Bir hastahane odasında olsaydınız?

Efenim Allah kimseye göstermesin ama şuan bir hastahane odasında kolunuzda serum yatıyor olsaydınız..

Tek lüksünüz başucunuzda bulunan size hediye edilmiş bir kaç kitap, meyve suyu:) ve süt...

Nasıl zaman geçirirdiniz.. neler yapardınız?

• Zaman geçirgen değildir..
    12% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
  • Güzel şeyler düşünürdüm ( saçmalamayın! :)
    19% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • Güzel şeyleri düşünürdüm ( Olabilir ama hepsi hemşire odasında:)
    6% (1)20% (1)10% (2)Oy Ver
  • Ne yapıyım sen ne yapıyon?
    19% (3)40% (2)24% (5)Oy Ver
  • Diğer.
    44% (7)40% (2)42% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|5

En İyi Kız Görüşü

• Özel birini arardım. Bana starbuckstan latte alıp gelmesini ve bu gece refakatçi olarak kalmasını isterdim. Bir bakıma özel hemşiremi, en alasından yaratmış olurdum. Gecenin ilerleyen saatlerinde bu özel hemşireden bazı oral çalışmalar isteyebilirdim. Ne bileyim ağzını kullanması açısından. Tamam ya. Kitap okumak diyelim. Hemen kötüye yormayalım. Ayrıca bu hemşire mümkünse zaten hali hazırda olmak isteyen birisi olsun. Hani senden bir telefon isteyen, sana dokunabilmek için çırpınan biri. Hatırladın umarım onu. Hah işte o. Ara onu lütfen. Sesini çok özlemiştir eminim.

0|0
    0|0
    • oww yeah diyorum. ve bekliyorum.

Kızlar Ne Diyor 22

• Yanımda mutlaka bir kitap olrdu ya da zeka sorularıyla ilgili ilginç testler ve sorular bir de dekorasyon dergileri olurdu yapıcağım şeyleri hayal ederdim plan yapardım son olarak ise ingilizce çalışırdım.Komik ve ilginç olan bir durumum var ben hastayken daha iyi anlıyorum her şeyi :) okuldada böyleydim daha iyi aklıma girerdi ve alamadığım en yüksek puanı alırdım.

0|1
    0|0
  • hastanede yattığımda güzel vakit geçirmiştim kafadengi bir arkdaşım daha vardı onunla gizlice sigara içmeye kçardık yangın merdivenine. sonra ben diğer kattaki hastalara bakmaya giderdim ve ne kadar zor durumda olan insanlar olduğunu görüp halime şükrederdim.kalan vakitlerde de kitap gazete okurdum. sıkılmamıştım hiç. yine aynılrını yapardım sanırım

0|1
    0|0
  • Şu an hastanedeyim:)

0|1
    0|0
    • Ben de :):)) ama eminim aynısında değiliz :))))

• Bir an heycan yaptım aynı hastanedeyiz diye:)))Geçmiş olsun.

• Çok teşekkür ederim efenim size de iyi vazifeler :))

• valla en son hastanede yattığımda uyumak ve tv izlemekten başka bişey yapamıyodum. lost izliyodum sürekli yata yata insan bi hal oluyo arada kalkıp geziyodum hastane içinde

0|0
    0|0
  • oooo kitap war daha ne isteyim kitabımı okurum,meyve suyumu içerim hatta neşeli müzik dinlerim falan yani hemşirelerle konuşurum arkadaşlarımı çağırırım ..

0|0
    0|0
  • meyve suyunun anasını aglatırdım

0|1
    0|0
  • Bol bol gözleme ve düşünmeye vakit olurdu. Güzel değerlendirilebilecek bi zaman bence.

0|2
    0|0
  • iyim sen nabıyon

0|0
    0|0
  • Uyurdum

0|0
    0|0
  • bolca vaktim olduğu için düşünerek geçirirdim ve önemli kararlar almaya çalışırdım hayatımla ilgili

0|0
    0|0
  • kitap okumaya çalışırdım ya da dergi. gerçi kolumda serum varsa anca bana sakinleştirici vermeleri gerekir.damar fobim var.

0|0
    0|0
  • Zaman geçirgen değildir..

0|0
    0|0
  • ktap okmaya clşrım

0|0
    0|0
  • kitap okurdum. çok da güzel olurdu.

0|1
    0|0
  • yazarak..

0|0
    0|0
  • kitap varsa söze ne hacet o kitapları yutardım:))

0|0
    0|0
  • eğer cep telefonum varsa sevgilim mesajlaşırdım yoksa geçmez o zaman ya

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • Kitap okurdum ve telefonumdan internete baglanirdim. Yoksa skntdan olurum

0|0
    0|0
  • Kitap mantıklı =)

0|0
    0|0
  • Kitap okur süt içerdim.

0|0
    0|0
  • facede durum güncellemiyceğim kesin yada resmimi çekip acıtasyonlar yapmıycagım

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• d şıkkı :D

0|1
    0|0
  • Aman bence güzelmiş serum felan canım çekti valla askerdeyken 1 hafta boyunca serum yapmışlardı derdin zaman geçrmek olsun be hocam allah başka dert vermesin

0|1
    0|0
    • amin aminn teşekkür ederim.. ( adam psikopat çıktı uzak dur ).. saolun eksik olmayın işalla siz de yersiniz en kısa zamanda falan :d

• ne piskopatı ya serum güzeldir saglıgına kavuşuyon işte nesi kötüki serum yedigine göre saglıgın iyi degil :D

• Bigisayarımı getirin bana :)

0|1
    0|0
  • hiçbirşey yapamıyorsun helede ciddi ameliyat olduysan sadece yatıyor ve ağrıların dinsin diye bekliyorsun ne kitabı ne meyve suyu ...

1|0
    0|0
  • kitap okurdum, ya da dizüstünde strateji oyunu oynar, int.te sörf yapardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...