Stadlardaki siyasi sloganlar ne zaman bitecek?

Bjk ts maçından sonra gs antep maçındada gezi sloganları atıldıben gezi parkı direni§ine destek versemde futbolla siyaset ayrılmalı siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolda siyaset olmayacaksa önce Faruk Çelik gibi Suat Kılıç gibi adamlar Urfaspordan Samsunspordan transferlerin imza törenlerinde görünmekten ellerini çekecek. Kasımpaşa başbakanın takımı olmaktan Kayseri takımları Cumhurbaşkanı sayesinde lig atlamaktan Rize ye Tayyip gidin dedi diye oyuncuların gitmesinden vazgeçilecek. Tribünde pankart yasak derken spor bakanlığı kendi pankartını açtırmayacak siyaset yasaksa Mursi atkısına da izin verilmesin Mursi siyaset olmuyorda Ali İsmail Korkmaz tshirtü mü siyasi oluyor. Siyaset ayrılacaksa önce onlar dediğini yapsın aksi takdirde ne inandırıcı olur ne de gezi hareketi durdurulabilir.

3|7
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Siyasi görüşümü savunmak benim en doğal hakkımdır .. Bu stat da yapmışım sokakta yapmışım fark etmez ..Tam aksine Futbola sizin tabirinizle siyaset karıştırmak hiçte fena bir durum değil ..

2|8
    0|1
  • Emre'nin R4bia işareti yapması bittiği zaman biter

3|7
    0|2
    • Siyasi değil insanı bir hareket o ölümleri protesto etmek ne zamandan beri siyasi oldu Türkiye'deki bütün siyasi partilerin kınadığı bir katliama tepsini gösterdi

• Ben sana zaten vermişim + ;)

• o kendi siyasi görüşüymüş o sebepten ceza almadı biz ebemizin siyasi görüşünü yansıtıyoruz :)

• Sokakta Halk stadda iktidar yalakası değiliz. Beşiktaş taraftarı hiç bir toplumsal mevzuya duyarsız kalmamıştır. Bunu tartışmanın bir anlamı yok. Siyaset futboldan elini eteğini çeksin. Nasıl tezahürat yapacağımızı size soracak değiliz Biz tezahürat yapmayı da iyi biliriz ;)

0|0
    0|0
    • Bu benim sucum mu.Ben söylemedim ligtv'ye:) siz derken Türkiye'de herkes özgür olmalı.Sizi,bizi yok bunun.

• Özgürlük anlayışını değişmelisin.Şimdi ben birine küfretsem özgür denmez bana ceza alabilirim.Kendine iyi bak.

• Ahahah:) resmi değişmissin bak buna laf düşmez:)söylediklerim orta parmak icindi.

• Gizliden cik ta boyunu posunu gorelim derim :).

1|6
    0|1
  • çArşı grubu sadece siyaset değil topsumsal çoğu konuda tepkisini ortaya koyan bir gruptur.

0|0
    0|0
  • Biz tribünde yanlış olanı her daim eleştirdik. Yanlışlar düzeltilmedikçe eleştirilmeye mahkümdur. :)

1|0
    0|0
  • Ben de seninle aynı görüşteyim..ama bir süre sonra unutulur bence..

Ölenleri her zaman analım ama sürekli slogan atmaya hiç gerek yok,

forzagalatasaray <3

0|1
    1|7
  • Madem bu bir özgürlük.O zaman Mısıra karsı duyarlılara karışmayınız.

0|1
    2|2
    • mısıra karşı duyarlı olmak özgürlük , başka şeylere duyarlı olmak yasak , değil mi ?

• Gezi için yeterince saygısızlık yapıldı biz sustuk direnmeye devam ettik sen bir resim koysan emin ol ben susardım bana düşmezdi çünkü :) benim profil resmim benim özgürlüğüm benim düşüncem hepsi benim kimseye laf düşmez :) selametle :)

• senin rahatsızlığından ötürü değişmedi o resim malum 4 günden fazla süredir vardı :) dün tarafım belli olsun diye değiştirildi sıkıntı yok yine değişebilir o resimde hayli sevimliydi :)

Erkekler Ne Diyor 11

• hakan şükürün ne işi var peki spor programında?

4|7
    0|0
  • pankart olayında engelleme yapılmasa tepki bu kadar artmazdı

1|5
    0|0
  • işin ilginci , spora siyaset karışmasın diyenler , bunu yapıyor link

1|3
    0|0
  • şuna da bir bakmak lazım link

1|4
    0|0
  • fenerbahçenin ismi lazım değil 25 numaralı futbolcusu futbolu bırakana kadar devam eder.

2|5
    0|0
  • link

unlar siyasetçi değilmi bunlar yapıyorda biz yapıncamı suç oluyor

1|0
    0|0
  • bu soru ile ilgili Emre'nin de kulaklarını çınlatıyoruzdur umarım...

1|5
    0|0
  • Fb' li Emre'nin yaptığı ne olacak ?

1|2
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak "ÇARŞI" grubunun "BEŞİKTAŞK" ın önüne geçme çabasına dur demenin vakti geldi. Fikret Başkana güveniyorum. Siyasi arenada yaşanan hezimetleri futbol sahalarında kamufle etmeye çalışıyorlar...Tek kelimeyle BASİTLİK...

0|0
    1|3
    • link ;)

Fİkri iyi kavra :)

• ben Chp li değilim :)

• Demokratik ortamda ülkenin yönetiminde söz sahibi olamayacak bir partiye mensupsun öyleyse...Ve hükümet yara alsında Olimpiyat stadında ister insanlar kavga etsin,ister kan aksın umurunda değil senin...

• Kesinlikle.Herşey yerinde güzel.Millet futbol izlemeye gidiyor oraya.

0|0
    1|6
  • haklısın , o zaman siyasi mi , diye bunu da bir bakmak lazım o zaman değil mi kardeşim ? link

1|5
    0|0
Yükleniyor...