Avrupa'daTürk Takımı Desteklemek

Arkadaşlar hatırlıyorum Gs eskiden UEFA Kupasını alırken herkes maçları izler diğer Türk takımlarını desteklerdi. Ama şimdi hep yabancı takımların kazanmasını ister olduk. Geçen sene Fb yarı finalde iken mesela herkes Benfica'yı destekliyordu. Kimse rahatsız olmuyor mu bu durumdan

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• katılıyorum bunun sebebi bizim zamanında desteklediğimiz takımın taraftarının bizim zor günümüzde dalga geçerek karşılık vermesi olabilir.keşke bu şekilde olmasaydı..

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla pek de umrumda değil hani. Meydanda hala Liverpooldan sekiz yediğimizi söyleyip kendi çapında Beşiktaşlılığımızdan utandırmaya çalışanlar varken ( ki bu mümkün değil Sevinmek İçin Sevmedik ) kimse bizden Avrupada oynuyor diye bir takımı desteklememi beklemesin. Adalet sağlanana kadar bizim milli takımımızda Beşiktaş.

0|1
    1|0
  • Evet şimdi de kalbim Arsenal'dan yana ...

Ben geçen sene cidden Fener'i destekledim ama onların yaptıkları hoş değildi .. Real -Shalke-Manu maçlarında olanları unutmam ve benim için Aslolan Galatasaray'dır <3

2|0
    0|2
  • Bu ülkenin şişme takılarının ruh taraftarları böyle poposu kalkık gezerse , saygı nedir bilmezse kalkıp bağırırım bende tabi Madrid bastır diye ;)

0|1
    2|1
  • Fener Benfica ile oynarken fenerin yenmesini istedim. Genelleme yapiyorsun bence.

0|0
    0|1
  • Ben öyle düşünmüyorum,milliyetçilik ruhuma ters ama FB-Arsenal içinde FB kazansın demiyorum nedense

0|0
    0|0
  • Iyide sen real.madrid le galatasaray maçının olduğu gün nerdeydin yurt dışındamıydın bu sitedekiler bile real madridi destekleyenler coktu.

Açılan bayrakları vs hesaba katmıyorum.

Her takımda var bu maalesef karşı tarafı desteklemek her takımdan boyleleri çıkıyor.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• maalesef artık milli mesele unutulup takımcılık yapılıyor

Keşke herkes yurtdışındaki maçlarda birlik beraberlik içinde olabilse

1|1
    0|0
  • şimidi buraya yazmıyım ama bak ilk hangi takım taraftarı başladı rakip takımı desteklemeye cıkan sonuç pek şasırıcı olmuyacak

0|0
    0|1
  • ben şahsen beşiktaşlıyım fakat avrupa maçlarında bir türk olarak fb gs ts yi desteklerim

0|1
    0|0
  • Bu işi takımların başındaki isimler bu hale getirdi.Onlar nefret söylemleri yaptıkça aşağıdakilerde aynı tepkileri verdi.Şimdi biraz daha toparlanmaya başladı ama Aziz Yıldırım sahnede olmaya devam ettiği sürece bitmez gibime geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...