Siz ne düsünüyosunuz ?

yaa buraya takıldıgım gunden berii dıkaatımı cektı uyelerın yarıısından cogunun resmı yok ya da gızlı tamm ozel ıslerını sorularını sorunlarını cevaplarını gızlıden hallede bılırsın ama bı orjınallık yok valla süpelenıyorum burdakıler ya cok cırkın ya da cok kılolu diee güzel ya da cırkın kılolu vs ola bılırsın ama resmını koy kardsm gızlı ıslerını gızlı hallet ben actıgım gnden berı orjınal rsmı hmn yukledm bıkere bıle gızlıden yazmadım hatta yazdıgım anlatgım oalylarda bı oncekı konumu bılenler laf atıyomesela bı kızdan bahsedıom mahaledekı kız ne oldu yabancı bı kız vardı ondan bahsetmısdım baska bı konuda soran oluyo naptın falan dıee guzel oluyo zevklıı kotu tarflarılarıda var tabıı ya cok ordan oraya atlıyomus gbı gozukuyosun guven vermıosun ama ben neysem oyum yazddıgım anlatıgım hersey gercek bazen gercekcı olmayan konularıda goruyorum .acaıpp hersey dort dortluk gtcek deıl amaa dıer uyelerde boyle davransa ıyı olurdu gbı neyse muhasebecı aradı bısı sorıyo arda sımdıde yazıyı yarm baktırıp bı msuterı etek baktı fıyat verdım siz ne dusunuyosunuz ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu kişilerin kendi tercihidir.Burdaki insanların bir kısmı o resimlere bakarak saçma sapan,kırıcı yorumlar yapıyorlar.Muhtemelen sen de o insanlardan birisin.

Sen buna dikkat etmişsin dile getiriyorsun, bende sana bir şey söylemek istiyorum.Sende Türkçe'yi biraz daha düzgün kullansan, anlayamıyoruz.

1|0
    0|0
    • yanlıs anlamıssın ısde evet dıkkat etmıs olabılırım bu onlara kırıcı olucagıma sacma sapan yorum yapıcagım anlamına gelmezz .sadece herkezden bıraz durustluk bekledıgımı belirttim.sayın cok bilmis kucuk hanım efendii .. (yazmayıda bılıyorum aceleden yazdım .)

• Peki.İyi günler :)

• iyi günler değill

Kızlar Ne Diyor 5

• Sorunu tam olarak anlamadim? Facebooktaki gibi insanlar neden resim vesaire paylasmiyor mu demek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Türkçe öğretmenisin sanırım. Çünkü Türkçen çok akıcı ve anlaşılır.

1|0
    0|0
  • yada insanlar basit sarkaç gibi sarkmasın diye olmasın?

1|0
    0|0
  • keşke sende resmini koymasaydın

0|0
    0|0
  • susarmısın yazdığından hiçbişi anlamadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne diyoki bu?

Fotoyla ilgili galiba,bak sende foto olmasada olurmuş hatta sen burada olmasanda olurmuş bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...