Sorum erkeklere karşı tarafla geçirdiğiniz vakitler konusmalar verilen sözler sonradan aklınıza gelir mi ?

Sorum erkeklere eski çıktığınız konustuğunuz kızlar aklınıza geliyor mu konustuğunuz şeyler gittiğiniz yerler kızlar kolay unutamaz ama erkeklerin aklına pek gelmez diye düşünüyorum genelde anı yasadıkları için kızlar gibi düşünmüyorlar yasadığınız şeyler aklınıza gelir mi ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek şu ki ben çok fazla söz vermemeye çalışıyorum. Verdiklerimi vakit kaybetmeden yerine getirmeye çalışıyorum. Onun dışında günlük konuşmalar, olaylar dediğiniz gibi çoğu zaman unutulur. Hani şöyle olmuştu, hani böyle demiştik diye hatırlatılınca da bunadım da unuttum mu ne derim.

0|0
    0|0
    • peki verilen sözleri umutları yerine getirmeyince bırakıp gidince o kadar umut verdim bırakıp gittim bu kızı dersen aklında kalır mı verdiğin umutlar sözler yerine getiremediğin seyler

• aynı sey bana yapıldı bir kaç gün önce kendimi çözemiyorum ne istediğimi bilmiyorum hiçbir sey istemiyorum her sey üstüme geliyor diye çekip gitti onca yasanmış yaşanıcak seyleri hiçe sayıp bana verdiği o sözleri verdiği umutlar aklıma gelince nasıl böyle bir sey yapar diye kafayı yiyorum

• Allah sabır versin. Bu devirde sevme yanarsın derler ya, çok doğru. Bu sadece kız için değil, erkekler de terk ediliri. Ben 1 defa terk ettim ciğeri beş para etmeyen başka bir kız için ama belki de 10 defa terk edildim. Sonra ne oluyor biliyor biliyormusun? Hissiz olup üzmek için çıkmaya başlıyorsun. Hep sen üzülecek değilsin ya.

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanın kız erkek farketmeksizin eski sevgilisine bok atması kadar iğrenç bişey görmedim ben. Neticede yanlış yapmış da olsanız bir ara beraberdiniz. Eski sevgilinize bok atmak kendi geçmişine bok atman manasına gelmez mi?

Hayır unutmam aklıma gelir ama onunla ilgili biryerlerde yanlış yapmışım ki şu an yanımda olan o değil. Yanımda olana değer veririm. Geçmişte yaptıklarımı düşünmektense yanımdakiyle daha fazla nasıl mutlu olabilirim, onu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • insan gerçekten sevdiğini asla unutmaz bence bir anını bile bu cinsiyete bağlı değil karşındaki seni kullanıyosa pek de hatırlaıycanı sanmam

0|0
    0|0
  • kızlar bu konuda fena erkekler o anı yaşayıp sadece akşama kadar kayıt altında tutuyor ertesi gün bellek sıfır (:

0|0
    0|0
  • Gelir normaldir.

0|0
    0|0
  • O erkeğin kaçıncı kız arkadaşı olduğuna da bağlı bir olay. Seni nasıl gördüğüne.

0|0
    0|0
  • Asla gelmez. O an konuşulanlar orada kalır. Yaşananlar yaşanmış ve sonlanmıştır. Uzatmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • yok pek gelmez unuturum ama hafızamı zorladığımda hatırlayabilirim belki :)

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • gelir tabi niye gelmesin. sonuçta hepimiz insanız kadınlar ile erkekler arasında düşündüğün kadar çok bir fark yok emin olabilirsin. :)

0|0
    0|0
    • kesinlikle kocaman bir fark var kocamannn :D

• Mesela biz her seyi en ince detayına kadar düşünürüz ama siz düşünmezsiniz size net bir şekilde söylemek gerekir onu yap bunu yap diye

• dediğin durum kadın erkek diye ayrılacak bir durumdan ziyade kişilikten kişiliğe değişiklik gösterecek bir durum.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...