Hangi futbol klubüne gideyim?

Kaleciyim ve İstanbul/Bayrampaşa da oturuyorum(yıldırımda)

Daha önce gitmedim ve daha çok nasıl düşüleceğini tutulacağnı falan öğrenmek istiyorum. Klüp ismi verebilir misiniz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• benim yapmışlığım var. amatör klüpte ilerlemek çok zordur. klüplerin seçmeleri devam ediyor mu bilmiyorum ama önerim bank aysadan ya da süper ligdeki anadolu takımlarına başvurmanız. diğer türlüsü baya zor

0|0
    0|0
    • YÜKSELMEK değil. Ben sadece kendimi geliştirmek ve daha iyi oynamak istiyorum o kadar

• şöyle anlatayım daha önce erzurumsporda kalecilik yaptım 1 sene kadar .ama sürekli yerinizde sayıyorsunuz. fenerbahçe seçmelerine girdim. ilk aşamayı geçtim. ikinci aşama istanbulda olduğu için gidemedim. eğer refleksleriniz iyiyse gerçekten fazla zor değil. altyapıda kaleci sorunu olduğu için seçilmek çok zor değil

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• kasımpaşanın altyapısı çok iyi özellikle sütlücedeki tesisleri

0|0
    0|0
    • ben anadolu lisesi son sınıf öğrencisiyim fakat bir de. Hem oynama olanığım hem de yakında olması çok önemli

• Amatör bir kulüp bul dicemde hiçbirşey bilmiyorsan zor alırlar.Ve yaşta geçmek üzere.

0|0
    0|0
    • 17 yaşındayım ben. Amatör istiyorum zaten reflekslerim ve kaleciliğim hiç eğitim almamış birisine göre takdire şayan.

• Hımm git bir görül amatör kulüp her yerde var.

Yükleniyor...