Eski sevgilim başıma bela olacak ya

Arkadaşlar eski sevgilimle onunla birlikte olmayı reddettiğim için ayrııldık. Ve ayrıldıktan bir gün sonra bunun facebook şifresi değişmiş yani perşembe gün. Bu iki tane facebook kullanıyor. dedim kendi kendime şunun face hesaplarına gireyimde kendimi engelleyeyim akrabalarımı falan ondan engelleyeyim bize ulasamasın. Ve o girdiğim facebookundan çalınan facebookuna mesaj atmis : ayşe bak hemen şifremi geri var yoksa aksam kapınıza gelirim babanla konusurum vs yazmis. Ama bunu dün öglen yazmıs yani dün aksam gelmesi lazımdı onu yazdıgına göre. Sorun şurada ben onun face şifresini falan değişmedim ama anlamıyor işte benden biliyor. Eve gelirse babamla konusursa kıyamet kopar. Ne yapacağım ben ?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Onu bu duruma inandırman çok zor.

0|0
    0|0
    • Ya da şöyle düşünüyorum : Ben hattımı falan değiştim bana ulaşamıyor. Acaba muhabbet açmak konusmak için bunu bahane mi ediyor

• Birde ne hakla senden öyle birşey istiyor ki bence ayrılmakla çok iyi yapmışsın

• evet 6 ayı boşa geçirmişim onunla. Şükrediyorum ya iyi ki o 6 ay içinde sadece bir sefer bulusmusum onunla.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...