Aşık olduğunuz insanın sizi nasıl öpmesini isterdiniz?

Aşık olduğunuz kızın sizi nasıl öpmesini isterdiniz.Cinsel olmadan ve masumca. Ben dudağının kenarına buse kondurup dudağına yaklaşınca seni seviyorum diyip öpüyorum. yüzünü iki elimin arasına alıyorum ve genelde gözlerimizle birbirimize bakıyoruz.Sizin nasıl hoşunuz gider;?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl Öperse Öpsün Sevgisini İçtenliğini Göstermesi Hissettirmesi Önemli

0|0
    0|0
    • tabiki öylede tercihiniz nedir

Erkekler Ne Diyor 9

• Karşı karşıya durulur. erkek ellerini kızın (abartmadan) beline koyar. kız ellerini erkeğin boynuna dolar.erkek gözlerine bakıp önce o güzelliği izler sonra tam dudağının yanına bitiş yerien masum bir öpücük kondurur işte mutluluk budur...

0|0
    0|0
  • seninkisi çok romantik gerçekten :)

0|0
    0|0
  • hahaha bulvar gazetesi geldi aklıma (:

0|0
    0|0
    • neden :)

• bulvar gazetesinde böyle yorumlar olurdu altına diğer arkadaş gibi harika diyip yüzde bir hoşnutluk tebessümü oluşurdu (: eski bulvar okuyanlar bilir (:

• :))9

• Beni uzun uzun öpmesini isterdim dudagima yapışıp :D <3

0|0
    0|0
  • tam bu anlattığın harika

0|0
    0|0
  • mmmmm romantikkkk

0|0
    0|1
    • sizin nasıl

• ben ellerinden tutup avucunu öperdim sonrada ellerim ellerinin üstünde yanağina koyardim ikimizin elini dudak kenari felan bilmiyorum ben dayanamazdim ki sadece cinsellik dışında dudaktan öpülmez diye bir kaide yok.

• Önce ufak bir öpücük kondursun dudagima sonra kendini geri çeksin bu sefer ben hamle yapayim ve öpüşelim isterim :-D

0|0
    0|0
  • Yapışmasını isterdim hemde hiç farkında olmadan saatlerce öpmesini isterdim.

0|0
    0|0
    • durup dururken yapışsa kendini abaza gibi göstermezmi D:D::D

• Ben öyle istiyorsam göstermez :D

• küçük dil ameliyatı yapsın amk öyle böyle dalmasın sfsdfgsdgdasgdsaf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :)masum ha?

evlenmeden öpmenin nesi masum?masum günahsız demek,zina senin yaptığın,dudak uzvu zinası

bana kalırsa yapma,ilerisini de istersiniz

evliliği bekleyin işte,aşkınız güçlenir

0|1
    0|0
  • Valla çatır çatır öpüşürüz buna kimse romantik değil diyemez :D

0|0
    0|0
    • romantik değil :DD:D:D:D:

• 1 yıl olacak birdahaki ay :)

• Allah ayırmasın canım, 2 senenin içinde cereyan eder :D

• zorla öpmesini isterim.ben cilve yapacam o tutup beni şap diye öpecek.

0|0
    0|0
    • Bende çok istiyordum öyle ama bir kere yaptı hiç güzel değil gerçekten.Başkalarının yanında utanıyorsun başka birşey değil D:D:

• Bence yakınlaşıp göze geliceksin sonra bir heyecan oluşacak acaba dudağımdan mı öpecek diye ve erkek kızın alnından opecek bence bu diğer öpücükleri ezerde geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...