kesinlikle çok pişmanım... :(

0|0
    0|0
  • hayır aldatmadım

0|0
    0|0
  • olmayan sevgilimi aldattım şu an

0|0
    0|0
  • aldattığım sevgililerim hep bana sadık oldu,aldatmadığım herşeyimi verdiğim kız hem beni aldattı hemde terketti

0|0
    0|0
  • çok aldattım ve hiç pişman olmadım; ne zaman ilişkiye girmek istesem reddetti. Ben de insanım ihtiyacımı çeşit çeşit giderdim.

0|0
    0|0
  • aldattım pişmanlık yaşamadım. Benim kendisini aldattığımdan hiç bir haberi yoktu ama ben onu beni aldatırken yakaladım. İlahi adaletmidir. Yoksa zaten aldatacağımı vardır bilemem.

0|0
    0|0
  • Aldattım, aldatırım, pişman da olmadım, olmam da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır Allah adilik yapmaktan korusun.

1|2
    0|0
  • sewgililerimin bazılarını aldattım bazılarında gercekten pişmanlık yaşadım bazsında keşke daha fazlasını yapsaydım diyorm.

1|1
    1|0
  • Aldatmadım

0|0
    0|0
  • Sevgilimi hiç bir zaman aldatmadım aldatmama da gerek yok seven insan sevdiği kişiden başkasını sevemez diğer seçenek aç gözlülüktür...

0|0
    0|0
  • öyle bişe yapmadım yapmamda kişilik bozukluğu bir nevi

1|0
    0|0
  • aldatmadım (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...