Galatasarayın şimdi kutlama yapması doğrumu?

Galatasaray, gecen sezon Taksim'de yasanan olaylardan dolayi sampiyonluk kutlamalarini gelecek sezonun ilk haftasina ertelemisti. Dunku Galatasaray-Antep karsilasmasi oncesi kazanilan super lig kupasi, emirates kupasi ve super kupa sevinci vardi.

Galatasarayi bu hassasiyetinden dolayi kutlamak isterdim. Lakin Rojava'da, Misir'da, ... katledilenler demek ki o kadar degerli degilmis.

Güncellemeler:
alakasız yorumlar yapmayın

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• İnsan olan herkes üzülmeli.Tutturmuşlar Gezi diye gezi baska mısır başka. Mısırdaki can değil ya.

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mısırlılar,Gezi parkı olayları olurken yas ilan etmiş miydi?

1|3
    2|0
    • geziyle ne alaka

• onlar bize acıdı mı diyor ? umurlarında olduk mu diyor ?

• saygı bekliyorsa saygılı olacaklar,taksimde insanlara zulüm edilirken mısırlılar çokmu üzüldü

• Rojava neresi oluyor ben haritaya bakıyorum bakıyorum çıkaramıyorum orayı. Lütfen götünüzden il ve ilçe isimleri türetmeyiniz.

1|1
    1|0
  • Doğu Türkistanda Türkler katledilirken Müslüman Kardeşler neredeydi ? veya mısırlılar ?

1|1
    1|0
  • Galatasaray Gezi olayları için ertelemedi şampiyonluk kutlamasını Hatay'da olan patlama nedeniyle ölen vatandaşlarımız için ertelendi Taksim olayları daha sonra oldu

Soruyu soran arkadaş bir güncelleme ile düzeltme yap bence

1|0
    0|0
  • bence abartı bir yaklaşım gerek yok bu kadar sert bakmaya

1|0
    0|0
  • ya ablacım o zaman yapma, bu zaman yapma

e ne zaman yapıcaz bu kutlamayı. insaf yahu :D

0|0
    0|0
  • ne zaman kutlama yapalım peki ?

0|0
    0|0
  • 18-19 yaşında , kendi ülkenizde , her gün yüz yüze baktığınız Çocuklar Toprağa Şehit düşerken bu vicdan neredeydi...

.

Bizim Çocuklarımız 25'er 30'ar Şehit Düşerken , mısırdan ya da rajova denilen yer her neresi ise oradan bir yas ilanı bir üzüntü mesajını hiç duymadık malesef...

0|0
    0|0
  • insanlar ölmesin istiyoruz tabi ama avrupalılara çanak tutanlarda arapların kendileri

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray kutlama yapsa da yapmasa da oradaki olaylara yapabileceği bir şey yok maalesef.Ne kadar tepki gösterirsek gösterelim elden bir şey gelmiyor.O yüzden bu konuyu fazla uzatmaya gerek yok bence.

0|0
    1|0
  • Doğruydu ...

Ben bir yanlışlık göremiyorum .. Aynı hassasiyeti bize gösterdiler mi ?

1|0
    1|0
  • bu soruyla nereye varacaksın bilmiyorum ama provakatif bir soru ancak bu şekilde sorulur

0|0
    0|0
  • O halde hiç bir zaman kutlama yapamayız biz çünkü illa ki bu dünya da bir yerlerde katledilenler var üzücü olsada gerçek bu.

0|0
    0|0
  • Yanlış söylemişsin alttaki okuduğum yoruma göre.. kutlama yapmamız yanlış değil..sonuçta orda ölenlerde içimizde olacak..

0|0
    0|0
  • Sen birgün belirle ozamaan kutlama yaparız:)))

0|0
    0|1
Yükleniyor...