Bir kedi bakşa bir kediden pati yerse hasta olurmu ?

Arkadaşlar bir sorum olucak ama biraz saçmada olabilir benim 4,5 5 aylık bir Ankara kedim var 2,5 aydan beri ben bakıyorum erkek ablamda 3 gün önce sokaktan dişi bir kedi bulmuş oda 1,5 2 ay civarında ama babaannemde kalıo üst katta bizde alışsınlar die yanına çıkarıyoruz kediyi ama birlikte olnca hep birbirlerine vuruyolar birbirlerini kovalıyolar bende korkuyorum şimdi bizim oğlanın aşılarını yaptırmaya başladık 2 3 gün sonrada 2. aşısını olucak bununda hiç aşısı yok acaba hasta falan olurmu diye korkuyorum birbirlerine oyunmu yapıyolar kavgamı ediyolar bilemiyorum :)) bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız ? Teşekkürler Şimdiden :))

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• benim kedim evden kaçtı.. buldum aynı akşam.. heryeri pati iziydi.. dövmüşler.. sadece dövseler yine iyi 5 tanede yavru yaptı ardından. tecavüzede uğramış.. ama sapasağlam :)

0|0
    0|0
    • fatmagülün suçu ne olmuş o yazık ya cins kedimiydi ?

• hadi yaa naptın yavrulari peki birinemi verdin yoksa sokağamı saldın

• 1 i öldü doğduktan sonra.. 2 sini birine birilerine kitledim. 1i ini aşağıdaki kuaföre bıraktım. onların kedisi oldu. birinide kedi parkına bıraktım .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• pati atan kedinin sağlığına bağlı olarak değişir

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey olmaz , hatta sağlıklı gelişebilmeleri için gerekli bu tür şakalar , kavgalar

0|0
    0|0
  • mikrop kaparsa olur

0|0
    0|0
    • yani derin bir yara falan açılırsamı ?

• ama kanama falan yok ya

• ikimizin tahminler yürütmesi kediciği iyileştirmeyecek:))hastalanmış bilen biri tedavi etmeli:)

• kanama olursa virüs tarzı bir olaydan kapabilir ama pek sanmıyorum , kanamalar önemli kapanmassa sorun yaratır

0|0
    0|0
    • öyle yara falan açılmıyor ya ama ben çok pimpiriğimdir çünkü daha önce bir kedim gençlik hastalığından öldüde bunun üstüne çok düşüyorum

• diyorum zaten bu diğer kedide kız ama daha küçük oğluma damatlık dkicem gelinimede gelinlik :))

• ben onu tavsiye etmiyorum hayvanın ısısını çok fazla yükseltiyor bak dikkat et giydirdikten yarım saat sonra sık nefes almaya başlıyor

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...